Земљотрес у Бугарској

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.930
Бугарску протресао земљотрес снаге 5,8 степени Рихтера. Још нема информација о штети или евентуалним жртвама. У Србији, земљотрес осетили становници Ниша и Алексинца.

Земљотрес јачине 5,8 степени Рихтера протресао је после два сата иза поноћи Бугарску, али непосредно после потреса није било информација о евентуалној штети или жртвама. За сада је познато да су се сирене за опасност оглашавале два пута и да је евакуисано неколико блокова студентског града у Софији због пукотина које су се појавиле на зградама.

Епицентар земљотреса налазио се код места Перник, тридесетак километара западно од Софије.

Земљотрес су осетили и становници Ниша и Алексинца.
 
Па помозите браћи са оних 20% територије која вам је преостала.
Нису Блгари гадљиви на паре!
Ako neko otvori tzv. humanitarni telefon, što da ne. Poslaću kao što sam pomogao i Japance nakon tsunamija. Čak sam dva puta telefonirao za Japan.
Japanci se zahvalili na skromnoj pomoći iz ratom opustošene Bosne.
To u slučaju dojave da ima žrtava. Bratkosi Blgari su se pokazali kao super u slučaju priznavanja RBiH, a nakon 1. marta 1992.g.

Nakon promjene predsjednika Srbije, svi procesi će teći mnogo brže, pa se nadam da ću doživjeti (ne bih da dobijem ban-pa neću izreći šta bih volio da doživim).
 
Ako neko otvori tzv. humanitarni telefon, što da ne. Poslaću kao što sam pomogao i Japance nakon tsunamija. Čak sam dva puta telefonirao za Japan.
Japanci se zahvalili na skromnoj pomoći iz ratom opustošene Bosne.
To u slučaju dojave da ima žrtava. Bratkosi Blgari su se pokazali kao super u slučaju priznavanja RBiH, a nakon 1. marta 1992.g.

Nakon promjene predsjednika Srbije, svi procesi će teći mnogo brže, pa se nadam da ću doživjeti (ne bih da dobijem ban-pa neću izreći šta bih volio da doživim).
Видиш како се то лепо поклопило, Бугари се наватали земљотреса, ми одебали Францетића, а у Сребрници редовни локални избори, где ће мооје продуванити.
:cool:
 
Како сте и ову тему успели да претворите у политику?

Острашћеним бошњацима бих препоручила неки други форум, овде се не осећају пријатно!
 
Како сте и ову тему успели да претворите у политику?

Острашћеним бошњацима бих препоручила неки други форум, овде се не осећају пријатно!
Eto, ti ćeš me banovati, a tek se registrovala. Pogledaj ispod avatara kada sam se ja registrovao.
Kao nema ostrašćenih nacional-šovinista među Srbima?
 
Eto, ti ćeš me banovati, a tek se registrovala. Pogledaj ispod avatara kada sam se ja registrovao.
Kao nema ostrašćenih nacional-šovinista među Srbima?

Ја никога не банујем. Пецке остављам модераторима.
А овде као треба да имаш неки стаж да би се јавио за реч?
Е, па, видиш, зато нисам члан ниједне странке, јер волим да мислим својом главом и да кажем оно што имам - слободно.

А на српском форуму могу да се јављају острашћени српски националисти, уколико то модератори дозволе, исто као и остали.

Добили сте своје, сад нас оставите на миру.

Или вам није довољно?

А што се тиче пожељности, репутације ће ти саме рећи: погледај своје, па погледај моје, упркос радном стажу на форуму :zper:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top