ВЛАДУ ДА ФОРМИРАЈУ ФОРУМАШИ.... !!!

dbkapo

Veoma poznat
Poruka
11.819
Мандатара предлаже председник то јест Томислав Николић и не би требао да жури, јер ће време радити у корист СНС-а и свих нас.

Тачно је да се ДС спремио да кандидује свог кандидата у виду испушене муштикле и да ће преплавити медије о неопходности брзог формирања владе, али ће ту варијанту председник Николић да прескочи.

Пре него што дође на ред ДС, биће понуђено форуму Крстарица да формира владу.

Требали би да се спремимо и сами одаберемо владу како би спречили жуте да то ураде и поставе испушену муштиклу !:rtfm:

Кога бисте ви од форумаша радо видели у влади ?
 
Poslednja izmena:
Mandatar vlade Mačak

Ministar informisanja Tihi , a ministar vera Mingo. Džeguarku-kuguarku za ministra finansija, a Sakatila za ministra kulture :lol:

Мачак ми је некако недефинисан а и сам не може да наплати поприличан дуг.
Како ће да наплати одштету од Хрватске, НАТО-а који нас је бомбардовао и тд.

За Тихог... ће да размислим. Има добру реакцију, и оштар радикалски речник.
Мора да га тестирам да ли је имун на подкупљивање, собзиром на то да је био бивши радикал.

Остали предложени не долазе у обзир..... ОВО ТРЕБА ДА БУДЕ НАЦИОНАЛНА ВЛАДА А НЕ НЕКА ЛДП -ова продужена рука.
 
Мачак ми је некако недефинисан а и сам не може да наплати поприличан дуг.
Како ће да наплати одштету од Хрватске, НАТО-а који нас је бомбардовао и тд.

За Тихог... ће да размислим. Има добру реакцију, и оштар радикалски речник.
Мора да га тестирам да ли је имун на подкупљивање, собзиром на то да је био бивши радикал.

Остали предложени не долазе у обзир..... ОВО ТРЕБА ДА БУДЕ НАЦИОНАЛНА ВЛАДА А НЕ НЕКА ЛДП -ова продужена рука.

tako je kod mene je lova sigurna kao kobra da leži u trezoru
 
Ok.

Onda nek Džeguar uzme ministarstvo za evropske integracije ( ako to postoji :lol:) .

Dvoumim se za ministra odbrane i policije. Tu treba neko čvrste ruke :mrgreen:

Чек.... полако.
Да нађемо неки компромис па тог јагуара да ставимо за амбасадора у некој афричкој земљи, нпр. Уганда, Кенија или Сомалија .
 
Чек.... полако.
Да нађемо неки компромис па тог јагуара да ставимо за амбасадора у некој афричкој земљи, нпр. Уганда, Кенија или Сомалија .

Moramo u vladu da ubacimo i manjine. Zato sam stavila Minga i Džeguara.
 
Ne ljutim se, zašto bih? :)

Samo, ja ne volim da podučavam neuke u toj oblasti :lol:

Нико те не пита шта волиш? Ако је у интересу земље, вреди се жртвовати.

Уосталом, кад ортопед може да чисти животну средину, што ти не би могла да подучаваш неуке...
 

Back
Top