Veliko iscekivanje

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Imam utisak da sada vecina onih koji su glasali za Tomislava Nikolica samo iscekuje da se on ustolici kao predsednik Srbije pa da pocne da MASOVNO IZBACUJE sa posla sve partijase DS, a one koji su glasali za njega - postavlja direktno na ta mesta predesnickim ukazom!

Od ministra i ambasadora, od najnizih cinovnika u drzavlj sluzbi...

Kada se to u praksi NE DESI - frustracija naroda ce biti ponovo - OGROMNA....:sad2:
 
Imam utisak da sada vecina onih koji su glasali za Tomislava Nikolica samo iscekuje da se on ustolici kao predsednik Srbije pa da pocne da MASOVNO IZBACUJE sa posla sve partijase DS, a one koji su glasali za njega - postavlja direktno na ta mesta predesnickim ukazom!

Od ministra i ambasadora, od najnizih cinovnika u drzavlj sluzbi...

Kada se to u praksi NE DESI - frustracija naroda ce biti ponovo - OGROMNA....:sad2:

Nikolic nece moci da sprovede ama bas nista od njegovih predizbornih obecanja posebno na medjunarodnom planu Po posledicama po Srbiju bice to razorni efekti vladavine jednog polupismenog coveka a posle 5 godina narod ce imati mogucnosti da presabira gde je pogresio i zasto je ovako uneredio Srbiju 2012 -te
 
Imam utisak da sada vecina onih koji su glasali za Tomislava Nikolica samo iscekuje da se on ustolici kao predsednik Srbije pa da pocne da MASOVNO IZBACUJE sa posla sve partijase DS, a one koji su glasali za njega - postavlja direktno na ta mesta predesnickim ukazom!

Od ministra i ambasadora, od najnizih cinovnika u drzavlj sluzbi...

Kada se to u praksi NE DESI - frustracija naroda ce biti ponovo - OGROMNA....:sad2:
Bem mu miša, pa ti nemaš pojma o ovlašćenjima predsednika Srbije......
 
Očekivanja prostog sveta su velika i potpuno nerealna.
Ekonomski programi stranaka zasnovani su na populizmu i predstavljaju ludom radovanje, jer se ne bave rešenjem problema. Svi govore o ciljevima (ulaganja, radna mesta, prosperitet), a niko ne pominje sredstva da se to ostvari. Zato su ta obećanja samo ludom radovanje. Situacija u javnim finasijsama je kritična, očekuje nas rast cena, PDV-a i inflacije, još veće slabljenje dinara, smanjivanje plata i penzija i dalja otpuštanja. Onaj ko ima nešto ostavljeno za crne dane i može da se nada nečemu, oni (većina) koji nemaju...uostalom živi bili pa videli.
 
Ne radi se ovde o meni.

Ovde se radi o 95% onih koji su glasali za Nikolica.

ONI to ocekuju.

Da im od sutra bude mnogo, mnogo bolje!

Da je doslo njihovih pet minuta!


После примарног разочарења, уместо катарзе, уследиће класично оптуживање прошлости, сила мрака, НСП, Запада, усташа, издајника.
 
A da sam na mesto BoTa, lepo bih otišla dva meseca negde da se k'o čovek odmorim, pa bi se vratila da predajem na fakultetu. Ili još bolje, uhlebila bi se negde kod stranaca, Bog da me vidi.
Kako su ljudi smešni, pa to je Bogu plakati. Likuju što su "oterali" Tadića, gledam onaj sajt Blica, na sve političke vesti po 600 - 700 komentara, a na vest da je dinar danas 114,17 sa tendencijom kontinuiranog i ubrzanog pada vrednosti prema evru - 47 komentara. Imam utisak da sam u nekoj velikoj, kolektivnoj ludari.
 
Imam utisak da sada vecina onih koji su glasali za Tomislava Nikolica samo iscekuje da se on ustolici kao predsednik Srbije pa da pocne da MASOVNO IZBACUJE sa posla sve partijase DS, a one koji su glasali za njega - postavlja direktno na ta mesta predesnickim ukazom!

Od ministra i ambasadora, od najnizih cinovnika u drzavlj sluzbi...

Kada se to u praksi NE DESI - frustracija naroda ce biti ponovo - OGROMNA....:sad2:

Covece, opsednut si Nikolicem. Svaki dan otvoris po jednu temu o njemu. Daj prekini monotoniju i vrati se na Mihajlovicevu rehabilitaciju. Niko ne ocekuje od Nikolica da izlazi iz okvira svojih nadleznosti.

A iskreno da ti kazem, to izbacivanje sa posla partijskih kadrova (svih partija, ne samo DS) bi znacilo preporod za celu Srbiju. Bez obzira sto si i ti kao clan KPJ dobio posao preko partije :mrgreen:
 
Imam utisak da sada vecina onih koji su glasali za Tomislava Nikolica samo iscekuje da se on ustolici kao predsednik Srbije pa da pocne da MASOVNO IZBACUJE sa posla sve partijase DS, a one koji su glasali za njega - postavlja direktno na ta mesta predesnickim ukazom!

Мени не треба посао од председника републике Србије, господина Томислава Николића, али кад би урадио ово прво и макар симболично почео прогон ужасних полуписмених кадрова ДС-а и союзнических партијица добио би у мени не само гласача него и симпатизера.

Ајмо Томо, напоље банду на улицу!
 
Očekivanja prostog sveta su velika i potpuno nerealna.
Ekonomski programi stranaka zasnovani su na populizmu i predstavljaju ludom radovanje, jer se ne bave rešenjem problema. Svi govore o ciljevima (ulaganja, radna mesta, prosperitet), a niko ne pominje sredstva da se to ostvari. Zato su ta obećanja samo ludom radovanje. Situacija u javnim finasijsama je kritična, očekuje nas rast cena, PDV-a i inflacije, još veće slabljenje dinara, smanjivanje plata i penzija i dalja otpuštanja. Onaj ko ima nešto ostavljeno za crne dane i može da se nada nečemu, oni (većina) koji nemaju...uostalom živi bili pa videli.

Ne br(ini. Tu je nasa Rusija. Taj brod ne moze da potone. Ujka Semu se pak ne pise dobro , to stoji.
Kinezi ih glodju ,polako al sigurno. Sa njima tonu i nasi zutaci - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
 
Мени не треба посао од председника републике Србије, господина Томислава Николића, али кад би урадио ово прво и макар симболично почео прогон ужасних полуписмених кадрова ДС-а и союзнических партијица добио би у мени не само гласача него и симпатизера.

Ајмо Томо, напоље банду на улицу!

A ja mislio da je Toma polupismen!?
 
A da sam na mesto BoTa, lepo bih otišla dva meseca negde da se k'o čovek odmorim, pa bi se vratila da predajem na fakultetu. Ili još bolje, uhlebila bi se negde kod stranaca, Bog da me vidi.
Kako su ljudi smešni, pa to je Bogu plakati. Likuju što su "oterali" Tadića, gledam onaj sajt Blica, na sve političke vesti po 600 - 700 komentara, a na vest da je dinar danas 114,17 sa tendencijom kontinuiranog i ubrzanog pada vrednosti prema evru - 47 komentara. Imam utisak da sam u nekoj velikoj, kolektivnoj ludari.

Kada smo kod toga......Pogledaj ovaj forum......Na podforumu Ekonomija imas 67.000 KOMENTARA.......A na podforumu Politika imas 67.000 TEMA !?!? :eek:

Sta je zakljucak iz toga?
 
A da sam na mesto BoTa, lepo bih otišla dva meseca negde da se k'o čovek odmorim, pa bi se vratila da predajem na fakultetu. Ili još bolje, uhlebila bi se negde kod stranaca, Bog da me vidi.
Kako su ljudi smešni, pa to je Bogu plakati. Likuju što su "oterali" Tadića, gledam onaj sajt Blica, na sve političke vesti po 600 - 700 komentara, a na vest da je dinar danas 114,17 sa tendencijom kontinuiranog i ubrzanog pada vrednosti prema evru - 47 komentara. Imam utisak da sam u nekoj velikoj, kolektivnoj ludari.

Ti mislis neko trazi Tadica da predaje?
Bas da vidim taj univerzitet, ili tacnije to OBDANISTE, koje ce pozvati tipa koji je OSAM godina stdirao, da predaje nesto?
 
A da sam na mesto BoTa, lepo bih otišla dva meseca negde da se k'o čovek odmorim, pa bi se vratila da predajem na fakultetu. Ili još bolje, uhlebila bi se negde kod stranaca, Bog da me vidi.
Kako su ljudi smešni, pa to je Bogu plakati. Likuju što su "oterali" Tadića, gledam onaj sajt Blica, na sve političke vesti po 600 - 700 komentara, a na vest da je dinar danas 114,17 sa tendencijom kontinuiranog i ubrzanog pada vrednosti prema evru - 47 komentara. Imam utisak da sam u nekoj velikoj, kolektivnoj ludari.

AHahahahahahahahahahahahahaha
Nisi u ludari , ali jesi za ludaru.
 
Imam utisak da sada vecina onih koji su glasali za Tomislava Nikolica samo iscekuje da se on ustolici kao predsednik Srbije pa da pocne da MASOVNO IZBACUJE sa posla sve partijase DS, a one koji su glasali za njega - postavlja direktno na ta mesta predesnickim ukazom!

Od ministra i ambasadora, od najnizih cinovnika u drzavlj sluzbi...

Kada se to u praksi NE DESI - frustracija naroda ce biti ponovo - OGROMNA....:sad2:
Imas pogresan utisak, jer, cak i da sme i moze on to ne bi radio, a vecina je glasala za njega samo zato sto vise nije mogla da gleda mac-mac ludaka na mestu predsednika Srbije.
 

Back
Top