Zasto zene ne vole tipove koji...

Ma cim ga nece pracka shonja je, onaj rezon "kad drugim zenama nije valjao, nece ni meni valjati"...

ma koga briga sta druge zene misle, zaista ne mogu sebe da zamislim da mi je bitno da li je neko omiljen drugim zenama i da li su ga zelele pa da se po tome rukovodim.
njihovo misljenje mi nije ni na kraj pameti
inace, cesto su mirniji muskarci, koji se ne lozikaju i nisu napadni odlicni u krevetu a ne macho palishe.kvantitet ne znaci uvek i kvalitet.
 
I taj fenomen "shevaca iz potaje" se da objasniti, ili su to prevejani zavodnici da im je to suptilna taktika za osvajanje zena ili nisu marketinski adekvatno ispraceni (mreza "rekla-kazala" je na njima zakazala)... medjutim cim ih zene otkriju i ukljuce ih u sistem bodovanja svrstaju ih u neku od ebachkih kategorija...
 
I taj fenomen "shevaca iz potaje" se da objasniti, ili su to prevejani zavodnici da im je to suptilna taktika za osvajanje zena ili nisu marketinski adekvatno ispraceni (mreza "rekla-kazala" je na njima zakazala)... medjutim cim ih zene otkriju i ukljuce ih u sistem bodovanja svrstaju ih u neku od ebachkih kategorija...

...mislim da samo kokoske od zena obracaju paznju na necije yebachke poene koje druge kokoshi daju.

inace, pametna zena ne prica o yebachkim sposobnostima svog muskarca unaokolo vec mudro cuti.
 

Back
Top