ПОНАШАЊЕ КУЛТУРНЕ,УМЕТНИЧКЕ И МЕДИЈСКЕ ЕЛИТЕ У НАРЕДНИМ ДАНИМА

vučji čopor

Legenda
Poruka
65.897
У предходној кампањи смо изузетан напор елите да се ангажује око ДС кандидата.
Мислим да ће наредни период врло интересантан због префарбавања и пресвалчења или се варам?
Већ смо раније пуно говорили о нашој елити и "елити" али мислим да је време да опет попричамо о тој теми у светлу најновијих догађања.
 
У предходној кампањи смо изузетан напор елите да се ангажује око ДС кандидата.
Мислим да ће наредни период врло интересантан због префарбавања и пресвалчења или се варам?
Већ смо раније пуно говорили о нашој елити и "елити" али мислим да је време да опет попричамо о тој теми у светлу најновијих догађања.

Ne, ne verujem.

Vlada ostaje manje više ista pa mislim da će samo postati još agresivniji u agitovanju.
 
To njihovo agitovanje je Borisu ODUZELO PUNO glasova, pre svega u onima koji nisu izašli.

Ту си потпуно у праву.

ДС може да се само нада даљем паду не ослободи ли се између осталог и тог баласта.
 
Змају ,или обрнуто.
Али шалу на страну мислим да је љацк на правом путу,превише их је предубоко су заглибили да би могли лако да се ваде.Али с друге стране много им се осладило да буду на победничкој страни.
 
У предходној кампањи смо изузетан напор елите да се ангажује око ДС кандидата.
Мислим да ће наредни период врло интересантан због префарбавања и пресвалчења или се варам?
Већ смо раније пуно говорили о нашој елити и "елити" али мислим да је време да опет попричамо о тој теми у светлу најновијих догађања.

Сада само треба сачувати све јутјуб клипове ЊИХОВОГ УВЛАЧЕЊА ....... и онда седети, јести кокице и гледати... то ће бити једна много смешна "трансформација" тих бедних бескичмењака, увлакача и дупелизаца......
 
Ту си потпуно у праву.

ДС може да се само нада даљем паду не ослободи ли се између осталог и тог баласта.

Pravi intelektualci su većinski nastrojeni Koštunici. Nikada DS nije bio njihov izbor.
 
У предходној кампањи смо изузетан напор елите да се ангажује око ДС кандидата.
Мислим да ће наредни период врло интересантан због префарбавања и пресвалчења или се варам?
Већ смо раније пуно говорили о нашој елити и "елити" али мислим да је време да опет попричамо о тој теми у светлу најновијих догађања.
O kakvoj eliti uopste pricas? Ko je uopste od istinske elite, ono malo pravih intelektualaca, umetnika, naucnika i ostalih koje imamo uopste se eksponirao u politici?
 
E, pa tu se onda postavlja pitanje - šta će biti sa medijima? Oni bitišu u stvarnosti onoliko koliko ih mediji eksponiraju. Ako se ništa novo ne dogodi na nivou neke nove koalicije, očekujem agresivniji nastup istih.

Nije to pitanje medija već onih koji ih kontrolišu.

Mediji su jednako šuplji kao i domaće institucije, rade kako im se kaže.

Kulturna kvazielita je u potpunosti stavljena u funkciju propagiranja jedne doktrine i to se može videti na svakom koraku.

Osim toga oni ne doživljavaju promociju samo u medijima već imaju i realpolitičke funkcije.

Koje podrazumevaju određene budžete.

Poenta je u tome da su oni koji formalno reprezentuju kulturu do te mere nekulturni i necivilizovani da se drže isključivo nepotističkih kriterijuma i to je ono što čitavu situaciju čini teško podnošljivom i nefunkcionalnim.
 
Ne, ne verujem.

Vlada ostaje manje više ista pa mislim da će samo postati još agresivniji u agitovanju.

Mandat za pravljenje vlade prvo dobija SNS ... Nije vise diktator Tadic predsednik - pa da najjacoj stranci ne dozvoljava da pokusa da napravi vladu ... zato sacekajmo ....
 
Na kontrolore medija sam i mislila kada sam napisala samo mediji.

Njihove realpolitičke funkcije zavise od toga ko će formirati vladu. Ali, ja sam krajnje skeptična i ne verujem da će doći do značajnog zaokreta.
Ne razumem ovoliku radost zbog pobede Nikolića i njegovo stupanje na funkciju sa koje nema izvršnu vlast.
 
Na čemu da zasnujemo optimizam?

Optimisticno je samo po sebi to sto necemo vise biti zrtve diktatora i nedemokrate koji je zloupotrebljavao funkciju i najjacoj parlamentarnoj stranci nije poveravao mandat da pokusa da napravi vladu - kako se to radi svugde u svetu .... mali znak da postajemo normalna drzava ....
 
Poslednja izmena:
Ту си потпуно у праву.

ДС може да се само нада даљем паду не ослободи ли се између осталог и тог баласта.

тако је. тај шљам је демократама био камен о врату, а допустили су му да овлада медијским простором. сад су платили цену.. ако!
 
Da. To jeste dobra vest. Tadić je sa svoje funkcije uzurpirao svu vlast i dobro je što je otišao ili "pušten niz vodu".
Ali, mi i dalje ostajemo žrtve političke trgovine.
Ova tema je posvećena kvazieliti, kvaziintelektalcima koje je petooktobarski puč sa estrade i kurseva doveo na čelna mesta u kulturi.
Izvršena je devastacija države na svim nivoima i trebaće dosta vremena da se stvari poprave. Dok ne shvatimo da je to moguće samo sa pravom elitom, neće nam biti dobro.
 
У предходној кампањи смо изузетан напор елите да се ангажује око ДС кандидата.
Мислим да ће наредни период врло интересантан због префарбавања и пресвалчења или се варам?
Већ смо раније пуно говорили о нашој елити и "елити" али мислим да је време да опет попричамо о тој теми у светлу најновијих догађања.
Toma je stavio lim na guzu..chisto da se zashtiti od doticnih uvlakaca..seljak je to..zna..
 

Back
Top