Slaba izlaznost-u korist Tadica ili Nikolica?

deki011

Primećen član
Poruka
765
Prema procenama Cesida,do 14h svoje pravo glasa iskoristilo je tek oko 23% punoletnih gradjana.To je cak za oko 9% manje nego u to vreme u prvom krugu.Takodje,izlaznost je najveca u Vojvodini i Beogradu a nesto manja ostatku zemlje.

Da li mislite da ovako mala izlaznost ide na ruku nekom od kandidata?
Ciji su glasaci ostali danas kod kuce?
 
Prema procenama Cesida,do 14h svoje pravo glasa iskoristilo je tek oko 23% punoletnih gradjana.To je cak za oko 9% manje nego u to vreme u prvom krugu.Takodje,izlaznost je najveca u Vojvodini i Beogradu a nesto manja ostatku zemlje.

Da li mislite da ovako mala izlaznost ide na ruku nekom od kandidata?
Ciji su glasaci ostali danas kod kuce?

Чији? Радикали, Звери, ДСС, део ДС...
 
Чији? Радикали, Звери, ДСС, део ДС...

kod kuće su ostali normalni ljudi.
Najveći deo onih koji nisu izašli čine oni koji dosledno nikad ne izlaze jer nisu retardi da svoju sudbinu stavljaju u tuđe ruke.
Zna se šta jedino napreduje u tuđoj ruci. E, to će i da dobiju ovi što su izašli.
(kao što su i dosad dobijali)
 
Da je Nikolić pozvao na bojkot, na izbore ne bi izašlo ni 10% od upisanih birača.(na izbore ne bi izašli ni svi koji su za DS jer ne bi imali motiv, o drugima da ne govorim)

Bota bi i tada bio izabran kao što će i sada, samo ne bi imao legitimitet koji mu sada daje Nikolić.

Meni Nikolić stvarno nije jasan


slazem se. nije ni meni. uspeo je covek ladno da me spreci da glasam protiv zutih, a bukvalno, pocinjem fizicki da osecam mrznju prema njima.
 
Da je Nikolić pozvao na bojkot, na izbore ne bi izašlo ni 10% od upisanih birača.(na izbore ne bi izašli ni svi koji su za DS jer ne bi imali motiv, o drugima da ne govorim)

Bota bi i tada bio izabran kao što će i sada, samo ne bi imao legitimitet koji mu sada daje Nikolić.

Meni Nikolić stvarno nije jasan

Meni je jasan, Nikolic ne razmislja, Nikolic radi instiktivno kao muva.
 
Poslednja izmena:
Off topic

Tatjana Tadic danas na glasanju bez modrica i gipsa...hmmmm.....:think:

577164_10151738216720057_49870370056_24049507_109170751_n.jpg
 

Back
Top