EU SPECIJALCI ŽESTOKO IZVRŠILI INVAZIJU NAD OPŠTINOM ZVEČAN

nesko101

Elita
Poruka
18.037
U cik zore, oko 5 sati, jutros su meštane Doljana, sela nadomak Zvečana uznemirili helikopteri koji su , kao kažu kao na filmu napravili pravu „invaziju“ na imanju porodice uhapšenog Zvonka Veselinovića. Namera im je bila da izvrše pretres njegovog domaćinstva i pronađu fabriku u kojoj je on pravio oružje, rekla je novinatrima njegova majka koja je i pored terapije koju je popila u šoku. Šok su doživele i sve komšije ali je priča Miladin Tanasković potresna i gotovo neverovatna „Bili smo u krevetima kada su divljački uletli u našu kuću, odmah su mi stavili lisice na ruke , bacili me na pod i stavili mi nogu na leđa, priča Miladin i opisuje šta su policajci sve radili po njegovoj kući. Tek posle pola sata tražili su mu ličnu karti i kada su videli da ime i prezima nije iz porodice Veselinović već da su samo komšije pustili su ga. „Majka , otac i supruga su još u šoku ali mi je najteže zbog bebe kojoj je samo godinu dana, kaže ovaj mladi čovek i dodaje da su mu se policajci posle toga izvinili. „To je strašno, znači oni mogu da ubiju čoveka , da se posle toga izvinu i kao da se ništa nije desilo, to nema nigde u svetu, sa ogorčenjem govori Miladin a njegova majka dodaje da joj je suprug slep i da je njihova kuća jutros „na pravdi Boga „ bila meta divljaka obučenih u uniforme policije.Izvor TV Most.
 
Posle razgovora predsednika Opštine Zvečan Dragiše Milovića sa meštanima Doljana i predstavnicima Euleks policije oko 9 sati i 30 minuta put je deblokiran i oklopna vozila sa oznakama Euleksa povukla su se sa imanja porodice Veselinović. „Ovakva demonstracija sile koju su jutros primenili za nas i građane je neprihvatljiva, rekao je Milović građanima i dodao da je „to ta njihova demokratija, vladavina prava i nepristrasnost o kojoj govore „. On je naglasio „da su međunarodni predstavnici ovoliku silu upotrebili verovatno bi našli ubicu Save Mojsića i dece u Goraždevcu i rasvetlili bi i druge zločine koji su počinjeni nad Srbima od njihovog dolaska 1999. godine“. „Cilj im je da građane zaplaše ali im mi to nećemo dozvoliti, rekao je Milović i najavio svaki dalji prekid saradnje Opštine Zvečan sa predstavnicima Euleksa“.Izvor TV Most.
 
Неско,то је метод "међународних снага"( које би неки хтели да пошто пото укључе и наше специјалне јединице унутар НАТО-а) који они спроводе од Ирака и Авганистана до КиМ.Посебно перфидно је што се чак и на зверста ,која успут почине,сматра да је сасвим довољно рећи,Sory,mistake,ако се уопште удостоје да нешто кажу.
 
pa ko je onda na duznosti?

VACIO DE PODER?

Da odem ja da sednem na predsednicu fotelju ako tamo nema nikog?

Od Tome bih svakako bio mnogo uspesniji kao predsednik....

kad-si-obrazovaniji-o.jpg
 
pa ko je onda na duznosti?

VACIO DE PODER?

Da odem ja da sednem na predsednicu fotelju ako tamo nema nikog?

Od Tome bih svakako bio mnogo uspesniji kao predsednik....

Zbog konstantnog provociranja zreo si za ban ... da malo ohladis glavu ... ali ocito imas ,, vezu ,, u administraciji .. ..

VD. predsednika do polaganja zakletve vrsi S.DJ. Dejanovic ....
 

Back
Top