male lazi

devojke, dal' uvek progutate one ''male'', dobro smislene lazi kad vas muvaju, iako ste izvalili da vas laze?? kako uopste reagujete na to?? :mrgreen:

dobro smisljene? nije dobro smisljeno kad je provaljeno. i da, provalim obicno, ali mi nije do toga mnogo stalo da reagujem nekako, obicno se samo nasmejem vise za sebe i pustim ga da misli da nisam provalila. ako se pokaze kao zanimljiv nevezano za to, onda ok, ali ako ne, samo se izgubim u pogresnom pravcu. ne padam na 'fore' i 'fazone' i ne znam kakve spike. procenjujem malo drugacije.
 
dobro smisljene? nije dobro smisljeno kad je provaljeno. i da, provalim obicno, ali mi nije do toga mnogo stalo da reagujem nekako, obicno se samo nasmejem vise za sebe i pustim ga da misli da nisam provalila. ako se pokaze kao zanimljiv nevezano za to, onda ok, ali ako ne, samo se izgubim u pogresnom pravcu. ne padam na 'fore' i 'fazone' i ne znam kakve spike. procenjujem malo drugacije.

ne smisljene, vec bas smislene, koje su onako dobro upakovane, imaju smisao, smek, iako ti je mozda ocito da je u pitanju laz...
 
pa i nema, al' mi to nije eticki i moralno, jedno je da malo lazes da bi smuv;o neku cicu u klubu, a drugo da baronises nekog koga vec poznajes, koga planiras, vrv, za neku vezu itd... msm, meni licno je to malkice pateticno... :confused:

Jasno da nije.Cak i pri muvanju totalno nepoznate devojke,najbolje je biti iskren,a kamo li nekoga koga poznajes.
 
Jasno da nije.Cak i pri muvanju totalno nepoznate devojke,najbolje je biti iskren,a kamo li nekoga koga poznajes.

:D eee, to je drugooo, tu se valja malkice, da je privolis, posle ces da se pravdas, kad vidi da si se ipak iscimao oko nje, jos na taj nacin, ako se vec skapirate...
ja sam sinoc npr lagao da sam reprezentativac Srbije u veslanju, i to u cetvercu bez kormilara i pala je... :mrgreen:
posle mi je rekla da je presudna recenica bila cetverac bez kormilara, pa iako je znala da lazem to joj je bilo simpaticno i neodoljivo... :D
 

Back
Top