Srbija Kraljevina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od Romanova izgleda nije niko preziveo i njih su komunisti satrli.

'Па да за краља ставимо неког од комуниста ако већ умеју да сатиру. Има много тога у Србији што треба сатрти.
Овај килави претедент и вечити приправник за краља али Југославије, није подобан за те ствари а и нема државу у којој би био краљ. Када направи Југославију, нека у њој краљује.
 
Ima on i sinove.. A i sta ce Srbiji kruna na zastavi kad i nije kraljevina. Ili himna Boze pravde?
Ima tri sina , a nijedan ne zna ni da bekne srpski .I koji ce nam klinac kralj ?
Da se sepuri u zlatnim kocijama dok je oko njega sirotinja ?
Imamo mi i precih problema .Ne treba nam kralj , jer se onda stvori i dvorska
svita , a svi oni onda zive na racun naroda kao paraziti .
 
Ima tri sina , a nijedan ne zna ni da bekne srpski .I koji ce nam klinac kralj ?
Da se sepuri u zlatnim kocijama dok je oko njega sirotinja ?
Imamo mi i precih problema .Ne treba nam kralj , jer se onda stvori i dvorska
svita , a svi oni onda zive na racun naroda kao paraziti
.

Јел’ овако:

Vlada nema plan štednje

205427_0409-sluzbeni-automobili-foto-dimitrije-goll_f.jpg



:lol:
 
Мени и даље није јасно по чему је Аца престолонаследник- како су његови скинули Обреновиће 1903, тако је њих скинуо Тито 45, тј Јошка Броз има исто право на престо ко и он :Р
 
Мени и даље није јасно по чему је Аца престолонаследник- како су његови скинули Обреновиће 1903, тако је њих скинуо Тито 45, тј Јошка Броз има исто право на престо ко и он :Р

Карађорђевићи су српска несрећа, због краљевања, скинули су главу Обреновићима, уништили краљевину Србије зарад Краљевине Југославије, па када је било густо 1941г., окренули леђа и тој краљевини. Овај који чека као орао овнова м**да, унишиће и српски народ. Већ је почео да виче на народ да умукне. А народ ко народ, виче и даље из ината или га није разумео.
 
Poslednja izmena:
Још једна тема на којој се иживљавају противници монархије,али и србошовинсти.Стварно нису већ давно имали прилику.

Ovaj narod bi trebao da nestane,jer sam sebe samoubija,ali lagano mazohisticki!
Da li vam je sada jasno svima vama koji glasaste za Tomu,ne bi li srusili Botu,da su izbori namesteni i pre samih izbora!?Bota ostaje u Vladi,a ovaj ce do pemzije primati 80%Predesdnicke plate!!!!Boli njega,Tomu,uvo za ovaj narod!
 
Ja sam za.

Onda bismo bili sigurni da ce dnevnopoliticka vlast biti u rukama Premijera, a Kralj bi obavljao ceremonijalnu funkciju.

I vise se nikad ne bi dogodilo da nekakav predsednik uzurpira ustav, kandiduje se tri puta, i ponasa se kao predsednik, premijer i 5 ministara.
 
Ima tri sina , a nijedan ne zna ni da bekne srpski .I koji ce nam klinac kralj ?
Da se sepuri u zlatnim kocijama dok je oko njega sirotinja ?
Imamo mi i precih problema .Ne treba nam kralj , jer se onda stvori i dvorska
svita , a svi oni onda zive na racun naroda kao paraziti .

Jedan od njih je izjavio da će naučiti srpski ako bude trebao da sedne na presto :neutral: Da nije tužno bilo bi komično...
 
Ima tri sina , a nijedan ne zna ni da bekne srpski .I koji ce nam klinac kralj ?
Da se sepuri u zlatnim kocijama dok je oko njega sirotinja ?
Imamo mi i precih problema .Ne treba nam kralj , jer se onda stvori i dvorska
svita , a svi oni onda zive na racun naroda kao paraziti .

Razmisljas usko.Sta c nam Predsednik,koji ni zasta nije odgovoran,a do penzije od prestanka mandata dobija 80%predsednicke plate!?A kad sjasi s prestola,nikom nista nije odgovoran,a svoje cukununucice je zbrinuo!Nama je potrebna promena drzavnog uredjenja,da li bi monarhija bila pravo resenje,mozda i bi,jer za nesto novo i moderno nismo zreli!Kralj ima odgovornost prema svojoj teritoriji i narodu,i tu j dok je ziv,te ne mora grabiti brzom brzinom u bisage sto vise novca.On bi trebao cuvati taj svoj polozaj,tj truditi se da narod bude zadovoljan,jer taj polozaj nasledjuje njegovo dete!Zar bi ti svom detetu ostavio haos?A predsednika boli uvo sta ostaje za njim,jer ne mora ni ziveti u Srbiji nakon vladavine!
 
Bitno je postojanje institucije Kralja. Nebitno je ko ce je vrsiti. Kralj bi oznacio politicku stabilnost i borbu stranaka za Parlament, a njegovo prisustvo bi znacilo da je Premijer prvi covek drzave, sto i pise u nasem trenutnom Ustavu. Ali hej, ko sisa Ustav, dok god je onaj ko ga krsi lep?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top