Google Chrome pretekao Internet Explorer, Chrome je sada najpopularniji brauzer....
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Google Chrome pretekao Internet Explorer, Chrome je sada najpopularniji brauzer....

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Google Chrome pretekao Internet Explorer, Chrome je sada najpopularniji brauzer....

Desilo se ono što se očekivalo mesecima - Google Chrome je najzad pretekao Internet Explorer i sada je najpopularniji internet brauzer u svetu. Ovo pokazuju podaci koje je objavio StatCounter prema kojima se ovaj istorijski preokret dogodio prošle nedelje.

Na listi najpopularnijih, treću, četvrtu i petu poziciju očekivano zauzimaju Firefox, Safari i Opera.

Osim ove, Google je u martu zabeležio još jednu pobedu. Njegov brauzer Android Robot je prema podacima iz februara pretekao je Operu i sada je najpopularniji brauzer među onima koji surfuju internetom preko mobilnih telefona.

http://www.informacija.rs/Ostalo/Google-Chrome-pretekao-Internet-Explorer-Chrome-je-sada-najpopularniji-brauzer.html

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Google Chrome pretekao Internet Explorer, Chrome je sada najpopularniji brauzer..

ihh pa gugle vlada brej

Primećen član silovski (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: Google Chrome pretekao Internet Explorer, Chrome je sada najpopularniji brauzer..

Nikad mi nije bilo jasno kako je IE bio najpopularniji,ko ga to sve koristi meni je svaki drugi bolji od njega.

Zainteresovan član Filip Stamenkovic (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

zasto neko koristi safari ? ajde IE neko ne zna da instalira drugi to mi je jasno ali sto safari ocajan je
    You can't always get what you want

Iskusan Ordinary Player (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2370

nesto se ne slazu te statistike,po w3schools to je bilo u martu

ono sto se mnogi slazu ,a to je da IE upotrebe samo za skidanje google chrome-a,a sa tim se slaze i sam IE

ali neke banke i dalje preferiraju da se pristupa racunu i transakcijama preko explorera
    connect, respect, protect

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Opera je majka i za jedan, i za drugi

Stara legenda skura58 (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    625
    Reputaciona moć
    16364

Widows Explorer se sada dobro može upotrebiti da pomoći njega skineš Google Chrome
    Verzija 18.0.1025.1633 nova i besplatna.
    Sama se i istališe. Posle samo postaviš i podesiš
    prozore i kartice koje često koristiš (npr Kstarica, Facebook...)
    Poslednji put ažurirao/la skura58 : 25.06.2012. u 22:49
    Dobro vidimo samo srcem. Suština je nevidljiva očima.

Stara legenda skura58 (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    625
    Reputaciona moć
    16364

Dobro vidimo samo srcem. Suština je nevidljiva očima.

Poznat Heidfeld fan (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Imam jedno pitanje i treba mi pomoc.. Kako da izbrisem veb adresu na google chrome koju sam ukucao da se vise ne pojavljuje kao pozeljna?

Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2370

kako to mislis "kao pozeljna",valjda kao prva stranica prilikom pokretanja

kljuc-settings-on starup-Open a specific page or set of page-Set pages

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1012

Хроме не захтева јаку машину за разлику од Фајерфокса. Хроме отварам брзином светлости док фајерфокс као да је величине Фотошопа. Мој глас за ХРОМЕ

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Хроме не захтева јаку машину за разлику од Фајерфокса. Хроме отварам брзином светлости док фајерфокс као да је величине Фотошопа. Мој глас за ХРОМЕ
    Bolje da si napisao 'Vatrene lisice'...

Primećen član krtislav (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    39

Istina, ali sa boljom mašinom (500€ vredna najmanje), Firefox otvara dosta bolje i brže. Google chrome isto nije loš, al nekako mi je firefox bolji.

No ot kuda ovima ideja da je IE ikad bio popularan tolko. Kao što kaže Ordinary Player, podaci nisu tačni

Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2370

nisam rekao da su podaci netacni vec da postoje odsupanja od meseca kad je chrome pretako licisu,mada ko da i to moze bas tacno da se izmeri
    i meni se ff sporo otvara bez i jednog dodatka i to me nervira,sad se navikao na chrome pa teram njega,mada upotrebim i druge kad zatreba,treba poznavati programe

neces verovati koliko ljudi i dalje koristi IE

Primećen član krtislav (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    39

Pa čuj, IE9 nije loš program, i ima odlične perofrmance jer dobro koristi GPU, ali je jedino kod njega sranje što ne podržava stranice kako treba, nije kompatibilan s njihovim rezolucijama (kolko sam ja skontao)

Primećen član nissan (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Moze li mi neko pomoci kako da na google chrome postavim pocetnu stranicu,pokusavao sam u podesavanjima ali kako god da stavim(cekiram) ne prihvata uvek mi pokazuje skup stranica,takodje bih zelio ukloniti one trake oznaka ili kako se drugacije vec nazivaju ali ni njih ne mogu.

Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2370

Zainteresovan član marx.alter (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2011.
    Pol
    muški
    Na lepom plavom Dunavu, ali sad malo više na Savi
    Reputaciona moć
    28

Podrazumevano

Citat Original postavio silovski Pogledaj poruku
    Nikad mi nije bilo jasno kako je IE bio najpopularniji,ko ga to sve koristi meni je svaki drugi bolji od njega.
    Jednostavno, stvar je u tome što u poslovnoj upotrebi je IE i dalje najčešće primenjivan. Ovo je naročito izraženo u firmama koje interno razvijaju web aplikacije za svoje potrebe.
    Sa druge strane i u kućnoj upotrebi je IE dugo opstajao jer ljudima kojima to nije naročito bitno (npr. net im služi samo da gledaju poštu i neke vesti), nije ni bilo potrebno instalirati nešto drugo.

Ne zahteva ni FF ako ga ogoliš do koske.
    Chrome je brži samo zato što nativno nema mnoge (većini nepotrebne) stvari.
    Poslednji put ažurirao/la Ordinary Player : 14.08.2012. u 15:28 Razlog: spajanje poruka
    Nauka zna za mnoštvo stvari koje postaju očigledne kada se objasne

markotesla nije na forumu
    Нe допуститe злу око нас да пробуди зло у нама
    Aktivan član markotesla (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    150

Ja sam sa Operom najzadovoljniji, ali je činjenica da je najmanje podržana, Firefox najviše i intersantno Safari.

Развој човека зависи од проналазака, његова крајња сврха је превласт ума над материјалним светом.

Veoma poznat Akay (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    648

Nema sumnje da je Crhome najbolji brauzer, ali je se još uvek držim stare Lisice.
    Буди промена коју желиш да видиш у свету.

Slične teme

1. Google Chrome, jos malo!!!
    Autor Nikolla983 u forumu Softver
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 23.11.2008., 01:33
  2. Google Chrome - Deco, je l volite brzu voznju?!
    Autor Gill Bates u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.10.2008., 00:08
  3. Fan Culb Off Google Chrome
    Autor Zzzoki u forumu Muškarci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.09.2008., 15:42

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku