Kohabitacija nikako

Mislim da bi DS trebala ostati u opoziciji i pustiti ove Tomine da formiraju vlast .
Mislim da bi se kroz cetiri vratili jaci nego ikada jer ce se ovi izblamirati !

Не верујем да је Николић толико блесав. Мислим да ће бити баш супротно. Пустиће да ДС и СПС формирају Владу.
 
Ako se Nikolic slozi da ide u kohabitaciju sa DSom i njegovim satelitima bice miniran svakodnevnim podmetanjima kao Kostunica u kohabitaciji sa zutima, za Tomu ce to biti propast.
Toma bi se u tom slučaju našao u tadašnjoj ulozi Tadića ,a ne Koštunice .
Inače ako Dačić ode opet sa žutima onda Toma nema šta da se slaže i ne pita se ništa,jedino da podnese ostavku u šta ne verujem.
 
Mislim da bi DS trebala ostati u opoziciji i pustiti ove Tomine da formiraju vlast .
Mislim da bi se kroz cetiri vratili jaci nego ikada jer ce se ovi izblamirati !

Smatram da gresis cim nije na vlasti svaka stranka pa prema tome i DS ce se osipati. Mnogo je karijerista i onih koji traze neku korist od stranaka u kojima su a u DSu je najvise takvih.
 
Predsednika je direktno glasao narod i tu se krije snaga predsedničkog mesta u Srbiji !!!!
Ma zavisi od vlade,glasao je i za Milutinovića narod +šiptari sa Kosova, pa i nije imao neku snagu .
Nije ni Tadić u poslednje 4 godine bio apsolutni vladar Srbije zbog toga što je pobedio na predsedničkim , već zato što je njegova stranka formirala vladu .
 
Може да саботира рад и избацује на површину мутне радње.
Ne može da izbacuje ,pošto je njegova partija sastavljena od istih lopova i krimosa kao i ovaj sadašnji režim , ustvari pola partije mu je čak i došlo iz DS-a,G17,DSS-a,SPO-a , SPS-a , tako da mu se ne isplati da čačka previše jer svašta može isplivati .
 

Back
Top