Zivot u Hrvatskoj nikad gori

ma jašta...i ne samo u Hrvatskoj...eno tamo gledaj ona Španija...pa Irska...a o Nemačkoj i Francuskoj da i ne govorimo...a skandinavci...oni su tolko prsli da ne smem ni da pomišljam...

...ćuti ćuti...srećan sam što je kod nas ovako dobro, što nas je kriza samo okrznula i što imam za koga da glasam...

:zaljubljena:
 
Za katastrofalno stanje u NDH mnogi krive vlast,sto je glupost,jer da imaju ne znam kako sposobnu vladu ona nema mogucnosti bilo sta da popravi,nema na osnovu cega,jer Hrvatska nema nista svoje. Decenijama su se slepali za Beogradom i ziveli od srpskog rada i od Srba,verovali su da ce im biti bolje kad svoju tisucljetnu etnicki ociste, i ovo je rezultat - totalna propast i totalna beda,a pad u ponor jos traje.
 
Za katastrofalno stanje u NDH mnogi krive vlast,sto je glupost,jer da imaju ne znam kako sposobnu vladu ona nema mogucnosti bilo sta da popravi,nema na osnovu cega,jer Hrvatska nema nista svoje. Decenijama su se slepali za Beogradom i ziveli od srpskog rada i od Srba,verovali su da ce im biti bolje kad svoju tisucljetnu etnicki ociste, i ovo je rezultat - totalna propast i totalna beda,a pad u ponor jos traje.

Е да смо били паметнији па да смо их много пре сами напустимо. ;)
Сами смо криви што су се шлепали на нашим леђима.
 
Pico i ostala ustaska ekipo,ja samo prenosim vest,sto odmah pizdite? Nisam ja kriv sto vam je NDH trulez :D

Ajd dobro,i ja sam malo kriv,na pocetku. :hahaha:

Bilo bi mi razumljivo da se javljaš iz Švedske ili neke druge države gde je ok, ali javljaš se iz istog shranja (ali druge boje pakovanja) i tupiš kako će oni propasti. Ok oni će propasti a šta ćeš lićno Ti imati od toga? Sem zadovoljenja svoje mržnje. Ništa , bićeš u istoj kaljugi od života, nerviraće te apsolutno iste poražavajuće činjenice da hebu i janko i marko. Ali sa odgovarajućim partiskim knjižicama i još profitabilnijim partijskim poznanstvima. I ovi mali glasački listići koji će slaviti danas nisu svesni odvratne istine da njima ništa bolje neće biti ne u naredne 4 godine nego ni u narednih 10. Sve je to jako tužno ali istinito. I zato mi Tvoja radost zbog tuđe nesreće ponajviše liči na vapaj nekoga ko je osuđen na ruski rulet ali ga ovaj put poslužila sreća....
 
Да је Колумбо чекао да се Европа, или Шпанија савршено скоцкају....
Мада не подносиш ти пре свега Србе, пријатељу мој потурчени.

Ne palim se na te provokacije.
Evo ti samo primer, Parabelum i mnogi ostilai stalno presviravate Danke Deutchland a zaboravljate krevelejnje i uvlačenje Žigonke rusima u dupe. Obe stvari su neukusne ali hrvati su pesmom ZAHVALILI za nešto što je već učinjeno njima a mi slo MOLJAKALI. i ISPUŠILI. Znam da boli ali to je realnost.
 
Ne palim se na te provokacije.
Evo ti samo primer, Parabelum i mnogi ostilai stalno presviravate Danke Deutchland a zaboravljate krevelejnje i uvlačenje Žigonke rusima u dupe. Obe stvari su neukusne ali hrvati su pesmom ZAHVALILI za nešto što je već učinjeno njima a mi slo MOLJAKALI. i ISPUŠILI. Znam da boli ali to je realnost.
Чекај, кад смо то ми мољакали Русе?
Кад је Милошевић био фактор стабилности у региону???
Откад нас Шутановац уводи у НАТО???
Мораш убедљивије лагати.
Још ћу поверовати да нико ко Турчин не лаже!
 
Чекај, кад смо то ми мољакали Русе?
Кад је Милошевић био фактор стабилности у региону???
Откад нас Шутановац уводи у НАТО???
Мораш убедљивије лагати.
Још ћу поверовати да нико ко Турчин не лаже!

Žnaš ti dobro za skupove i dočekivanja Rusa 90 tih, keženje i performanse da nam pomognu... samo se praviš blesav.
 

Back
Top