Kraj

Je l kukate, molite i pravite razne gluposti ili dostojanstveno prihvatite to da vas on/ona vise ne voli? I ako ste pravili sranja sta ste to uradili? :hvala:

Ja nisam imao takav kraj. Nikad ni jednu nisam ostavio niti je ona mene, sve je to nekako bilo cudno. One krenu sa svojim hirovima, ja se vise ne javljam. E sad ko je ostavio boga pitaj.

Ali ako bi mi nekad neka dosla i rekla, necu vise sa tobom, jer su mi tvoja jaja mala i nasla sam veca. Ja bi rekao, ispravno si postupila. Razuman sam uvek bio.
 
Ja nisam imao takav kraj. Nikad ni jednu nisam ostavio niti je ona mene, sve je to nekako bilo cudno. One krenu sa svojim hirovima, ja se vise ne javljam. E sad ko je ostavio boga pitaj.

Ali ako bi mi nekad neka dosla i rekla, necu vise sa tobom, jer su mi tvoja jaja mala i nasla sam veca. Ja bi rekao, ispravno si postupila. Razuman sam uvek bio.

onaj ko se vise ne javlja...ti, zlikovce jedan :lol:
 
aaaaahahahahahahaha imam 35g. zrela zena :) tj zena u zrelim godinama.
mislim na mlade u 20tim, kad citam ovde vidim da je doslo do smene generacijaaa uveliko

A zavisi za nesto si zrela za nesto ne. Za penziju sigurno nisi zrela. Ali za kvalitetno torbanje bi trebala imati potencijala.
 

Back
Top