KAKO SE POSTAJE POLITIČKI MUDROSER TJ ANALITIČAR

То код нас не постоји,те лажне аналитичаре су направиле разне ДС маркетинг агенције како би им градили имиџ странке.Сад су љоснули о ледину,па ће мало да се примире до следеће прилике да лажу народ.Не зна се ко је од њих био досаднији,провиднији и више навијачки расположен,просто су се тркали да се увуку Тадићу.Надам се да Тома неће окупљати разне идоле и којекакве драмосере.
 
Evo ti primera.... Moj predsednik kucnog saveta je u jednoj stranci aktivista iako ima 57 god.

Nema funkciju u stranci i umesto da ide u Mesni odbor, stalno se gura u gradski i republicki te ne propusta nijedan dogadjaj da se ugura u prve redove.

Iako je balvan, on se stalno hvali da su mu poznanici poznati ljudi, presrece ih, rukuje se sa njima i uzima im brojeve telefona.

Juce sam svisnuo kad sam video da se ugurao pored jednog od glavnih funkcionera.:sad2:
 
Evo ti primera.... Moj predsednik kucnog saveta je u jednoj stranci aktivista iako ima 57 god.

Nema funkciju u stranci i umesto da ide u Mesni odbor, stalno se gura u gradski i republicki te ne propusta nijedan dogadjaj da se ugura u prve redove.

Iako je balvan, on se stalno hvali da su mu poznanici poznati ljudi, presrece ih, rukuje se sa njima i uzima im brojeve telefona.

Juce sam svisnuo kad sam video da se ugurao pored jednog od glavnih funkcionera.:sad2:

a jel u omladini PUPSa mozda
 
Ima li neka škola za to.
Gledam juče pajace na U92 i plačem od smeha.Onaj Pribicevic samo sto ne plače,te nije kraj pa nije još kraj možda bude trojka u poslednjoj sekundi.Celo društvo na okupu ,skup muških žena u crnom ,leleče li leleče.
KAKO SE BRE POSTAJE ANALITIČAR .OĆU I JA DA BUDEM TO,BRE

stavis se prvo kao neki novinar ili sociolog u sluzbu CIA i Sorosa i onda te oni izpromovisu u "analiticara"
 
pa da bi napredovali u stranci morate da se gurkate

Ја то зовем безочним лактањем... обично то раде неквалилтетни и безобразни људи, нажалост, често им полази за руком !!!

Пре 5-6 дана сам седео са тим човеком у башти (наравно да сам ја плаћао пиће јер је он заборавио паре код куће)
а са нама је била и девојка од 32 год. која је у њега гледала отворене вилице, ко у бога.

После кафице, девојка је отишла са њим... не би ме чудило да ју је креснуо.
 
Ја то зовем безочним лактањем... обично то раде неквалилтетни и безобразни људи, нажалост, често им полази за руком !!!

Пре 5-6 дана сам седео са тим човеком у башти (наравно да сам ја плаћао пиће)
а са нама је била и девојка од 32 год. која је у њега гледала ко у бога.

После кафице, девојка је отишла са њим... не би ме чудило да ју је креснуо.

pa jel lep? a cekaj fuuuuuuj on je mator jel da? zasto ga je taako gledala?
 

Back
Top