Ako je Toma pametan -za 90 dana imacemo nove izbore!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.306
"Влада је изгласана ако за њен избор гласа већина од укупног броја посланика, а њен мандат почиње да тече од момента полагања заклетве.

Према Закону о председнику Републике, председник треба да Народној скупштини предложи за мандатара оног кандидата који може да обезбеди избор владе. Законом, међутим, није предвиђен рок у коме треба да предложи тог кандидата, што значи да формирање владе може бити пролонгирано.

С друге стране, Уставом је предвиђено да парламент најкасније 90 дана од дана конституисања мора да изабере владу. У супротном ће бити распуштен и биће одржани нови избори. Србија треба да добије владу најкасније 5. септембра.

Pobedom Nikolica na izborima u nedelju TOTALNO SMO MATIRALI I PORAZILI TADICA I DEMOKRATSKU STRANKU

Jer prema vazecem ustavu Nikolic moze a i ne mora da da mandat u roku od 90 dana nekome . Znaci 45tog dana Nikolic moze da da mandat Jorgovanki a onda 89 Kostunici i ako oni ne uspeju da formiraju vladu idemo na nove izbore :super:

Sve u svemu nista ga ne obavezuje u zakonu da mora da mandat za sastavljanje vlade dodeli Dacicu ili Tadicu.

Sve u svemu mislim da bi tako bilo najbolje, jer je DS ispucao sve pare za podmicivanje i potplacivanje biraca i glasaca, ne bi mogli da kradu kao 6 maja , i konacno bi smo dobili vladu po zelji i volji svih gradjana ove zemlje
 
Pobedom Nikolica na izborima u nedelju TOTALNO SMO MATIRALI I PORAZILI TADICA I DEMOKRATSKU STRANKU

Jer prema vazecem ustavu Nikolic moze a i ne mora da da mandat u roku od 90 dana nekome . Znaci 45tog dana Nikolic moze da da mandat Jorgovanki a onda 89 Kostunici i ako oni ne uspeju da formiraju vladu idemo na nove izbore :super:

Sve u svemu nista ga ne obavezuje u zakonu da mora da mandat za sastavljanje vlade dodeli Dacicu ili Tadicu.

Sve u svemu mislim da bi tako bilo najbolje, jer je DS ispucao sve pare za podmicivanje i potplacivanje biraca i glasaca, ne bi mogli da kradu kao 6 maja , i konacno bi smo dobili vladu po zelji i volji svih gradjana ove zemlje

a do tad ce zuti da pomru od lekica za smirenje
 
al najjace od svega je sto do ovoga ne bi nista doslo DA TADIC SAM SEBI NIJE SKRATIO MANDAT :hahaha:

znaci uopste nije morao to da radi ali je mislio da pokrade izbore u paketu, onda je kradja otkrivena u prvom pa nije mogao da pokrade i u drugom zapretili mu i iz EU.

zato je potpuno neocekivano , i ako su mu svi predvidjali drugaciji ishod DOZIVEO PORAZ

najgori u svojoj dosadasnjoj karijeri

jer posle ispiranja mozga, arogantnog i bahatog ponasanja Tadica, Sutanovca, Trivanke, Djilasa - PRORADIO JE DOBRI STARI SRPSKI INAT :super:

Srbi su rekli "E NECES DJUBRE ZUTO SMRDLJIVO" NECES TRECI MANDAT

i pustili smo vodu - da gomna odu :super:
 
Pobedom Nikolica na izborima u nedelju TOTALNO SMO MATIRALI I PORAZILI TADICA I DEMOKRATSKU STRANKU

Jer prema vazecem ustavu Nikolic moze a i ne mora da da mandat u roku od 90 dana nekome . Znaci 45tog dana Nikolic moze da da mandat Jorgovanki a onda 89 Kostunici i ako oni ne uspeju da formiraju vladu idemo na nove izbore :super:

Sve u svemu nista ga ne obavezuje u zakonu da mora da mandat za sastavljanje vlade dodeli Dacicu ili Tadicu.

Sve u svemu mislim da bi tako bilo najbolje, jer je DS ispucao sve pare za podmicivanje i potplacivanje biraca i glasaca, ne bi mogli da kradu kao 6 maja , i konacno bi smo dobili vladu po zelji i volji svih gradjana ove zemlje

:klap:
 
Ako je Toma pametan, nece ponavljati izbore, jer ce puci na istim. Ljudi nisu mislili da Toma moze doci na vlast. Tada ce sigurno vise njih izaci na glasanje samo da Toma ne bi bio predsednik.

mislim da lupas.

u inteeresu SNS-a su novi izbori jer SNS sad ima oreol pobednicke stranke a DS gubitnicke

drugo novi izbori ne bi bili pokradeni pa bi SNS osvoji daleko vise a DS daleko manje na tim izborima.
 
pa videcemo.

druga kombinacija je da SPS formira vladu sa SNS i DSS

mislim da je najmanje verovatna kombinacija DS-SPS-URS/LDP osim ako to trenutno ne odgovara SNS-u u sta sumnjam.

Kako god da okrenes ZUTI LOPOVI SU PRDNULI U CABAR :super:

a mozda su sve dogovorili jos davno... da ih gljivica kara sve vreme da ce sa njima a u minut do 12 da ih zaebe
ako ipak ode sa zutima za dve do tri godine moze 'ladno da zakljuca stranku i da baci kljuc
 
mislim da lupas.

u inteeresu SNS-a su novi izbori jer SNS sad ima oreol pobednicke stranke a DS gubitnicke

drugo novi izbori ne bi bili pokradeni pa bi SNS osvoji daleko vise a DS daleko manje na tim izborima.
Kakav crni oreol? Sad ja mogu da kazem da ti lupas.

Manjine plasi vladavina Nikolica, i ogromna vecina njih bi izasla da glasa samo zato da on ne bi dosao do vlasti.

Da,manjine bas zive super.:hahaha:
Ti izgleda ne znas kakva je situacija u Vojvodini. Dobar deo manjina ne veruje da je Nikolic ista bolji od Tadica. Ali se plase cetnickog vojvode, i s' toga ne zele da ga vide na vlasti.
 
Kakav crni oreol? Sad ja mogu da kazem da ti lupas.

Manjine plasi vladavina Nikolica, i ogromna vecina njih bi izasla da glasa samo zato da on ne bi dosao do vlasti.

pa u srbiji nisu manjine vecina vec je vecina 80% srpski narod

tako da zutacu, lupetas, strah vas je novih izbora zato i prosipas te gluposti

znas da ste pokrali 500.000 glasova opoziciji 6. maja ZATO TE JE STRAH IZBORA :super:

E vidis mene nije

Drugo najvece manjine u nasoj zemlji su Madjari. A zamisli cudna cuda, iz madjarske najvece stranke optuzili Tadica da ih je POKRAO

Cak su i Hrvati iz Vojvodine rekli da ih je Tadic pokrao na izborima.

I nesto sumnjam da kod madjara vlada neki entuzijazam narociti za Tadicem i DS bandom sobzirom da ste im ukrali 50% glasova 6. maja :super:
 
pa u srbiji nisu manjine vecina vec je vecina 80% srpski narod

tako da zutacu, lupetas, strah vas je novih izbora zato i prosipas te gluposti

znas da ste pokrali 500.000 glasova opoziciji 6. maja ZATO TE JE STRAH IZBORA :super:

E vidis mene nije
Aj Tihi oladi sa svojim kurcenjem i prozivanjem. Nisam ja nikakav zutac niti pripadnik bilo koje stranke. Ja samo govorim kako mislim da ce realno biti.

Sto se tice manjina, pricam o ljudima, ne o strankama.
 
Aj Tihi oladi sa svojim kurcenjem i prozivanjem. Nisam ja nikakav zutac niti pripadnik bilo koje stranke. Ja samo govorim kako mislim da ce realno biti.

Sto se tice manjina, pricam o ljudima, ne o strankama.


sto rece bugmenot to vase plasenje vise ne pali

i manjine zive u srbiji veoma tesko u bedi, zbog katastrofe ekonomske koju je donela demokratska stranka

i njima je jasno d anam trebaju promene

zato je Tadic i puko na izborima u nedelju

narod se ne peca vise na vase zute fore i fazone

dzabe vam svi mediji, analiticari ,pare - neke od nas ne mozete nicim da kupite
 
sto rece bugmenot to vase plasenje vise ne pali

i manjine zive u srbiji veoma tesko u bedi, zbog katastrofe ekonomske koju je donela demokratska stranka

i njima je jasno d anam trebaju promene

zato je Tadic i puko na izborima u nedelju

narod se ne peca vise na vase zute fore i fazone

dzabe vam svi mediji, analiticari ,pare - neke od nas ne mozete nicim da kupite
E moj Tihi, ti si psihijatrijski slucaj ...
 
Za Tadiju ili nekog treceg. Manjine pogotovo.

Da,manjine bas zive super.:hahaha:
Без обзира како мањине живе, по дифолту гласају за Тадића ... пре свега Мађари у Војводини и муслимани у Рашкој области
Зашто?
Зато што је њихов политички циљ много важнији од тренутног квалитета живота
Зато што Мађари имају давнашњу жељу да отцепе север Војводине и припоје га Мађарској.
Зато што муслимани такође имају сепаратистичку тежњу да се Рашка област (Санџак по њиховом) једног дана отцепи и припоји БиХ федерацији
Тадић, као досадашњи неприкосновени ауторитет у Србији, им је својом анти-српском политиком апсолутно ишао на руку
 
Koliko parlamentarni izbori koštaju? Mislim, orijentaciono? Zaista blagu predstavu nemam... a mislim da ni Srbija nema para da finansira nove izbore... :think:

4-5 miliona evra

u svakom slucaju to je smesna lova za jednu drzavu velicine Srbije

mnogo nas vise kosta ostanak sadasnjeg rezima na vlasti

to nas kosta svakog meseca minimum 500 miliona evra

pa zato mislim da je bolje da potrosimo dodatnih 5 miliona i dobijemo koliko toliko normalnu vlast nego da gubimo ko i do sad mesecno po 500 miliona preko uzimanja kredita....
 

Back
Top