oprostiti prevaru?

NE!!!!!!

zasto je varao ako je znao da ce se iskreno pokajati? moze neko da soli pamet kako se nikad ne zna sta bi bilo kad bi bilo..ali zna se..ili si takav ili nisi, nema druge..i sad meni nesto treba da bude zao? i trebam da glumim slepicu i patim i klatim..bezveze..pa ima milion miliona muskaraca..pa ako on ne odgovara...poenta je u tome sto ti sto varaju, hoce da varaju, jer im se moze, znaju kakvu budalu imaju pored sebe..ali neko cak moze glumiti budalu, sve radi boljeg odnosa ili sta znam necega..i tako nista se ne desava..oni idu down down down..molim muzicku pratnju hehehe..
 
Pa, koji je ovo put da pricamo o prevari??
moj odgovor je NE NE i NE.....
Ko prevari jednom prevarice i drugi, treci i milioniti put....e, ako ti to odgovara...onda ok.
Razmisli samo da li ces moci zivjeti sa tim...kad god te poljubi da mislis e, ovim ustima je ljubio nju, ovim jezikom je lizao, sa njom je spavao, njoj isto ovako tepao........
Razmisli pa vidi i odluci mozes li tako zivjeti.
 
ako neko nekog u vezi prevari-znaci da veza ne funkcionise najbolje...prevra moze da se oprpsti,. ali uvek ostane neki neukus ...razmisljanja...kako mu/njoj je bilo?stotina masohistickih misli...a to moze da dovede ravno do kraja...
 
Ma nemoj,pokajao se moš* misliti.
Kad razmišljam o tome nekada mislim da možda i bih,ali bi mu priselo za celi život.
Svaki put čim bi došlo do neke prepirke,ja bih mu to nabila na nos.
Prigovarala bih do besvesti,tako da je bolje da mu ne oprostim jer bi se u suprotnom naš život pretvorio u pakao.
Znači ne!
 
Selena:
Ma nemoj,pokajao se moš* misliti.
Kad razmišljam o tome nekada mislim da možda i bih,ali bi mu priselo za celi život.
Svaki put čim bi došlo do neke prepirke,ja bih mu to nabila na nos.
Prigovarala bih do besvesti,tako da je bolje da mu ne oprostim jer bi se u suprotnom naš život pretvorio u pakao.
Znači ne!

Zene...........hm....... :wink:
 
lav607:
Selena:
Ma nemoj,pokajao se moš* misliti.
Kad razmišljam o tome nekada mislim da možda i bih,ali bi mu priselo za celi život.
Svaki put čim bi došlo do neke prepirke,ja bih mu to nabila na nos.
Prigovarala bih do besvesti,tako da je bolje da mu ne oprostim jer bi se u suprotnom naš život pretvorio u pakao.
Znači ne!

Zene...........hm....... :wink:

Nemoj ti meni žene......hm.....sve je to isto.
Jednako boli;bar mislim :roll:
 
Da li bih oprostila prevaru ne zavisi samo od toga da li se ON iskreno pokajao, i obecao da se to nece desiti nikada vise, vec i od toga kakva nam je veza, koliko smo dugo zajedno, i pre svega s kim me je prevario.

Zamisli situaciju da je on bio s nekom mojom (ne daj Boze) drugaricom!!! Pa tu nema govora o oprostu!

Mada, ja sam u principu protiv oprastanja jer bi se ta veza vremenom pretvorila u mucenje, ali ne iskljucujem mogucnost...
 

Back
Top