RTS tuzi gradjane...

Mister Sojic

Elita
Banovan
Poruka
16.723
Prvo je neosnovano jer ni jedan gradjanin nema potpisani sporazum sa tom kucom, a oni se razmahali da tuze...
Mislim, na sta to lici... odakle im baza podataka o korisnicima el. energije.. tj. na koju se pozivaju?

Zar to nije krsenje podataka o korisnicima kad 2 strane zakljuce, a neko trece lice se domogne istih...
 
ja im dugijem 20 000 hiljada, yadnje istrayivanje je pokazalo da samo 25% stanovnistva placa pretplatu, koja je to bruka,, za vreme milosevica placalo je 40% naroda, a opoyicija je tada vrsila pritisak na narod da neplaca pretplatu, to je bruka o kojoj tadic i ostali sa vlasti nikada nisu smeli da pricaju
 
Prvo je neosnovano jer ni jedan gradjanin nema potpisani sporazum sa tom kucom, a oni se razmahali da tuze...
Mislim, na sta to lici... odakle im baza podataka o korisnicima el. energije.. tj. na koju se pozivaju?

Zar to nije krsenje podataka o korisnicima kad 2 strane zakljuce, a neko trece lice se domogne istih...

Jel to od nekog poznanika/prijatelja ili sa interneta ?
 
Ko koga zaduzio, necu da ulazim.. pitajte ovu dvojicu...

thumbnail.php
 
ma mogu da ga duvaju znas sta znaci duvaju. jel to moja televizija da je ja placam nije,stoga mi zapuca. onaj prvi je kolko se secam dobijo preko ledja kamijonskim kljucem za tockove videcemo cime ce narod ovog da obraduje
 
Da ili ne... poceli da tuze nasumicno... sudstvo ne uzima u obzir da oni nemaju potpisan sklopljen ugovor, nego salje presude na kucnu adresu...

Alo bre... gde je tu pravo i pravna drzava?

taamo dalekoooooooooo......:D
sta si ti ocekivao od obicnih jajara - da vode drzavu:hahaha:, sad srecom (a videcemo) pobedi nikolic sto je znak da narod koliko toliko poceo ponesto da shvata.
pa ja verujem da bi bio bolji ministar poljoprivrede od onog buljavog iako ne znam ni koliko kosta kilo krompira na pijaci i ti ocekujes neku pravnu drzavu.
to su obicne jajare koje su videle da mogu da nas cede.
 
taamo dalekoooooooooo......:D
sta si ti ocekivao od obicnih jajara - da vode drzavu:hahaha:, sad srecom (a videcemo) pobedi nikolic sto je znak da narod koliko toliko poceo ponesto da shvata.
pa ja verujem da bi bio bolji ministar poljoprivrede od onog buljavog iako ne znam ni koliko kosta kilo krompira na pijaci i ti ocekujes neku pravnu drzavu.
to su obicne jajare koje su videle da mogu da nas cede.

Pa polako... buljavi treba da uci sta su zaperci na struku paradajza...
 

Back
Top