Macho ili ne

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Jeste primetili da samo zena sa velikom dozom zenstvenosti nikad ne mrzi cvrstog muskarca, jer njoj ta muskost godi umesto da joj smeta.

Sta mislite da li zenama sa vise muskih hormona ustvari smeta cvrst muskarac i njega zele podciniti?
 
Prvo sam htela da napišem da je moguće da je u pitanju neka psihološka barijera i iskustva iz primarne porodice, onako kao osnova, a onda se se setih da se kasnije na to ,,nakalemi" još štošta tokom življenja, a mogu ti reći da ima i toga što si ti konstatovao dr.Sinke, ali to ne isključuje ostale stavke. Dakle neki pakleni mix.
P.S. verujem da u ranoj mladosti svaka devojčica-devojka od 17-18 ima tu fazu, tada valjda neko fasuje kao kolateralna šteta, ali onda se shvati da se to ne želi.
 
Odgovorno tvrdim da je tako kako si napisao.Smeta im naravski,vole da sefuju i potcinjavaju zato ove i iz vecih gradova masom zabavljaju i uzimaju za muzeve ove ajd da budem kulturan pa da kazem ruralce...prodji malo Begradom pa ces da vidis. da sam u pravu.;)
 
Poslednja izmena:
Ma macho kao macho vise i nepostoji kao ni zenstvena da kazem pripadnica zenskog roda..to su bajke..pustaju u diznijevim filmicima ili nekim holivudsko bolivudskim filmskim industrijama...:)
Ti lupaš.
Prvo postoje te kategorije, samo malo modifikovane možda, a to što ti to ne prepoznaješ u svakodnevnom okruženju-ne znači da ne postoji.
Drugo- holivudski filmovi su bar po mojoj proceni, prevaziđena kategorija puberteta.
 
Jeste primetili da samo zena sa velikom dozom zenstvenosti nikad ne mrzi cvrstog muskarca, jer njoj ta muskost godi umesto da joj smeta.

Sta mislite da li zenama sa vise muskih hormona ustvari smeta cvrst muskarac i njega zele podciniti?

pojasni sta podrazumevas pod cvrstim muskarcem? prostachina, primitivac to nije i takvog zena i ne treba da postuje
drugo je muskarac u pravom smislu te reci, koji je jak bez toga da se izivljava i ne postuje zenu, on ume da se postavi tako da se zena pored njega oseca pravom zenom, neznom i milom.
e takav muskarac joj svakako godi.
 
Ti lupaš.
Prvo postoje te kategorije, samo malo modifikovane možda, a to što ti to ne prepoznaješ u svakodnevnom okruženju-ne znači da ne postoji.
Drugo- holivudski filmovi su bar po mojoj proceni, prevaziđena kategorija puberteta.

Pa pogledaj malo bolje..videces da sam u pravu..ti macho muskarci makar vecina ne svi ogradjujem su se pretvorili u manijake i grubijane..a zene u predatore prve klase i ni z od zenstvenasti tu prave one iskonske nema...slozicemo se da se ne slazemo...:ok:
 

Back
Top