Nisam glasao za Tomu, samo protiv Tadića

Jel da da sam super zaokružio?

  • Bravo, a sad idi da se igraš, smetaš...

  • Ali pobogu, trebalo je da uvezemo Genetski Modifikovanu JEFTINU hranu?!

  • Da se javiš sutra u SNS po radno mesto

  • PRIJAVLJUJEM NEVIDJEN SPAM!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.509
precednikbre.jpg


E pa dosta bilo majmnunisanja, ako za ovoliko vremena nije mogao da sredi ništa pa ni one svoje lopine da se skrase,
sigurno to ne bi radio ni sada. Izašao na televizor da mi priča kako siroma ima jedan stan? A koliko je teo?
Što nije pričao šta imaju ovi njegovi udarni dripci? Au ala će sad DS da se čisti od kadrovaaaa...
Neće ih niko izbacivati to će samo da izleće... Samo da osete malo sa koje strane vetar duva...
Imam jednu fukaru u komšiluku, to samo što član Srpske Pravoslavne Crkve nije bilo...
A i uplaši me sa onom genetski modifikovanom hranom, ali ne baš genetski modifikovanom nego kao
ukrštanje hibrida sa genetskom modifikacijom...
Kakve genetske modifikacije bre? Nek modifikuju nekog sisara, lako biljke, njima ni zračenje ne škodi...
A i da se posveti malo nervoznoj mu ženi, počela da pušta jezik...
Tako da sam juče glasao za Tomu, znate koliko ga volim, ali kako god bilo, dajmo mu vlas da mu čujemo glas...
Ono kad je davao izjavu za medije, prvo su se čuli SNS pavijani medjusobno "tišina bre, alo, tišina bre"
Kultura znam, ali ni sa ovima do sada ne procvetasmo a sve su na finjaka, onako murvinjski...
Nije mi žao a i košta državu...
 
Poslednja izmena:
precednikbre.jpg


E pa dosta bilo majmnunisanja, ako za ovoliko vremena nije mogao da sredi ništa pa ni one svoje lopine da se skrase,
sigurno to ne bi radio ni sada. Izašao na televizor da mi priča kako siroma ima jedan stan? A koliko je teo?
Što nije pričao šta imaju ovi njegovi udarni dripci? Au ala će sad DS da se čisti od kadrovaaaa...
Neće ih niko izbacivati to će samo da izleće... Samo da osete malo sa koje strane vetar duva...
Imam jednu fukaru u komšiluku, to samo što član Srpske Pravoslavne Crkve nije bilo...
A i uplaši me sa onom genetski modifikovanom hranom, ali ne baš genetski modifikovanom nego kao
ukrštanje hibrida sa genetskom modifikacijom...
Kakve genetske modifikacije bre? Nek modifikuju nekog sisara, lako biljke, njima ni zračenje ne škodi...
A i da se posveti malo nervoznoj mu ženi, počela da pušta jezik...
Tako da sam juče glasao za Tomu, znate koliko ga volim, ali kako god bilo, dajmo mu vlas da mu čujemo glas...
Ono kad je davao izjavu za medije, prvo su se čuli SNS pavijani medjusobno "tišina bre, alo, tišina bre"
Kultura znam, ali ni sa ovima do sada ne procvetasmo a sve su na finjaka, onako murvinjski...
Nije mi žao a i košta državu...

Ho ho hooooooooooo

Ludak i genije, gde je tu razlika?

Mozda u kosi, dlakavim prsima, pardon, "strvinama":)))


Zato, savremenici moji dobri, ne brinite se kad primetite da vam kosa polako napusta glavu. To je od one pameti koja mora biti da raste iznutra. Sta fali nama (vama) celavima? Zene za kosu ne mare, njima je muskarac ionako samo predmet koji sluzi za naslanjanje glave i to ni sa kakvom kosom veze nema. Ne može covek sve da ima, sto rece Cezarova cistacica: i pamet i sarm i rutava prsa – i kosu.

Sta biste vi hteli?

Stoju, Canu? Ma kakva Evropa na svetu nema to:mrgreen:
 
Naravno da je on najpametniji od sve dece i naravno da je upravo dobio lilihip
a ne zna istorijat kao ni ponude koje sam odbio pa tako dobija dva lilihipa

stock-photo-10189706-two-delicious-lollipops.jpg

To, kad si bio neko:lol:

Treci polizi sam:p


Posto se na zdravlje ne zalis, mozes da iskorstis drugu mogucnost:think:

Jedno je sigurno, istinoljubivost ti nije bas jaca strana (iako postoji priodni dar za duhovitost) jer bi onda morao znati da je starija od svake pojedinacne, a Kant bi rekao- cesto OBORIVE istine:lol:

Taj cika je bio veoma pametan covek, ali nije racunao da se moze roditi i "pametniji" koji bi mogao u jednom od svojih cestih inspirativnih momenata da objasni neobjasnjivo: Otkud, bre, Saturnu onoliko krugova, a?

Da nisi ti umesao svoje....liliHIPIJE, a:mrgreen:
 

Back
Top