Šta je sa besplatnim akcijama javnih preduzeća ?

posto ne znam ajde da pitam
jel akcije dobijaju svi gradjani koji su punoletni ili ima neka druga fora za dobijanje
konkretno pitam za sebe jer sam vec dobio akcije od firme u kojoj sam radio

Ахахахахахах! О ***

Бре колега, дал' се зезаш или стварно верујеш и сад, пошто је Динкић лепо објаснио да је лагао и да је морао да лаже да би ДС добио изборе?

Да ти објасним: нећеш добити ништа. Нема ничега. Нема пара.
 
posto ne znam ajde da pitam
jel akcije dobijaju svi gradjani koji su punoletni ili ima neka druga fora za dobijanje
konkretno pitam za sebe jer sam vec dobio akcije od firme u kojoj sam radio

..ако ме сећање држи, и ако се ништа није променило у прописима, немаш право / ко год је добио бесплатне акције по Закону о приватизацији у предходном периоду, од Слобе надаље, нема
право...осим ако их се одрекне у корист државног акцијског фонда /. Бар тако је било приликом Млађине расподеле, син ми се одрекао 4 безвредне фирмине акције, да би испунио овај услов.
Ја сам, конкретно добио по 1. Слобином ЈАВНОМ дељењу добио од неколико фирми, у вредности од пар хиљада евра /сигурних....не Млађиних ???/, и немам право, али....боље пар хиљада
у џепу, него хиљаду на грани. Успут,пре жуте демоНкратије, у "Политици" су били ЈАВНИ огласи за 15% доделе БЕСПЛАТНИХ акција СВИМ пунолетним грађанима Србије, којима су фирме
додељивале бесплатне акције, сходно радном стажу уписаном у фотокопију радне књижице, и да не пређу вредност од 7.000 евра....ако се не варам / 35г - мах * 200 е/......па види !?
 

Back
Top