Sprem te se ,sprem te politicki analiticari u odbranu velikog vodje !!!!

falconcrest

Primećen član
Poruka
794
Joj,ljudi ,kada se veceras na RTS i B92 razmile veliki politicki mislioci,siva eminencija politicke analitike ,sveznajuci depelisci vlasti,pa moracu da popijem nesto da ih gledam opusteno. U normalnom svetu postoje analiticari,a ovo su tesko teski navijaci i rezimske sluge. Pa,kada dodju Trebjesanin,Milan Nikolic,ono govedo Jovo Bakic i Stojiljkovic,pa to ce biti trust mozgova. Svu snagu stavice u odbranu lika i dela voljenog im vodje....
 
Увек сам се питао какав је то занат аналитичар и ко то плаћа.
Те верски аналитичар, те политички, те социолошки, те овај те онај.
Мој комшија верује да реч аналитичар вуче корен од речи анални отвор.
Ја баш и нисам таквог мишљења, пре ми се чини да вуче корен од три речи а-налити-чар у смислу како нешто дочарати.

Шта ви мислите ?
 
ради таквих аналитичара и екперата сам и престао да гледам тв

или смањим тон до краја, гледам им само фаце, покрете тела, руке...

гомила шибицара


Dovoljan je i pokret tela da se vidi o kakvim moralnim nakazama je rec .
 
dobro bre, cujemo te. :D sta da ti kazem kad si u pravu. cak i vukadinovic ispade najobicnija vancaga i vucibatina.

Мене је испалио жешће тај Вукадиновић. Наручио сам му преко лимунда ону белу влашку вунену капу, послао му сто Евра, а на адресу ми стигла француска беретка. Има да га изнабадам кад га видим, дебељан влашки преварантски. Једино се бојим да ми не баци неку црну магију после тога, јер су они експерти за те ствари.
 
Мене је испалио жешће тај Вукадиновић. Наручио сам му преко лимунда ону белу влашку вунену капу, послао му сто Евра, а на адресу ми стигла француска беретка. Има да га изнабадам кад га видим, дебељан влашки преварантски. Једино се бојим да ми не баци неку црну магију после тога, јер су они експерти за те ствари.

mojne to po nacionalnim manjinama.

uvek sam ja slutio da si ti u dusi protiv euintegracija i njihovih nakaradnij vrednosti...
 
mojne to po nacionalnim manjinama.

uvek sam ja slutio da si ti u dusi protiv euintegracija i njihovih nakaradnij vrednosti...

Нисам ја протв мањина. Напротив, Власи су диван народ и њихов регион мора добити конфедерални статус. Само не волим кад ме неко испали, што је преварант Вукадиновић урадио. Нисам ја против Влаха, већ искључиво против њиховог вође.
 
Joj,ljudi ,kada se veceras na RTS i B92 razmile veliki politicki mislioci,siva eminencija politicke analitike ,sveznajuci depelisci vlasti,pa moracu da popijem nesto da ih gledam opusteno. U normalnom svetu postoje analiticari,a ovo su tesko teski navijaci i rezimske sluge. Pa,kada dodju Trebjesanin,Milan Nikolic,ono govedo Jovo Bakic i Stojiljkovic,pa to ce biti trust mozgova. Svu snagu stavice u odbranu lika i dela voljenog im vodje....
Постоје ''пси рата'' ... они што иду широм света да ратују за паре

У Србији постоје '' пси политике''

Свакакве њушке скупљене с коца и конопца, који ће јавно да плачу од среће за нашим - ''највећим сином демократије''
Такозвани политички аналитичари (најчешће професори ФПН-а у Београду), тв водитељи, новинари, нво гамад, надувани глумци и певачи, квази интелектуалци, некакви цесид бројачи, челници државних органа (као што је РИК) и ини
Сав тај олош ће за добру апанажу јавно у камеру да каже да сунце излази на западу ... и да оком не трепну
Фукаре данашње Србије
 

Back
Top