graficka karta pomoc

T-Ice

Početnik
Poruka
27
Imam Nvidia Gforce2 MX/MX400 64MB,ploca je Matsonic(MS7177CT),4xAGP slot.
Hteo bi da uzmem neku malo bolju graficku kartu od ove,po mogucnosti 128mb i TV-out,pa posto
pojma nemam,molio bi za savet dali to moze da se izvede(cuo sam samo da nemoze da se ubaci
bilo koja graficka zbog voltaze...)i sta bi mi preporucili.
Hvala
 
T-Ice:
Imam Nvidia Gforce2 MX/MX400 64MB,ploca je Matsonic(MS7177CT),4xAGP slot.
Hteo bi da uzmem neku malo bolju graficku kartu od ove,po mogucnosti 128mb i TV-out,pa posto
pojma nemam,molio bi za savet dali to moze da se izvede(cuo sam samo da nemoze da se ubaci
bilo koja graficka zbog voltaze...)i sta bi mi preporucili.
Hvala

Ako te interesuje gforce4 MX/460 64Mb tv aut sa kuleromstara 6 meseci u pola cene na njoj rade sve igre koje imam duty, delta fotce,medal honor i sl i to bez problema a ja idem na sesticu tu je lova :!: :wink:
 
drago41:
Ako te interesuje gforce4 MX/460 64Mb tv aut sa kuleromstara 6 meseci u pola cene na njoj rade sve igre koje imam duty, delta fotce,medal honor i sl i to bez problema a ja idem na sesticu tu je lova :!: :wink:
Ma daj,mora da se salis.
Pod 1:covek trazi grafiku sa 128mb memorije sto i jeste realno a ti mu uvaljujes krs sa 64mb.
Pod 2:nema ama bas nikakve razlike izmedju onoga sto on vec ima i onoga sto ti bezobrazno hoces da mu utrapis koristeci njegovu izjavu da se ne razume u tematiku,obe su socijala.
Ako vec valjas svoje izraubovane komponente ili idi na podforum "oglasi" koji tome sluzi ili to radi pametnije pa mu posalji privatnu poruku da bi izbegao prozivku.
Sve u svemu sramota.
A njemu preporucujem neku Asusovu grafiku sa sufiksom "GE",najidealnije bi bilo da pazari 9550GE,poprilicni skok sa mx2 a i novo je novo.
Pozdrav
 
T-Ice:
Lave puno hvala na informaciji i savetu.ovaj predhodni predlog nebi da komentarisem.
jos jednom puno hvala.

Izvini prijatelju nisam ni u snu pomislio sto ovaj decko napisa, i ja trazim neku dobru peticu a ovo sam napisao reda radi jer mi 15-20E-vra ne znaci nista u zivotu nego mi zao da ova stara zavrsi u podrumu eto o tome se radi, inace dvojka i cetvorka nisu isto mada su obe ostarele, eto toliko :!: :)
 
drago41:
T-Ice:
Lave puno hvala na informaciji i savetu.ovaj predhodni predlog nebi da komentarisem.
jos jednom puno hvala.

Izvini prijatelju nisam ni u snu pomislio sto ovaj decko napisa, i ja trazim neku dobru peticu a ovo sam napisao reda radi jer mi 15-20E-vra ne znaci nista u zivotu nego mi zao da ova stara zavrsi u podrumu eto o tome se radi, inace dvojka i cetvorka nisu isto mada su obe ostarele, eto toliko :!: :)
Isto sr... drugo pakovanje :!:
 
drago41:
Izvini prijatelju nisam ni u snu pomislio sto ovaj decko napisa, i ja trazim neku dobru peticu a ovo sam napisao reda radi jer mi 15-20E-vra ne znaci nista u zivotu nego mi zao da ova stara zavrsi u podrumu eto o tome se radi, inace dvojka i cetvorka nisu isto mada su obe ostarele, eto toliko :!: :)

U yebo te,od ovoga moz' se rikne! :lol: :lol: :lol:
 
PRCKO:
drago41:
T-Ice:
Lave puno hvala na informaciji i savetu.ovaj predhodni predlog nebi da komentarisem.
jos jednom puno hvala.

Izvini prijatelju nisam ni u snu pomislio sto ovaj decko napisa, i ja trazim neku dobru peticu a ovo sam napisao reda radi jer mi 15-20E-vra ne znaci nista u zivotu nego mi zao da ova stara zavrsi u podrumu eto o tome se radi, inace dvojka i cetvorka nisu isto mada su obe ostarele, eto toliko :!: :)
Isto sr... drugo pakovanje :!:

Iz koje si ti bajke :!: :roll:
 
znas kako ma razlike izmedju GF 2 i GF 4 (izuzimino pro i titanium modele....) znaci GF 4 ima bolji rad sa memorijom.... I to je sve :lol: :lol: :lol: .... Inace mozes da stavis (sa 128 MB ) recimo 5500 (ali obavezno 128 bit)..... Cena je oko 50-60 evra .. E sad imas i nesto bolje ( za 75 evra) ASUS 9550 GE sa 128 MB (128 bit i strasno se klokuje :wink: :wink: )....
 

Back
Top