lepotica i rmalija podrigivac

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
Imaju tamo neki ljudi koji tuccaju sve i svasta...kriterijumi nula...vode se devizama ''ma samo nek je rupa'' ''kad cu tuccati ako necu sad'' i oke to razumem...boze moj, ne mare svi za dostojanstvo i sl...al brate kako pod takvima padnu one koje se pokazuju kao visokosvjesne koje cak to i jesu?

slobodno recite da mi je krivo :sad2: i jeste :(
 
Imaju tamo neki ljudi koji tuccaju sve i svasta...kriterijumi nula...vode se devizama ''ma samo nek je rupa'' ''kad cu tuccati ako necu sad'' i oke to razumem...boze moj, ne mare svi za dostojanstvo i sl...al brate kako pod takvima padnu one koje se pokazuju kao visokosvjesne koje cak to i jesu?

slobodno recite da mi je krivo :sad2: i jeste :(
Pa svesno podlegnu, šta ima tu kome da bude žao? :think:
Podržavam :p
 
a koji to muskarac opterecuje sebe drugim muskarcima ? :P smesno je.. do jajaja je smesno hahaha
ne da je do jajaja smesno NEGO JE DO mudiju smesno sad kontam kolko me libo ckura koji sta raka koji sta vozi sta obuko koji ima veci triceps hahah
i ne verujem ali NEEEEEverujem da se likovi pate sa takim mislima ono zasuu prokenj ukenj zakenj iskenj
 
a koji to muskarac opterecuje sebe drugim muskarcima ? :P smesno je.. do jajaja je smesno hahaha
ne da je do jajaja smesno NEGO JE DO mudiju smesno sad kontam kolko me libo ckura koji sta raka koji sta vozi sta obuko koji ima veci triceps hahah
i ne verujem ali NEEEEEverujem da se likovi pate sa takim mislima ono zasuu prokenj ukenj zakenj iskenj

nikakav..to su zenturace skrivene ispod misica i lajanja okolo
 
a koji to muskarac opterecuje sebe drugim muskarcima ? :P smesno je.. do jajaja je smesno hahaha
ne da je do jajaja smesno NEGO JE DO mudiju smesno sad kontam kolko me libo ckura koji sta raka koji sta vozi sta obuko koji ima veci triceps hahah
i ne verujem ali NEEEEEverujem da se likovi pate sa takim mislima ono zasuu prokenj ukenj zakenj iskenj

sto se opterecujes sa mnom limunadice :P
 
Imaju tamo neki ljudi koji tuccaju sve i svasta...kriterijumi nula...vode se devizama ''ma samo nek je rupa'' ''kad cu tuccati ako necu sad'' i oke to razumem...boze moj, ne mare svi za dostojanstvo i sl...al brate kako pod takvima padnu one koje se pokazuju kao visokosvjesne koje cak to i jesu?

slobodno recite da mi je krivo :sad2: i jeste :(

Ваљда има нешто између подригивача и оних што једу као птичице ( што би реко Богдан Диклић)? Где треба будеш фин, кад затреба будеш сировина а преостало време си нормала. Није то нека мудрост.
 
Imaju tamo neki ljudi koji tuccaju sve i svasta...kriterijumi nula...vode se devizama ''ma samo nek je rupa'' ''kad cu tuccati ako necu sad'' i oke to razumem...boze moj, ne mare svi za dostojanstvo i sl...al brate kako pod takvima padnu one koje se pokazuju kao visokosvjesne koje cak to i jesu?

slobodno recite da mi je krivo :sad2: i jeste :(

niko netje povjerovati ako taki tip kazhe da je imo sex sa takvom zhenskom


p.s el se taj tip redovno kupa?
 
ma ne pricam za tebe nego u globalu su me smorili ljudi koji kenjjaju tipa
vidi mu auto kako je to zaradio
gle riba je sa njim zbog para
gle ovo gle ono

pa pogledaj sebe volino krcom ne mrdas a po svima kenjjas to mi je hevi do jajaja

ono da je to analiticki pristup pa i da razumes al koja jos buddala se bavi analizom tog tipa
vecina to radi iz kompleksa i ljubomore

realnos bato realnos :P
 
Ваљда има нешто између подригивача и оних што једу као птичице ( што би реко Богдан Диклић)? Где треба будеш фин, кад затреба будеш сировина а преостало време си нормала. Није то нека мудрост.

ma nije to to bas na sta sam mislio...nisam mislio na dobrocudnog neotesanca...nego na covjeka koji je NISTA, al malo idiotskije NISTA
 
nikakav..to su zenturace skrivene ispod misica i lajanja okolo
Pa što onda neki vazda *****ju kako sve ribe mogu da karaju lovatori zadrigli, ili tatini sinovi, kako je lova ključ za sve ( to kada vidim da neko tako klasifikuje muka mi je, lova jeste dobra stvar-kada možeš da platiš sebi putovanje, neki deo garderobe, neki koncert, neku večeru-ne vidim novac kao zlo u tom smislu, uopšte, ali -da ne pobijaš sada sebe kada napišeš ,,KOJI MUŠKARAC OPTEREĆUJE SEBE DRUGIM MUŠKARCIMA?" )...
 
ma ne pricam za tebe nego u globalu su me smorili ljudi koji kenjjaju tipa
vidi mu auto kako je to zaradio
gle riba je sa njim zbog para
gle ovo gle ono

pa pogledaj sebe volino krcom ne mrdas a po svima kenjjas to mi je hevi do jajaja

ono da je to analiticki pristup pa i da razumes al koja jos buddala se bavi analizom tog tipa
vecina to radi iz kompleksa i ljubomore

realnos bato realnos :P

aha oke...pa j b g imas ljude koji su nezadovoljni svojim zivotom i teze za stvarima koje taj neki idiot ima, pa ga onda pljuju i traze mu mane, sve u zelji da ispadnu vazniji...iako bi u istim okolnostima kao taj idiot bili veci idioti...da da kompleksi i ljubomora
 
Pa što onda neki vazda *****ju kako sve ribe mogu da karaju lovatori zadrigli, ili tatini sinovi, kako je lova ključ za sve ( to kada vidim da neko tako klasifikuje muka mi je, lova jeste dobra stvar-kada možeš da platiš sebi putovanje, neki deo garderobe, neki koncert, neku večeru-ne vidim novac kao zlo u tom smislu, uopšte, ali -da ne pobijaš sada sebe kada napišeš ,,KOJI MUŠKARAC OPTEREĆUJE SEBE DRUGIM MUŠKARCIMA?" )...

mi ovde pricamo o svemu sto u rl ne pominjemo..bar ja ne..svaka cast tebi ako ove teme vrtis van foruma
 
Imaju tamo neki ljudi koji tuccaju sve i svasta...kriterijumi nula...vode se devizama ''ma samo nek je rupa'' ''kad cu tuccati ako necu sad'' i oke to razumem...boze moj, ne mare svi za dostojanstvo i sl...al brate kako pod takvima padnu one koje se pokazuju kao visokosvjesne koje cak to i jesu?

slobodno recite da mi je krivo :sad2: i jeste :(

bas te sto su visoko svesne nemaju meru kada treba stati, niti mogu sve i da hoce.
 

Back
Top