ПОНАШАЊЕ КУЛТУРНЕ,УМЕТНИЧКЕ И МЕДИЈСКЕ ЕЛИТЕ У НАРЕДНИМ ДАНИМА
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: ПОНАШАЊЕ КУЛТУРНЕ,УМЕТНИЧКЕ И МЕДИЈСКЕ ЕЛИТЕ У НАРЕДНИМ ДАНИМА

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1408

Podrazumevano ПОНАШАЊЕ КУЛТУРНЕ,УМЕТНИЧКЕ И МЕДИЈСКЕ ЕЛИТЕ У НАРЕДНИМ ДАНИМА

У предходној кампањи смо изузетан напор елите да се ангажује око ДС кандидата.
    Мислим да ће наредни период врло интересантан због префарбавања и пресвалчења или се варам?
    Већ смо раније пуно говорили о нашој елити и "елити" али мислим да је време да опет попричамо о тој теми у светлу најновијих догађања.

Iskusan
    Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ПОНАШАЊЕ КУЛТУРНЕ,УМЕТНИЧКЕ И МЕДИЈСКЕ ЕЛИТЕ У НАРЕДНИМ ДАНИМА

Citat Original postavio vučji čopor Pogledaj poruku
    Мислим да ће наредни период врло интересантан због префарбавања и пресвалчења или се варам?
    Већ смо раније пуно говорили о нашој елити и "елити" али мислим да је време да опет попричамо о тој теми у светлу најновијих догађања.
    Ne, ne verujem.

Vlada ostaje manje više ista pa mislim da će samo postati još agresivniji u agitovanju.

Veoma poznat kristiansand (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    169

Podrazumevano Re: ПОНАШАЊЕ КУЛТУРНЕ,УМЕТНИЧКЕ И МЕДИЈСКЕ ЕЛИТЕ У НАРЕДНИМ ДАНИМА

To njihovo agitovanje je Borisu ODUZELO PUNO glasova, pre svega u onima koji nisu izašli. SNS ima stabilnije glasačko telo jer nije bio na vlasti, bar ne u ovom formatu i sa ovim bojama.
    UKIDANJE POL. PARTIJA, DIREKTNI IZBORI, NEZAVISNA R.S-ska
    "NEPARTIJSKA DEMOKRATIJA I AUTONOMIJA OPŠTINA U SRBIJI",FB GRUPA

Iskusan
    Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kristiansand Pogledaj poruku
    To njihovo agitovanje je Borisu ODUZELO PUNO glasova, pre svega u onima koji nisu izašli.
    Ту си потпуно у праву.

ДС може да се само нада даљем паду не ослободи ли се између осталог и тог баласта.

Iskusan Dragon~Reborn (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    197

Мислим да ће Милан Николић од муке морати да поjeбе Соњу Лихт
    Жути жутују а црвени путују

Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1408

Змају ,или обрнуто.
    Али шалу на страну мислим да је љацк на правом путу,превише их је предубоко су заглибили да би могли лако да се ваде.Али с друге стране много им се осладило да буду на победничкој страни.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2227

Сада само треба сачувати све јутјуб клипове ЊИХОВОГ УВЛАЧЕЊА ....... и онда седети, јести кокице и гледати... то ће бити једна много смешна "трансформација" тих бедних бескичмењака, увлакача и дупелизаца......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Citat Original postavio Ljack Pogledaj poruku
    Ту си потпуно у праву.

ДС може да се само нада даљем паду не ослободи ли се између осталог и тог баласта.
    Pravi intelektualci su većinski nastrojeni Koštunici. Nikada DS nije bio njihov izbor.

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Pevace istu pesmu kao i dosada, samo jos agresivnije. Jerbo sada imaju protiv koga da se bore, pa makar to bio neko sa ovlascenjima engleske kraljice. Ima da ih pukne zakasnelo pubertetsko buntovnistvo samo tako.

Bice to tragikomicno za gledati.

Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1408

Ненси,ми и не говоримо о таквом свету,говоримо о овима који су годинама устоличени као "елита" и који су овог пута баш заиграли на само једну политичку карту.

Domaćin JA SUMADINAC (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    159

Sad ce poceti da se osipa interesna grupa zvana DS,a sunovrat stranke je neminovan...

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

E, pa tu se onda postavlja pitanje - šta će biti sa medijima? Oni bitišu u stvarnosti onoliko koliko ih mediji eksponiraju. Ako se ništa novo ne dogodi na nivou neke nove koalicije, očekujem agresivniji nastup istih.

Domaćin Schlosser (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

O kakvoj eliti uopste pricas? Ko je uopste od istinske elite, ono malo pravih intelektualaca, umetnika, naucnika i ostalih koje imamo uopste se eksponirao u politici?

Iskusan
    Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nancy011 Pogledaj poruku
    E, pa tu se onda postavlja pitanje - šta će biti sa medijima? Oni bitišu u stvarnosti onoliko koliko ih mediji eksponiraju. Ako se ništa novo ne dogodi na nivou neke nove koalicije, očekujem agresivniji nastup istih.
    Nije to pitanje medija već onih koji ih kontrolišu.

Mediji su jednako šuplji kao i domaće institucije, rade kako im se kaže.

Kulturna kvazielita je u potpunosti stavljena u funkciju propagiranja jedne doktrine i to se može videti na svakom koraku.

Osim toga oni ne doživljavaju promociju samo u medijima već imaju i realpolitičke funkcije.

Koje podrazumevaju određene budžete.

Poenta je u tome da su oni koji formalno reprezentuju kulturu do te mere nekulturni i necivilizovani da se drže isključivo nepotističkih kriterijuma i to je ono što čitavu situaciju čini teško podnošljivom i nefunkcionalnim.

Iskusan
    Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pravi intelektualci su većinski nastrojeni Koštunici. Nikada DS nije bio njihov izbor.
    Pravih intelektualaca odavno nema.

Ostali su samo pozeri koji su uveliko zauzeli strane.

Što ih diskvalifikuje kao intelektualce.

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3736

Ne, ne verujem.

Vlada ostaje manje više ista pa mislim da će samo postati još agresivniji u agitovanju.
    Mandat za pravljenje vlade prvo dobija SNS ... Nije vise diktator Tadic predsednik - pa da najjacoj stranci ne dozvoljava da pokusa da napravi vladu ... zato sacekajmo ....
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Na kontrolore medija sam i mislila kada sam napisala samo mediji.

Njihove realpolitičke funkcije zavise od toga ko će formirati vladu. Ali, ja sam krajnje skeptična i ne verujem da će doći do značajnog zaokreta.
    Ne razumem ovoliku radost zbog pobede Nikolića i njegovo stupanje na funkciju sa koje nema izvršnu vlast.

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Citat Original postavio Lepi Bora Pogledaj poruku
    Mandat za pravljenje vlade prvo dobija SNS ... Nije vise diktator Tadic predsednik - pa da najjacoj stranci ne dozvoljava da pokusa da napravi vladu ... zato sacekajmo ....
    Na čemu da zasnujemo optimizam?

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3736

Na čemu da zasnujemo optimizam?
    Optimisticno je samo po sebi to sto necemo vise biti zrtve diktatora i nedemokrate koji je zloupotrebljavao funkciju i najjacoj parlamentarnoj stranci nije poveravao mandat da pokusa da napravi vladu - kako se to radi svugde u svetu .... mali znak da postajemo normalna drzava ....
    Poslednji put ažurirao/la Lepi Bora : 21.05.2012. u 01:16
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1475

Ту си потпуно у праву.

тако је. тај шљам је демократама био камен о врату, а допустили су му да овлада медијским простором. сад су платили цену.. ако!
    Искони бе Слово

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    25

Nije taj sljam demokratama bio kamen o vratu, vec su oni sami bili sljam, a bice i dalje s obzirom da sastavljaju vladu.

Primećen član AUTSAYDER (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Сад је све на Ивици Дачићу...
    Имајући у виду његову превртљивост и груписање са победницима, ни Влада СНС-СПС-ДСС није немогућа опција, можда чак и вероватнија...

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Da. To jeste dobra vest. Tadić je sa svoje funkcije uzurpirao svu vlast i dobro je što je otišao ili "pušten niz vodu".
    Ali, mi i dalje ostajemo žrtve političke trgovine.
    Ova tema je posvećena kvazieliti, kvaziintelektalcima koje je petooktobarski puč sa estrade i kurseva doveo na čelna mesta u kulturi.
    Izvršena je devastacija države na svim nivoima i trebaće dosta vremena da se stvari poprave. Dok ne shvatimo da je to moguće samo sa pravom elitom, neće nam biti dobro.

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    407

Toma je stavio lim na guzu..chisto da se zashtiti od doticnih uvlakaca..seljak je to..zna..

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koja elita, Tika Arsic, Kosta Cavoski i Sinisa Kovacevic? Pa oni su protiv Bote.

Slične teme

1. Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 28.07.2008., 17:58
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 11.07.2008., 13:36
  3. Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 24.06.2008., 21:56
  4. Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 04.02.2008., 00:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor