Meditacija na smrt

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

egzorcista

Ističe se
Poruka
2.674
Uvod:
Odem sinoću neki kafić i upoznam neku devojku. Stojimo kod šanka i pričamo kad neki moj (bivši) prijatelj polu-pijan dođe i počne da serre, te nije ona devojka ona je udata ima dvoje dece.....alo majmune skloni se kad pričam sa ženskom....šta ti ima da pričaš sa njom, ona nije za tebe....ukratko za malo da se potučemo....gazda kafića nas zamoli da se udaljimo, ja platim i odem kući. Tresao sam se od ljutnje, bio sam čak planirao da uzmem metalnu cevku i sačekam ga ispred zgrade da ga izlomim, ovo mu je bio već drugi put da me zavađa sa nekom ženskom. :evil:
 
Meditacija:
Onda legnem i u nekom polu-snu počnem da meditiram na njegovu smrt. Zamišljam kako ga koljem, njegova topla krv teče preko mojih ruku....i odjednom se osetim bolje...bes je popustio. Nastavljam meditaciju.
 
Poslednja izmena:
Zamišljam kako sekirom odsecam njegovu glavu, ruke, noge, tranžiram ga kao pile. Toliko sam se udubio u meditaciju da osećam toplotu njegove krvi, smrad njegovih creva dok mu ih vadim....Kad sam ga istranžirao ložim veliku vatru i spaljujem ga na njoj. Osećam smrad izgorelog mesa, čujem cvrčanje masti....i osećam se super...čak euforično.
 
Kad je sve izgorelo uzimam pepeo i stojim nad nekom velikom provalijom (kao kanjon Kolorada) i prosipam pepeo. Vetar ga raznosi a ja osećam neki vanzemaljski mir i radost...zadovoljstvo....osećaj je divan. Od besa nije ostao ni najmanji trag, međutim sad kad pokušam da u mislima prizovem sliku onog mamlaza NE MOGU. Događaja vezanih za njega se sećam, ali njegov lik mi je nekako bled, kao da je izbrisan iz moje memorije. :eek:
Je li neko imao neko slično iskustvo???
 
Uvod:
Odem sinoću neki kafić i upoznam neku devojku. Stojimo kod šanka i pričamo kad neki moj (bivši) prijatelj polu-pijan dođe i počne da serre, te nije ona devojka ona je udata ima dvoje dece.....alo majmune skloni se kad pričam sa ženskom....šta ti ima da pričaš sa njom, ona nije za tebe....ukratko za malo da se potučemo....gazda kafića nas zamoli da se udaljimo, ja platim i odem kući. Tresao sam se od ljutnje, bio sam čak planirao da uzmem metalnu cevku i sačekam ga ispred zgrade da ga izlomim, ovo mu je bio već drugi put da me zavađa sa nekom ženskom. :evil:
ma brate sta se cimas oko svake protuve koja laje..pustis da vidis ribu kako reaguje i daj ce ga odjebe..taman test dal je ravvaku
 
Uvod:
Odem sinoću neki kafić i upoznam neku devojku. Stojimo kod šanka i pričamo kad neki moj (bivši) prijatelj polu-pijan dođe i počne da serre, te nije ona devojka ona je udata ima dvoje dece.....alo majmune skloni se kad pričam sa ženskom....šta ti ima da pričaš sa njom, ona nije za tebe....ukratko za malo da se potučemo....gazda kafića nas zamoli da se udaljimo, ja platim i odem kući. Tresao sam se od ljutnje, bio sam čak planirao da uzmem metalnu cevku i sačekam ga ispred zgrade da ga izlomim, ovo mu je bio već drugi put da me zavađa sa nekom ženskom. :evil:

mrzim i ja te sto mi tu nesto lazno moralisu...ma jbi se idiote tebi da se skine ciganka koja prosi tuccao bi je a meni ovamo prosipas price, a od njih nista bolji nisu ni oni koji ne bi tuccali te ciganke, nego su se ogradili necim i vode se zloupetrabljavanjem religije i sl ... pa de malo onda vodi svoj zivot...
 
Ti sledeći put bari neku grđu od najgrđe, pa ti neće biti krivo kada bude poželeo da ti i to upropasti.....ako u međuvremenu to meditiranje ne ostvariš u javi....ovo nije normalno što si napisao, ne nije....:eek:
 
Zamišljam kako sekirom odsecam njegovu glavu, ruke, noge, tranžiram ga kao pile. Toliko sam se udubio u meditaciju da osećam toplotu njegove krvi, smrad njegovih creva dok mu ih vadim....Kad sam ga istranžirao ložim veliku vatru i spaljujem ga na njoj. Osećam smrad izgorelog mesa, čujem cvrčanje masti....i osećam se super...čak euforično.

hahahahahah.................. Tebi bi i Sretko Kalinic pozavideo na idejama.
 
Kad je sve izgorelo uzimam pepeo i stojim nad nekom velikom provalijom (kao kanjon Kolorada) i prosipam pepeo. Vetar ga raznosi a ja osećam neki vanzemaljski mir i radost...zadovoljstvo....osećaj je divan. Od besa nije ostao ni najmanji trag, međutim sad kad pokušam da u mislima prizovem sliku onog mamlaza NE MOGU. Događaja vezanih za njega se sećam, ali njegov lik mi je nekako bled, kao da je izbrisan iz moje memorije. :eek:
Je li neko imao neko slično iskustvo???


to si radio bacanje vracki bez pribora....samo usmeravanjem energije. :huh:

p.s. nisi mogao celu pricu da stavis u jedan post. :huh:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top