Izlaznost 23 % do 14 časova

Pa, konkretno po čemu si ti zaključio iz viđenog na terenu da je Nikolić prodao izbore? Šta, jel njegovi kontrolori napuštaju biračka mesta, i ostavljaju kutije i listiće bez nadzora?

Па право да ти кажем, бирачка места су јадна ... С друге стране, контролори СНС су, бар ове које сам ја видео, све неки острашћени ликови ... Треће, ено испред одбора у Земуну су спремни да се бију ... иду около и цепају плакате, остављајући по улици смеће .. Народ то види и са гнушањем гласа за Тадића, само да тај примитивизам од Томислава не дође на власт ... Бес младих напредњака је очекиван ... Вероватно им је речено да је све готово, да би им се председник башкарио у стану од 400.000 евра .. Ма ко си бре ти да ти ја причам шта има на бирачким местима :hahaha:
 
I opet: Svako ima pravo da izadje i glasa, ako ne izadje, nema prava da kritikuje.

Ja jos nisam glasala, objasnila sam, ali hocu...

Da bi čovjek glasao . tj. birao mora da ima potrebne informacije ,i širok izbor , u OKUPACIJI I MEDIJSKOJ BLOKADI TO NIJE MOGUĆE UVIJEK SE BIRA IZMEĐU DVA ZLA .

80 % ljudi glasa protiv nekoga . Mediji su pristrasni godinama , TU nema IZBORA .
 
Па право да ти кажем, бирачка места су јадна ... С друге стране, контролори СНС су, бар ове које сам ја видео, све неки острашћени ликови ... Треће, ено испред одбора у Земуну су спремни да се бију ... иду около и цепају плакате, остављајући по улици смеће .. Народ то види и са гнушањем гласа за Тадића, само да тај примитивизам од Томислава не дође на власт ... Бес младих напредњака је очекиван ... Вероватно им је речено да је све готово, да би им се председник башкарио у стану од 400.000 евра .. Ма ко си бре ти да ти ја причам шта има на бирачким местима :hahaha:

Znaš ti dobro ko sam ja. Zato meni i ne možeš da prodaješ muda za bubrege. ;)
 

Back
Top