graficka karta pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: graficka karta pomoc

Početnik
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano graficka karta pomoc

Imam Nvidia Gforce2 MX/MX400 64MB,ploca je Matsonic(MS7177CT),4xAGP slot.
    Hteo bi da uzmem neku malo bolju graficku kartu od ove,po mogucnosti 128mb i TV-out,pa posto
    pojma nemam,molio bi za savet dali to moze da se izvede(cuo sam samo da nemoze da se ubaci
    bilo koja graficka zbog voltaze...)i sta bi mi preporucili.
    Hvala

Ćale
    Guest

Podrazumevano

Bilo koja graficka proizvedena u poslednjih par godina ce raditi bez problema na toj ploci.
    Evo ti link pa skini pdf. file sa detaljnim uputstvom za tvoju plocu:
    http://www.matsonic.com/new/downloaddata/manual_via.htm

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: graficka karta pomoc

Citat Original postavio T-Ice
    Imam Nvidia Gforce2 MX/MX400 64MB,ploca je Matsonic(MS7177CT),4xAGP slot.
    Hteo bi da uzmem neku malo bolju graficku kartu od ove,po mogucnosti 128mb i TV-out,pa posto
    pojma nemam,molio bi za savet dali to moze da se izvede(cuo sam samo da nemoze da se ubaci
    bilo koja graficka zbog voltaze...)i sta bi mi preporucili.
    Hvala
    Ako te interesuje gforce4 MX/460 64Mb tv aut sa kuleromstara 6 meseci u pola cene na njoj rade sve igre koje imam duty, delta fotce,medal honor i sl i to bez problema a ja idem na sesticu tu je lova :wink:

Ćale
    Guest

Citat Original postavio drago41

Ako te interesuje gforce4 MX/460 64Mb tv aut sa kuleromstara 6 meseci u pola cene na njoj rade sve igre koje imam duty, delta fotce,medal honor i sl i to bez problema a ja idem na sesticu tu je lova :wink:
    Ma daj,mora da se salis.
    Pod 1:covek trazi grafiku sa 128mb memorije sto i jeste realno a ti mu uvaljujes krs sa 64mb.
    Pod 2:nema ama bas nikakve razlike izmedju onoga sto on vec ima i onoga sto ti bezobrazno hoces da mu utrapis koristeci njegovu izjavu da se ne razume u tematiku,obe su socijala.
    Ako vec valjas svoje izraubovane komponente ili idi na podforum "oglasi" koji tome sluzi ili to radi pametnije pa mu posalji privatnu poruku da bi izbegao prozivku.
    Sve u svemu sramota.
    A njemu preporucujem neku Asusovu grafiku sa sufiksom "GE",najidealnije bi bilo da pazari 9550GE,poprilicni skok sa mx2 a i novo je novo.
    Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Lave puno hvala na informaciji i savetu.ovaj predhodni predlog nebi da komentarisem.
    jos jednom puno hvala.

Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano graficka karta pomoc

Lave puno hvala na informaciji i savetu.ovaj predhodni predlog nebi da komentarisem.
    jos jednom puno hvala.
    Izvini prijatelju nisam ni u snu pomislio sto ovaj decko napisa, i ja trazim neku dobru peticu a ovo sam napisao reda radi jer mi 15-20E-vra ne znaci nista u zivotu nego mi zao da ova stara zavrsi u podrumu eto o tome se radi, inace dvojka i cetvorka nisu isto mada su obe ostarele, eto toliko

Elita PRCKO (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jos jednom puno hvala.
    Izvini prijatelju nisam ni u snu pomislio sto ovaj decko napisa, i ja trazim neku dobru peticu a ovo sam napisao reda radi jer mi 15-20E-vra ne znaci nista u zivotu nego mi zao da ova stara zavrsi u podrumu eto o tome se radi, inace dvojka i cetvorka nisu isto mada su obe ostarele, eto toliko
    Isto sr... drugo pakovanje

Ćale
    Guest

U yebo te,od ovoga moz' se rikne!

Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio PRCKO
    jos jednom puno hvala.
    Isto sr... drugo pakovanje
    Iz koje si ti bajke

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

znas kako ma razlike izmedju GF 2 i GF 4 (izuzimino pro i titanium modele....) znaci GF 4 ima bolji rad sa memorijom.... I to je sve .... Inace mozes da stavis (sa 128 MB ) recimo 5500 (ali obavezno 128 bit)..... Cena je oko 50-60 evra .. E sad imas i nesto bolje ( za 75 evra) ASUS 9550 GE sa 128 MB (128 bit i strasno se klokuje :wink: :wink: )....

Slične teme

1. Graficka karta do 70 EU
    Autor goranicus u forumu Hardver
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 17.08.2005., 22:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •