Trazim VUKA POPOVICA !!!

Glumac2004

Obećava
Poruka
69
Evo ovako, decko se zove Vuk Popovic. '87. je godiste, 3.r, ne znam koja skola, ali znam da se bavi glumom, jer smo se upoznali na Pokrajinskoj smotri recitatora u Secnju upravo danas 17.04. i obojica nismo prosli, takodje znam da zeli da upise glumu na Akademiji. Help!!! Tnx p.s. recitovao je Sonete od Mihaja Emineska
 
Glumac2004:
Evo ovako, decko se zove Vuk Popovic. '87. je godiste, 3.r, ne znam koja skola, ali znam da se bavi glumom, jer smo se upoznali na Pokrajinskoj smotri recitatora u Secnju upravo danas 17.04. i obojica nismo prosli, takodje znam da zeli da upise glumu na Akademiji. Help!!! Tnx p.s. recitovao je Sonete od Mihaja Emineska

Ja ga znam.idem sa njim na dramsku sekciju.sinoc si mogao da gledas predstavu.inace poed toga trenira i fudbal(kad vec skupljas informacije).znaci puko je...
kakvo je sr.anje sad napravio?shto ti treba?
 
.pissbottleman:
Glumac2004:
Evo ovako, decko se zove Vuk Popovic. '87. je godiste, 3.r, ne znam koja skola, ali znam da se bavi glumom, jer smo se upoznali na Pokrajinskoj smotri recitatora u Secnju upravo danas 17.04. i obojica nismo prosli, takodje znam da zeli da upise glumu na Akademiji. Help!!! Tnx p.s. recitovao je Sonete od Mihaja Emineska

Ja ga znam.idem sa njim na dramsku sekciju.sinoc si mogao da gledas predstavu.inace poed toga trenira i fudbal(kad vec skupljas informacije).znaci puko je...
kakvo je sr.anje sad napravio?shto ti treba?
Ja inace nisam iz Novog Sada, pa nisam mogao pogledati predstavu. Na kakvu sekciju idete? U skoli, ili u pozoristu? Pa ne skupljam informacije o njemu vec zelim da stupim u kontakt s njim. Inace upoznao sam ga tamo i pricali smo 5 min, rekao je da zeli i on glumu da upise kao i ja, onda sam ja recitovao, a on je isao odmah posle mene, lepo je recitovao te sonete. Pod kljucem se prolazilo. Oboje smo bili dobri, pa ipak... Onda na kraju smo se videli, posle proglasenja, pa me je pitao da li sam prosao? nisam. I zao mi je sto vise nismo popricali, bio je tamo sa valjda mamom, tatom, i sestrom ili je to cura. Ne znam. Jel ima on mobilni ili e-mail. Da nas povezes? Ali nemoj javno postavljati. Posalji privatnu. Da li bi hteo to da uradis, da nas povezes? Hvala. Viktor
 
.pissbottleman:
Ja ga znam.idem sa njim na dramsku sekciju.sinoc si mogao da gledas predstavu.inace poed toga trenira i fudbal(kad vec skupljas informacije).znaci puko je...
kakvo je sr.anje sad napravio?shto ti treba?

hahaha... :D to ono kod Plangeta?
ako jeste cenite to sto ste imali prilike u zivotu da ga upoznate on je FACA i DIVAN covek!

:D
 
petite_brebis:
.pissbottleman:
Ja ga znam.idem sa njim na dramsku sekciju.sinoc si mogao da gledas predstavu.inace poed toga trenira i fudbal(kad vec skupljas informacije).znaci puko je...
kakvo je sr.anje sad napravio?shto ti treba?

hahaha... :D to ono kod Plangeta?
ako jeste cenite to sto ste imali prilike u zivotu da ga upoznate on je FACA i DIVAN covek!

:D
Planget je neko mesto ili slicno? Dobar jeste, da li ga znas mozda?
 
Glumac2004:
petite_brebis:
.pissbottleman:
Ja ga znam.idem sa njim na dramsku sekciju.sinoc si mogao da gledas predstavu.inace poed toga trenira i fudbal(kad vec skupljas informacije).znaci puko je...
kakvo je sr.anje sad napravio?shto ti treba?

hahaha... :D to ono kod Plangeta?
ako jeste cenite to sto ste imali prilike u zivotu da ga upoznate on je FACA i DIVAN covek!

:D
Planget je neko mesto ili slicno? Dobar jeste, da li ga znas mozda?

Plendza... Milan Pletel!
Da, njega poznajem... isla sam dugi niz godina kod njega na dramsku sekciju...
 
storm cloud:
E sad, to sto moja sestra, koju cu zadaviti jer ide po tako glupim temama, i to radi je jedno, pod istim smo nickom jer imamo samo jednu e-mail adresu, a ne mogu se napraviti 2 nicka na jednu adresu. Sta ste svi napali mene? Ja samo trazim Vuka. A to sto moja glupa sestra, glaza za naj dasu, pa ubijte me zbog toga! :x
 
Pa ne stvarno, vec mi se desavalo ovako, ta mala zaista radi gluposti, i onda neko posalje pvt poruku meni i ona odgovori... Nastane citav haos. Ja moram onda ici za njom pa brisati te glupe postove, a kad joj ne dan da ide na internet, onda keva sere..Kontas? Izvini sto sam napisao, Pogresio, zensko si.
 
Ja se izvinjavam sto nisam odgovarao,ali moja masina je prezivela nekoliko veoma teskih dana... kaspersky je nesto zajeb*avao....nego-jest kod Pletela na glumu ide Vuk(a i ja(mada to sad nije vazno)),a videcu ga sutra pa cu pitati za broj...imam neki al' nisam siguran da je njegov,ne bih da te zeznem.
 
.pissbottleman:
Ja se izvinjavam sto nisam odgovarao,ali moja masina je prezivela nekoliko veoma teskih dana... kaspersky je nesto zajeb*avao....nego-jest kod Pletela na glumu ide Vuk(a i ja(mada to sad nije vazno)),a videcu ga sutra pa cu pitati za broj...imam neki al' nisam siguran da je njegov,ne bih da te zeznem.
Hej, puno ti hvala! Nemoj zaboraviti da pitas za broj ili e-mail adresu ako ima. Ali mu molim te objasni ko sam, setice se on, samo reci da me je upoznao u Secnju i da sam recitovao pre njega. HVALA.
 

Back
Top