Николић, нови председник: "Немачка је највећи савезник Србије на Балкану"

комшија

Stara legenda
Poruka
90.996
А рекао је и овај бисер:

"Рођен сам у Шумадији и и мени и мојој породици Хрватска није учинила никакво зло. Нисам генетски предодређен да мрзим Хрватску".

Видим ја да ће српски националисти, а који данас славе, врло брзо Бориса Тадића правити од блата, ахахахаха.
 
a tek kad se obećanja o boljem životu i zaposlenju izvrnu naopako

А рекао је и овај бисер:

"Рођен сам у Шумадији и и мени и мојој породици Хрватска није учинила никакво зло. Нисам генетски предодређен да мрзим Хрватску".

Видим ја да ће српски националисти, а који данас славе, врло брзо Бориса Тадића правити од блата, ахахахаха.
 
А рекао је и овај бисер:

"Рођен сам у Шумадији и и мени и мојој породици Хрватска није учинила никакво зло. Нисам генетски предодређен да мрзим Хрватску".

Видим ја да ће српски националисти, а који данас славе, врло брзо Бориса Тадића правити од блата, ахахахаха.

LINK...:think:
 
a tek kad se obećanja o boljem životu i zaposlenju izvrnu naopako

Ауууу ..... Неће Tommy дуго чекати да му запевају "Спаси Србију и уби сеееее, Томиславеееееее!!!!!!!!!!!!!!!!"

Они синоћ што су се кревељили око њега док је изговарао бисере које сам поменуо (а има их још нпр. "Залагаћу се и за Косово и за Еу"), представљају скоро па све оне које је Tommy за стално запослиo, и које ће запослити!
 

Погледај снимак његовог обраћања на сајту РТС_а, или трaжи по Youtube_u! Нећу ваљда ја да ти постављам линк!
Него, занима ме, како ниси гледао прво, победничко обраћање оног за кога си гласао - и агитовао?!
 
Poslednja izmena:
Погледај снимак његовог обраћања на сајту РТС_а, или трaжи по Youtube_u! Нећу ваљда ја да ти постављам линк!
Него, занима ме, како ниси гледала прво, победничко обраћање оног за кога си гласала?!

Za ...OVAKVE TEME...LINK ..je.. OBAVEZAN...inače se ...TEMA BRIŠE...:per:
 
Ауууу ..... Неће Tommy дуго чекати да му запевају "Спаси Србију и уби сеееее, Томиславеееееее!!!!!!!!!!!!!!!!"

Они синоћ што су се кревељили око њега док је изговарао бисере које сам поменуо (а има их још нпр. "Залагаћу се и за Косово и за Еу"), представљају скоро па све оне које је Tommy за стално запослиo, и које ће запослити!


HAHAHA ZUTARO TADICEVSKA - PUKO SI :lol: :rotf: :super:

otiso je zuti faraon Boris Tadic na djubriste srpske istorije :super:

Hteo je da vlada ko diktator , hteo je treci mandat ali..... Srbin nije DAO :lol:
 
Za ...OVAKVE TEME...LINK ..je.. OBAVEZAN...inače se ...TEMA BRIŠE...:per:

Па нек'се обрише. Ја линк на твоје тражење нећу да постављам. Поставићу тај линк на некој другој теми.
 
HAHAHA ZUTARO TADICEVSKA - PUKO SI :lol: :rotf: :super:

Ја сам црвени, комуниста - члан Комунистичке Партије Јошке Броза, ја нисам жути. Ми смо пукли већ код цензуса, јбга нисмо се "сетили" да се региструјемо као странка мањине (Југословена). А, то што сам гласао за Бориса Тадића у другом кругу, то не значи да сам члан ДС, већ да сам нормалан у мозак.
 
Poslednja izmena:
Шта ће ти линк који мој - СВИ СМО СЛУШАЛИ ТУ ИЗЈАВУ НА РТС.....:rtfm:

Kada ...( kao primer ) ti obavezno postavljaš ..LINK.. za potporu teme ( to obavezno radim i ja ) ...ŠTO NEBI I OSTALI...:think:
---------------------
Što bi reko crnogorac u GSP-Busu : Nisam ođe ušo da pešačim ...nego da se vozim...;)
 
Poslednja izmena:
Ваљда Јадранског мора?ИЛи сте га у међувремену прекрстили.:think:

Ипак ће се Диплома са својом председничком јахтом највише задржавати у Дубровнику, и на Хвару. Зна он шта ваља.
 
Ја сам црвени, комуниста - члан Комунистичке Партије Јошке Броза, ја нисам жути. Ми смо пукли већ код цензуса, јбга нисмо се "сетили" да се региструјемо као странка мањине (Југословена). А, то што сам гласао за Бориса Тадића у другом кругу, то не значи да сам члан ДС, већ да сам нормалан у мозак.

Ето написмено дајеш оно на шта ја увек подсећам а то је ДА СТОКА КОМУНИСТИЧКА УВЕК РАДИ ПРОТИВ СРБА.......идите у 'рвацку *ебо вас Јошка Броз... а не овде да загађујете живот људима......
 
Kada ...( kao primer ) ti obavezno postavljaš ..LINK.. za potporu teme ( to obavezno radim i ja ) ...ŠTO NEBI I OSTALI...:think:

На конференцији за штампу после објављивања резултата избора......било на РТС......
 

Back
Top