DAN POSLE

Reg

Elita
Poruka
24.712
Je l' Tihi ovde veceras? Nije...dobro je, da postavim temu da me ne lincuje.

SPS NE PLANIRA DA PRAVI VLADU SA NAPREDNJACIMA
Dačić čvrsto uz DS
Čvrsto - Lider socijalista poslao je signale DS-u da koalicija SPS-PUPS-JS neće rušiti dogovor sa demokratama o formiranju nove vlade Srbije, saznaje Press

Lider socijalista Ivica Dačić poslao je juče signale DS-u da koalicija SPS-PUPS-JS ostaje verna dogovoru sa demokratama o formiranju nove vlade Srbije, saznaje Press.
Dan nakon predsedničkih izbora po političkim kuloarima su kružile razne spekulacije od toga da će Dačić prići naprednjacima i obrazovati vladu sa Tomislavom Nikolićem, te da vrh DS-a ozbiljno razmatra mogućnost da nakon Tadićevog poraza ode u opoziciju.........

Naš izvor je potvrdio da Dačić ostaje privržen stavu da neće rušiti dogovor sa DS-om i da je sada sve na demokratama.
Funkcioner PUPS-a Momo Čolaković očekuje da će koalicija koju predvode socijalisti ostati jedinstvena u procesu formiranja vlade.
- Zalažem se za jedinstvo koalicije, jer sa 44 poslanika snažnije možemo da utičemo na formiranje vlade nego sa 25, 12 ili sedam pojedinačnih poslanika - rekao je Čolaković, i najavio da će se ovih dana sresti lideri SPS-PUPS-JS kako bi se dogovorili o jedinstvenom nastupu, a potom će se o postizbornoj koaliciji, pre svega, razgovarati sa DS-om.
I drugi partner u toj koaliciji, Palmina Jedinstvena Srbija, najavila je da će se, bez obzira na rezultate predsedničkih izbora, nastaviti razgovori saveza SPS-PUPS-JS i koalicije okupljene oko DS-a o formiranju vlade.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/221473/Dačić+čvrsto+uz+DS.html

Dakle, bice zanimljivo.:zper:

Ako je bila tema, izvinjavam se, neka modovi spoje, ja nisam videla.
 
Можда да се испита уз помоћ кавих марифетлука су Гљивица и Тадица добили колико су добили, а ЛДП и УРС(:roll:) прерипили целзијус!
 
Praviće vladu sa ds i čedom šiptarom , a potonji može postati čak i ministar spoljnih poslova i pored svoje mržnje prema rusiji. Ako je budala, neka to uradi sahraniće se na duže vremena, ispao je jako glup, sa preuranjenom podrškom tadiću. Da ima malo kontakta sa životom tj bedom običnog čoveka ne bi je napravio.
 
Poslednja izmena:
Praviće vladu sa ds i čedom šiptarom , a potonji može postati čak i ministar spoljnih poslova i pored svoje mrženje prema rusiji. Ako je budala, neka to uradu sahraniće se na duže vremena, ispao je jako glup, sa preuranjenom podrškom tadiću. Da ima malo kontakta sa životom tj bedom običnog čoveka ne bi je napravio.

Sta god ja mislila o Gljivici, on nikako nije glup. I ne verujem da se istrcava nepromisljeno.
Procenice sta je najbolje za stranku, 100%
 
Sta god ja mislila o Gljivici, on nikako nije glup. I ne verujem da se istrcava nepromisljeno.
Procenice sta je najbolje za stranku, 100%

Već se istrčao, sa bezrezervnom podrškom tadiću, koji je doživeo debakl. DS u sleduju unutrašnje pretumbacije i čistke, oni su politički mrtvi za sada. Zato bi mu bolje bilo, da zanemari vezu sa ds om, jer će ga pokušaj spasavanja istog skupo stajati, na ponovljenim izborima imaće manje glasova sasvim sigurno, a koštunica i nikolić više.
 
Već se istrčao, sa bezrezervnom podrškom tadiću, koji je doživeo debakl. DS u sleduju unutrašnje pretumbacije i čistke, oni su politički mrtvi za sada. Zato bi mu bolje bilo, da zanemari vezu sa ds om, jer će ga pokušaj spasavanja istog skupo stajati, na ponovljenim izborima imaće manje glasova sasvim sigurno, a koštunica i nikolić više.

Licno me zabole nesto za Gljivicu i njegovu stranku, samo kazem da on nije tako glup igrac kao sto izgleda.
Pa vec je bio u koaliciji sa DS-om, a podrska mu i dalje raste. Nije to argument.
 
Licno me zabole nesto za Gljivicu i njegovu stranku, samo kazem da on nije tako glup igrac kao sto izgleda.
Pa vec je bio u koaliciji sa DS-om, a podrska mu i dalje raste. Nije to argument.

Ako te zabole, preskoči temu. 2008 godine, nije bilo ovoliko gneva zbog bede i nezaposlenosti, pa je tadićeva pljuvačka kampanja mogla da prođe kod marve. Sad je situacija toliko loša i beznadežna, da to više ne može. Pametni političar predviđa tendencije i pre nego što se dogode promene, a promena je ta da su se ds ovci zgadili i mnogim svojim pristalicama zbog autizma, arogancije i bogatsva u kojima su ogrezli, dok većian naroda grca u bedi i živi od danas do sutra.
 
Ako te zabole, preskoči temu. 2008 godine, nije bilo ovoliko gneva zbog bede i nezaposlenosti, pa je tadićeva pljuvačka kampanja mogla da prođe kod marve. Sad je situacija toliko loša i beznadežna, da to više ne može. Pametni političar predviđa tendencije i pre nego što se dogode promene, a promena je ta da su se ds ovci zgadili i mnogim svojim pristalicama zbog autizma, arogancije i bogatsva u kojima su ogrezli, dok većian naroda grca u bedi i živi od danas do sutra.

I ti si ovde neki redar? Au sta vas je....

Usput da te podsetim, ne pricam o izborima 2008.g vec o izborima 6. maja o.g.
I pored koalicije sa DS-om, i pored gneva i nezaposlenosti, dobio je neverovatnu podrsku, dakle samo pre nekoliko dana.
Zato kazem da Gljivu ne treba podcenjivati. Gljiva je to...

:bye:
 
Je l' Tihi ovde veceras? Nije...dobro je, da postavim temu da me ne lincuje.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/221473/Dačić+čvrsto+uz+DS.html

Dakle, bice zanimljivo.:zper:

Ako je bila tema, izvinjavam se, neka modovi spoje, ja nisam videla.

Можда да се испита уз помоћ кавих марифетлука су Гљивица и Тадица добили колико су добили, а ЛДП и УРС(:roll:) прерипили целзијус!

tako je .....poništenje izbora 6 maja zbog izborne krađe i organizovanje novih na kojima će narod preokrenuti trenutnu sliku o osvojenim mandatima.......znači kao i posle 5 oktobra ali daleko kulturnije a ne ko divljaci 5 oktobra što opljačkaše i zapališe skupštinu.......e da......da se kazne svi koji su učestvovali u paljenju skupštine......ima dosta tv snimaka gde se mogu identifikovati ti huligani i divljaci.....
 
tako je .....poništenje izbora 6 maja zbog izborne krađe i organizovanje novih na kojima će narod preokrenuti trenutnu sliku o osvojenim mandatima.......znači kao i posle 5 oktobra ali daleko kulturnije a ne ko divljaci 5 oktobra što opljačkaše i zapališe skupštinu.......e da......da se kazne svi koji su učestvovali u paljenju skupštine......ima dosta tv snimaka gde se mogu identifikovati ti huligani i divljaci.....

Pazi sta zelis, moze i da ti se ostvari. Mislim da bi mnogi od onih koji su dopisivali Zarka Koraca na listicima sad najradije pojeli sopstveno doope i kad bi im se pruzila druga prilika, nisam sigurna da je ne bi iskoristili. Zato, zaista pazi sta zelis.
 
Za SNS ce mozda biti i dobro ako ne udju u sastav nove Vlade, jer ce ona morati da se suoci sa velikim socijalnim tenzijama i pitanje je koliko ce da traje. A te tenzije mogu ozbiljno da naruse rejting SPS-u i DS-u (koja je vec uzdrmana). Da sam na mestu naprednjaka, mirno bih sacekao da se ovo dvoje medjusobno poubijaju, a onda preuzeo kompletnu vlast na mogucim novim izborima za krace vreme.
 
Pazi sta zelis, moze i da ti se ostvari. Mislim da bi mnogi od onih koji su dopisivali Zarka Koraca na listicima sad najradije pojeli sopstveno doope i kad bi im se pruzila druga prilika, nisam sigurna da je ne bi iskoristili. Zato, zaista pazi sta zelis.

sve one stranke koje su krale na izborima neeće moći više da učestvuju na bilo kojim izborima....pa prema tome građani će birati između srs....sns.....dss....dveri srpske....i još po neka stranka iz opozicije.......e kad bi mi se ovo ostvarilo onda bi to značilo da smo postali pravna i normalna država.....
 
sve one stranke koje su krale na izborima neeće moći više da učestvuju na bilo kojim izborima....pa prema tome građani će birati između srs....sns.....dss....dveri srpske....i još po neka stranka iz opozicije.......e kad bi mi se ovo ostvarilo onda bi to značilo da smo postali pravna i normalna država.....
Postacemo normalna drzava kad nas nece interesovati i ne znamo ko nam je predsednik, premijer...
A, to nece biti skoro.
 
Za SNS ce mozda biti i dobro ako ne udju u sastav nove Vlade, jer ce ona morati da se suoci sa velikim socijalnim tenzijama i pitanje je koliko ce da traje. A te tenzije mogu ozbiljno da naruse rejting SPS-u i DS-u (koja je vec uzdrmana). Da sam na mestu naprednjaka, mirno bih sacekao da se ovo dvoje medjusobno poubijaju, a onda preuzeo kompletnu vlast na mogucim novim izborima za krace vreme.

Isti slucaj.

Naprednjaci su pobedili i na parlamentarnim izborima to je fakat, ali radije bih da vlast uzme DS, SPS, PUPS, SPS, Ceda, Dinkic - da unisteno dokusure.
Niko se ne bio otiamo sad da bude vlast, neka budu oni koji su zemlju doveli - na dno.

Narod se oslobodio (to je veoma vazno) straha (od) kulta neke licnosti( pobedom Nikolica nad Tadicem) i bice lakse oterati i ove gde im je mesto.

To jeste uspeh ovih izbora (osim sto Tadic vise nikad nece biti predsednik Srbije i sto je Nikolic pobedio), taj strah od promena, zelje da se ucini nesto i straha od neuspeha. Dakle, otklonjena psiholoska blokada, dala rezltate, onda nijedna brana ne moze biti prepreka.
 
Poslednja izmena:

Back
Top