ДЕМОКРАТИЈА..... НА ДЕЛУ.... ЗБОГ ОВОГА ЈА НИСАМ ГЛАСАО.... ЈЕР СУ ИСТИ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Tuča naprednjaka i demokrata u Vranju
http://www.mondo.rs/s245228/Info/Srbija/Tuca_naprednjaka_i_demokrata_u_Vranju.html
Aktivista DS iz Vranja Miroslav Krstić (1978.) zadobio je teške, a predsednik Gradskog odbora DS i doskorašnji poslanik Goran Stefanović (1972.) lakše povrede kad su na njih danas oko podne nasrnula dvojica aktivista SNS kod gradskog parka u centru Vranja.
v245228p0.jpg

Prema informacijama iz lokalne centrale DS, naprednjaci su Krstiću naneli povrede po telu i glavi, a Stefanoviću po levoj ruci.

Krstić je za Tanjug rekao da su njegove povrede konstatovali lekari medicine rada, psihijatrije i rendgena.

"Dovezao sam komšiju da glasa i dok sam pričao sa njim video sam da jedan od te dvojice pokušava da mi ukrade automobil. Kada sam potrčao tamo, oni su me napali", ispričao je Krstić.

Predsednik DS Goran Stefanović rekao je da se tu našao slučajno i pokušao je da zaštiti Krstića.

"Kada sam video da su dvojica nasrnula na našeg aktivistu pritrčao sam da mu pomognem. U toj tuči dečko je zadobio više udaraca po glavi i telu, a ja samo po desnoj ruci, koja mi je previjena na prijemno trijažnom odeljenju", kazao je Stefanović.

Predsednik vranjskih naprednjaka, advokat Dragan Nikolić, potvrdio je Tanjugu da je došlo do tuče između njegovih ljudi i čoveka koji je "dovozio Rome da glasaju".

"Dvojica mojih ljudi su pratili Krstića. Dva puta je na biračko mesto dovezao Rome i platio im da glasaju. Kada je svojim automobilom dovezao treću grupu Roma, njima je prekipelo, uhvatili su ga, a u toj gužvi je bilo i batina", rekao je Nikolić.

Na mesto tuče odmah je pozvana policija koja je sačinila zapisnik i kako saznajemo, traga za dvojicom napadača.
:rotf::rotf::rotf::rotf:
Кокице и пиво...и шалтај даљински....
Можда ће негде бити директан пренос...
 
Tuča naprednjaka i demokrata u Vranju

http://www.mondo.rs/s245228/Info/Srbija/Tuca_naprednjaka_i_demokrata_u_Vranju.html
Aktivista DS iz Vranja Miroslav Krstić (1978.) zadobio je teške, a predsednik Gradskog odbora DS i doskorašnji poslanik Goran Stefanović (1972.) lakše povrede kad su na njih danas oko podne nasrnula dvojica aktivista SNS kod gradskog parka u centru Vranja.

:rotf::rotf::rotf::rotf:
Кокице и пиво...и шалтај даљински....
Можда ће негде бити директан пренос...


Тај што је "ДОВЕЗАО" КОМШИЈУ и треба да добије батине - то су они што иду по кућама, деле пакетиће бајате и отровне хране сиротињи и ОНДА ИМ НУДЕ ПРЕВОЗ ДА БИ ДОБИЛИ ГЛАС........
 
Тај што је "ДОВЕЗАО" КОМШИЈУ и треба да добије батине - то су они што иду по кућама, деле пакетиће бајате и отровне хране сиротињи и ОНДА ИМ НУДЕ ПРЕВОЗ ДА БИ ДОБИЛИ ГЛАС........

А признанице .. '? ;)

priznanica.jpg
 
ДЕМОЛРАТИЈА НА ДЕЛУ......
:rotf::rotf::rotf:




Tuča meštana na biralištu u selu Reljinac
http://www.mondo.rs/s245206/Info/Srbija/Tuca_mestana_na_biralistu_u_selu_Reljinac.html
Policajci stanice u Prokuplju intervenisali su danas na biračkom mestu broj 64, u selu Reljinac, zbog tuče na biračkom mestu.
v245206p0.jpg
Arhivska fotografija

Glasanje na tom biračkom mestu je odmah prekinuto, a normalizovano je nakon intervencije policije, izjavila je Tanjugu predsednica Opštinske izborne komisije Sonja Biočanin.

Kako je rekla, dva meštanina sela Reljinac fizički su se sukobila na biračkom mestu, nakon čega su ljudi iz biračkog odbora pozvali policiju koja je odmah intervenisala.

"Policija je odmah reagovala i sprečila veći incident na biračkom mestu, a nakon uspostavljanja javnog reda i mira glasanje je nastavljeno bez problema", kazala je Biočanin.
 

Back
Top