Pavitra Rishta / Kukavica - Nova indijska serija na Pinku :)
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Pavitra Rishta / Kukavica - Nova indijska serija na Pinku :)

Primećen član Currito (avatar)
    Učlanjen
    14.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Pavitra Rishta / Kukavica - Nova indijska serija na Pinku :)

Iz bogate Indijske produkcije stiže nam još jedna serija. Televizija "Pink" će od srede, 23.05. u terminu od 17:30 emitovati seriju "Pavitra rishta - Kukavica". Radnja serije se opet odvija oko Indijskih zakona. Kao i sve Indijske serije i ova serija ima dobro urađenu muziku, takođe serija promoviše Indijske vrednosti. Da napomenemo da serija za sada ima 775 epizoda od po 20 minuta.

"Kukavica" je priča o Arčani, koja i nije baš mnogo obrazovana, ali kućne poslove obavlja veoma lako. Iako svi zavise od nje, samo njen brat i njena majka zaista cene njenu žrtvu. Arčanina majka ima samo jedan cilj, da Arčana ima pristojnog, dobro obrazovan čoveka, koji može da joj obezbedi lagodan život. Ali Arčanini bračni planovi uvek nailaze na neke prepreke.

Istovremeno ide priča o Manavu, mehaničaru, koji se zaljubljuje u Arčanu zbog njene dobrote. Igra sudbina i okolnosti, dovešće do toga da će Manav zaprositi Arčanu, ali da bi ga ona prihvatila, on će morati da laže o svom socijalnom statusu.
    Manav je primoran da laže porodicu Karanjkar, u nameri da Arčanu učini savesnom suprugom. Njihov brak se odvija, ali u trenutku kada Arčanina majka bude doznala za Manavljeve laži, ona neće dozvoliti svojoj ćerki da ostane sa njim. Njihovi životi prolaze kroz mnogo obrta...

"Mislite dobro i uslediće dobro. Mislite zlo i uslediće zlo. Čovek je ono što misli".

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pavitra Rishta / Kukavica - Nova indijska serija na Pinku :)

Nisam jos poceo pratiti seriju kukavica ali sigurno je da je to dobra serija jer sve Indijske serije su dobre i sadrzajne. Mislim da je tema dobra i da ce to biti jedna jako rado gledana serija. Indija je najbolja u snimanju serija tako da je to stara filmska industrija.
    Razlika izmedju Turskih i Indijskih serija je sto je u Indijskim serijama kroz cijeli tok serije utkano pozitivno raspolozenje i sretan kraj dok u Turskim serijama se nadizre sumornost i obicno zalostan kraj.

Učlanjen
    14.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Veruj mi da je serija sjajna, ja sam poceo da je pratim, a glavna glumica, Ankita Lokhande, odlicno iznosi svoju ulogu Arcane.
    "Mislite dobro i uslediće dobro. Mislite zlo i uslediće zlo. Čovek je ono što misli".

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Slatka mala.

Učlanjen
    14.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Ona i glumica iz indijske Bandini su mi omiljene.

U ovu sam se zaljubio na prvi pogled

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da li postoji sajt gde mogu da se pogledaju sve epizode ove serije, sa prevodom?

Slične teme

1. " Izgubljene godine " - Nova turska serija
    Autor beejbi u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 14.10.2012., 19:50
  2. Serija Marina na Pinku
    Autor Smajlica u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 09.02.2008., 19:48
  3. ''THRESHOLD'' - nova SF serija na RTS-u
    Autor ender71 u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 28.12.2006., 02:17
  4. Kako vam se cini nova serija na BK - DRUGO STANJE?
    Autor *+*+*+*+* u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 16.02.2006., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •