Toma – Mili moj Dimitrije…

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Znači, zgranuo sam se kad sam gledao prenos…


Em što čovek mora sa papira da pročita ime oca, sinova i unuka (čast za čukundeda-Nikolu, pradeda-Simeuna i deda-Milutina… to je još i moglo iz glave), em što ni uz pomoć papira nije umeo da nabroji unuke… bedak… Jadan Dimitrije… Zamisli kad klinci malo poodrastu, pa im puste snimak kad je deda onomad napipao predsedničku fotelju… svih se seti, al’ samo kako beše onaj Crni Mita… :(
 
Kad vidim neke kako se nerviraju od kako je Toma postao Predsednik Srbije, to je neprocenjivo, ustvari pomesana su mi osecanja, ne znamd a li takve da zalim, da im se smejem da placem na njihovom sudbinom, da im kazem da idu po terapiju ne znam, ali u svakom slucaju je NEPROCENJIVO to sto vidim da pisu :D
 
Ne lupaj, covek cita govor, a neko je napisao pogresno ime. :roll:

Meni je zao sto je tebi zao sto Tadic vise nije predsednik Srbije, a sto mi je tek zao sto Jadranka danas mora da kuva pasulj umesto da uci zakletvu. :(

Vazno da ce Toma svima da nam zaprzi corbu, pa cete vi dusebriznici iz dijaspore do mile volje da se nasladjujete nad sudbinom svog naroda.

Ne znam stvarno da li ste coravi, blesavi ili se pravite blesavi, ali ovde je mnogo veci ulog u pitanju od pukog stranackog prepucavanja i licnih interesa.

Ko se raduje Tominoj pobedi, taj ili mora da je potajno za DS ili je mazohista ili nije bas najostrija alatka u shupi :dash:

Zao mi je sto je ovaj narod (ako uopste stvarno jeste) tako dobro nasamaren da mu se glas svede na izbor izmedju dve propasti.
 

Back
Top