Sa izleta u raj

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Danas sam se vratio sa jednog mesta koje se zove - RAJ !?

Da li je raj ili nije - procenite sami: :D


qzw-IMGP29.jpg



bd7-IMGP28.jpg



y7a-IMGP29.jpg



7c-IMGP29.jpg



6ol-IMGP29.jpg



bzj-IMGP29.jpg



58s-IMGP29.jpg



msk-IMGP29.jpg



lva-IMGP29.jpg



xw4-IMGP29.jpg
 
Ja sam u zivotu SVE probao.

A meleskinja - na stotine!

Dominikanke se heftaju sa belcima,dovoljno je da im se plati rucak.U kucama nemaju pod,spavaju na zemlji,ali kad izadju u grad skockaju se kao da su iz Hyata.

Imas li fotke van hotelskog kompleksa ili si slikao samo bazen i zivotinje od plastike i gipsa? Daj slike.
 
Dominikanke se heftaju sa belcima,dovoljno je da im se plati rucak.U kucama nemaju pod,spavaju na zemlji,ali kad izadju u grad skockaju se kao da su iz Hyata.

Imas li fotke van hotelskog kompleksa ili si slikao samo bazen i zivotinje od plastike i gipsa? Daj slike.

Decko, to su MITOVI.. :rtfm:

Heftaju se sa belcima ne zato sto im se belci dopadaju i zato sto su dobri heftaci (svaki juznoamericki piljar sa pijace hefta bolje nego belci!) vec zato sto belici obicno imaju mnogo para...

Oni u kucama ne spavaju na podu nego u amakama i chinchorosima, na zemlji ne sme da se spava.

Ljude po ulici je zabranjeno slikati bez njihove dozvole (kao i svuda i svetu, jedino sto u svetu dobijes za to novcanu kaznu, a u Latinskoj Americi mozes lako da dobijes metak ili noz)
 
Decko, to su MITOVI.. :rtfm:

Heftaju se sa belcima ne zato sto im se belci dopadaju i zato sto su dobri heftaci (svaki juznoamericki piljar sa pijace hefta bolje nego belci!) vec zato sto belici obicno imaju mnogo para...
Nisu mitovi,to su slike iz hotela :lol


Ljude po ulici je zabranjeno slikati bez njihove dozvole
Pa si slikao cetiri muskarca kako se kupaju.U hotelu :lol:
 

Back
Top