Wii
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Wii

Zainteresovan član M12 (avatar)
    Učlanjen
    14.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Red face Wii

Prosle godine sam kupio Wii u Austriji.Mnogo mi se svidja i kada god drugovi dodju kod mene igraju samo Wii.Cak i stariji ljudi vole da ga igraju.Za igrice nemam puno da vam kazem jer imam samo Wii Sports i Wii Sports Resort.Samo imam jedan problem-Internet-ne mogu da se prikljucim na njega,da li znate kako?Takodje bih voleo da cujem komentare za Wii. Pozdrav

Ime:  wii 1.JPG
Pregleda: 322
Veličina:  16,6 KB

Početnik
    Učlanjen
    12.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Wii

kao prvo promeni region stavi neku drugu drzavu moze i Austria i imaces net naravno moras imati ruter

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    493

Ja nemam konzolu, ali sam igrao neke od igara na PC uz pomoć emulatora. Inače, ne bih se bunio da imam tu spravicu u kući. Wii je, koliko sam upućen, prodavaniji od PS3 i 360, a to nešto govori.
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Učlanjen
    14.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Pozz , ja imam ruter za komp pa mi samo treba pomoc kako da ga prikacim na wireless (Wii) ?
    Poslednji put ažurirao/la M12 : 28.05.2012. u 00:06

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Moras ici u opcije, tamo gde ima stavka "internet" tu moras pronaci opciju da ti prepozna ruter, tj. tvoj wifi signal, i trazice ti jos onu lozinku (wpa psk... kako vec ide) da ukucas, tj. da povezes konzolu sa ruterom kako bi imala wifi internet signal... Onda ides na wii shop odakle mozes besplatno skinuti internet browser (mislim da je opera) i kada ga downloadujes i instaliras pojavice ti se u obliku jednog wii kanala. Preko tog browsera ides normalno na internet kao preko kompa, jako je podudaran sa svim internet sadrzajem, mozes cak i vecinu online filmova da gledas... Ovo ti govorim iz nekog secanja, posto mi wii skuplja prasinu jedno godinu dana ... deca se malo igrala, dok se nisu zasitila, i ja se malo igrao (hehe) i sad ga vise niko ni ne pali.... Konkrento koje opcije moras da stisces nisam napisao posto je kod mene menü na nemackom pa ti ne bi nista znacilo... Ako ti bas negde bude jako zapelo, javi se pa cu da ocistim prasinu, upalim wii i napisem ti od klika do klika kako sve ide... Inace imam dosta igrica za njega i sve su zanimljive, pogotovo zbog onog njegovog blesavog joysticka... samo po mom misljenju ima vise decijih igara , i malo mi je detinjastije uradjeno od npr. PS3 ili Xbox360... Doduse ja sam vecinom i kupovao decije igrice zbog klinaca hehe... Sve u svemu konzola je super, pogotovo kada joj sredis i internet... Ja sada cekam PS4 i do tada nema sanse nesto da kupujem

Učlanjen
    14.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio timemachine Pogledaj poruku
    Moras ici u opcije, tamo gde ima stavka "internet" tu moras pronaci opciju da ti prepozna ruter, tj. tvoj wifi signal, i trazice ti jos onu lozinku (wpa psk... kako vec ide) da ukucas, tj. da povezes konzolu sa ruterom kako bi imala wifi internet signal... Onda ides na wii shop odakle mozes besplatno skinuti internet browser (mislim da je opera) i kada ga downloadujes i instaliras pojavice ti se u obliku jednog wii kanala. Preko tog browsera ides normalno na internet kao preko kompa, jako je podudaran sa svim internet sadrzajem, mozes cak i vecinu online filmova da gledas... Ovo ti govorim iz nekog secanja, posto mi wii skuplja prasinu jedno godinu dana ... deca se malo igrala, dok se nisu zasitila, i ja se malo igrao (hehe) i sad ga vise niko ni ne pali.... Konkrento koje opcije moras da stisces nisam napisao posto je kod mene menü na nemackom pa ti ne bi nista znacilo... Ako ti bas negde bude jako zapelo, javi se pa cu da ocistim prasinu, upalim wii i napisem ti od klika do klika kako sve ide... Inace imam dosta igrica za njega i sve su zanimljive, pogotovo zbog onog njegovog blesavog joysticka... samo po mom misljenju ima vise decijih igara , i malo mi je detinjastije uradjeno od npr. PS3 ili Xbox360... Doduse ja sam vecinom i kupovao decije igrice zbog klinaca hehe... Sve u svemu konzola je super, pogotovo kada joj sredis i internet... Ja sada cekam PS4 i do tada nema sanse nesto da kupujem
    Hvala , pokusacu !

Početnik
    Učlanjen
    03.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam kupio WII pre par godina i normalno odma ga cipovao i naskidao oko 50 igrica za njega i mogu reci da sam odusevljen konzolom. Jeste da mu se grafika ne moze porediti sa ovom danas ali je zabava zagarantovana

Primećen član tasha88 (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio NeZero Pogledaj poruku
    Ja sam kupio WII pre par godina i normalno odma ga cipovao i naskidao oko 50 igrica za njega i mogu reci da sam odusevljen konzolom. Jeste da mu se grafika ne moze porediti sa ovom danas ali je zabava zagarantovana
    Mozes li mi molim te detaljno opisati ili poslati na PP gde si i kako skinuo igrice. Skoro smo dali da se cipuje detetova konzola i nasnimili su nam u servisu nekih 15-16 igrica na usb. Naravno, cerkici to nije dovoljno vec trayi neke druge odredjene igrice.

Početnik
    Učlanjen
    03.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tasha88 Pogledaj poruku
    Mozes li mi molim te detaljno opisati ili poslati na PP gde si i kako skinuo igrice. Skoro smo dali da se cipuje detetova konzola i nasnimili su nam u servisu nekih 15-16 igrica na usb. Naravno, cerkici to nije dovoljno vec trayi neke druge odredjene igrice.
    Ne znam da li je kod svakog isto, ali evo ovako je kod mene. Skinem igricu sa torrenta koja mora biti .wbfs fajl, ali ako nije moze se prebaciti u .wbfs preko programa Wii backup menager, takodje preko tog programa i prebacim igricu na fles (fles mora biti formatiran za wii). I onda ga samo bocnem u konzolu i igricu pokrenem preko USB loader GX kanala, koji bi verovatno trebao da bude na konzoli cim ste vec igrali preko USB.

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    54
    Reputaciona moć
    708

To što imaš čuvaj
    Wii U i Wii mini su bez veze
    Ovo što si pitao oko skidanja sa neta... treba da se "softmoduje" posle priključiš običan HD ili USB Flash...

Trenutno je ogromna ponuda Wii konzola iz Austrije pošto su Balkani izgleda olešili domaćine
    Do skora je GameBoy bio jeftin da se nadje za smešne pare ali izgleda da što je stiglo stiglo je i ko se očešao očešao se
    Starim konzolama raste cena dok se za iste pare dobija nintendo DS
    Wii je naravno skuplja igračka ali je drastično pala cena jer stiže kamionima u Srbiju...
    Sad je zgodan momenat da se nabave Wii (TV) i Nintendo DS (ručna konzola sa punjivom baterijom a ekstra grafikom)
    I ♥ Ceca

Slične teme

1. Wii
    Autor renegade_of_funk u forumu Video igre
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 02.02.2007., 14:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •