zezalice

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
el praktikujete one fore, ne odgovorite na sms, ili odgovorite mnoooogo kasnije, i slicne fazone? i ako to radite, zasto to radite? i ima li tu mozda zaista neke posebne vestine u povuci-potegni m/z odnosima? el to neka strategija, da li je preporucujete, kakve rezultate ocekujete/dobijate i tako redom....
ne mora da bude samo sms, moze i mail itd.
 
:) imam drugi nacin za zezanje, uglavom muvanje pretvorim u zabavu....a ako sam zainteresovana odgovaram brzom brzinom, ne foliram da sam nezainteresovana, cak naprotiv.....
 
el praktikujete one fore, ne odgovorite na sms, ili odgovorite mnoooogo kasnije, i slicne fazone? i ako to radite, zasto to radite? i ima li tu mozda zaista neke posebne vestine u povuci-potegni m/z odnosima? el to neka strategija, da li je preporucujete, kakve rezultate ocekujete/dobijate i tako redom....
ne mora da bude samo sms, moze i mail itd.

nepoštovanje...meni je to isto ko kad nekom nešto kažem, a on me čuo i znam da me čuo al se pravi da me nije čuo jer mu ne odgovara to što sam reko/pito...
i obično pozovem i pitam što se pravi da ne vidi poruku...
 
mislila sam na onaj srpski fenomen "udaranja ceznje" , od samog izraza mi je muka al ajde da cujem iskustva

:) pa ne radim to...ako sam zainteresovana primim se ko majmunica :)))) i zurim da ga dobijem.....sva sreca sto sam ultra izbirljiva....a ako nisam zainteresovana i to se zna....smaraju mene te igrice, vise volim igrice u dvoje, oci u oci, kad je jasno sta sledi....e tada je to povuci-potegni zabavno i oboje uzivaju u tome....:rumenko::rumenko::rumenko:
 
:) pa ne radim to...ako sam zainteresovana primim se ko majmunica :)))) i zurim da ga dobijem.....sva sreca sto sam ultra izbirljiva....a ako nisam zainteresovana i to se zna....smaraju mene te igrice, vise volim igrice u dvoje, oci u oci, kad je jasno sta sledi....e tada je to povuci-potegni zabavno i oboje uzivaju u tome....:rumenko::rumenko::rumenko:

da....
a sta ako ti takva naletis i budes jako zaiteresovana za nekoga, ali vidis da on pocne sa tim glupostima? sta onda?
 
:) pa ne radim to...ako sam zainteresovana primim se ko majmunica :)))) i zurim da ga dobijem.....sva sreca sto sam ultra izbirljiva....a ako nisam zainteresovana i to se zna....smaraju mene te igrice, vise volim igrice u dvoje, oci u oci, kad je jasno sta sledi....e tada je to povuci-potegni zabavno i oboje uzivaju u tome....:rumenko::rumenko::rumenko:
da bi neko bio izbirljiv, mora da pruža mnoooogo toga, da ima mnoooogo toga...da bi bio vredan pažnje onog koji bude izabran vrlo vrlo žestokim kriterijumima...

ima jedna izreka...što se kurčiš kad ne znaš da letiš...
 
el praktikujete one fore, ne odgovorite na sms, ili odgovorite mnoooogo kasnije, i slicne fazone? i ako to radite, zasto to radite? i ima li tu mozda zaista neke posebne vestine u povuci-potegni m/z odnosima? el to neka strategija, da li je preporucujete, kakve rezultate ocekujete/dobijate i tako redom....
ne mora da bude samo sms, moze i mail itd.

m jok..
povuci te nategnem;)
 
da....
a sta ako ti takva naletis i budes jako zaiteresovana za nekoga, ali vidis da on pocne sa tim glupostima? sta onda?

:zcepanje: pa tako sam prosla sa onim sto je pobegao od mene trceci niz stepenice.....ocu pikiti necu pikiti....brzo sam ja to oterala u q....smara me natezanje sa ljudima, ako hoce ima da hoce jako i zestoko (kao i ja) ili se necemo igrati :rumenko::rumenko:
 
da bi neko bio izbirljiv, mora da pruža mnoooogo toga, da ima mnoooogo toga...da bi bio vredan pažnje onog koji bude izabran vrlo vrlo žestokim kriterijumima...

ima jedna izreka...što se kurčiš kad ne znaš da letiš...

:lol: imam poprilicno cudan ukus te moja izbirljivost nije nuzno bila povezana sa realnim kvalitetima....znala sam da omasiiiiiiiiim , ihahaaaaaaaaj
 

Back
Top