Ubedili lopova da vrati ukradene tapete
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Ubedili lopova da vrati ukradene tapete

Domaćin Vesti Krstarice (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Ubedili lopova da vrati ukradene tapete

NOVI SAD, 22. maja 2012. (Beta) - Troje Novosadjana uspelo je da ubedi lopova koji je ukrao tapete iz jedne radnje u centru grada da ih vrati, ispričali su u utorak agenciji Beta očevici tog dogadjaja.

"Neka žena je vikala:'Drž'te ga, zaustavite ga' i pored mene je protrčao muškarac sa svežnjem tapeta u rukama. Potrčali smo za njim, žena iz prodavnice i ja, a pridružio nam se i jedan mladić na motoru", ispričao je Beti učesnik u dogadjaju.

Dodao je da je lopova sustigao trčeći od Pašićeve do Ulice Djure Daničića, do Riblje pijace.

"Stajao je i gledao me čudno...Rekao sam mu da nije lepo to što radi, a on me je i dalje gledao čudno. Tada su stigli i prodavačica i mladić na motoru i onda smo ga ubedili da ostavi plen, a onda ode, što je i učinio", ispričao je taj gradjanin.

Dodao je da je tek kasnije postao svestan da je lopov bio duplo krupniji od njega i da je zapravo samog sebe izložio opasnosti.

"Ali, osećaj je vrlo prijatan. Nisam bio apatičan i nemi posmatrač, instiktivno sam reagovao i potrčao bez razmišljanja za njim. Posebno mi je drago što mi se i taj mladić na motoru pridružio. Nadam se da se svest u narodu menja i da ljudi žele da pomognu jedni drugima u nevolji", kazao je taj gradjanin.

On nije želeo da mu se ime pominje u medijima, jer je, kako je rekao, mnogo važniji gest nego ime onoga koji je u njemu učestvovao.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6176

Podrazumevano Re: Ubedili lopova da vrati ukradene tapete

a zanmljivo je kad neki krimosi i ubice palamude o pravdi i isto tako bi reagovali..vraga se menja svest
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. Vrati se Dzoni
    Autor SHONE u forumu Muzika
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 28.03.2006., 13:29
  2. Zelim da se vrati...
    Autor bambi1978 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 02.02.2004., 13:08
  3. vrati je!!!!
    Autor buca u forumu Muškarci
    Odgovora: 1