Imam jedno smešno (glupo) pitanje

squirrel2

Gost
Poruka
72
Imam jedno smešno pitanje. Da li gay mladić može da se emotivno naloži na ženu? Imam jednog ortaka koji je gay, ali stalno se muva oko mene, voli me, voli da se druži samnom, ispituje me šta je bilo sa nekim mojim udvaračima (on se ne loži na njih). Čula sam da oni mogu da se emotivno nalože na ribu, ali ne i seksualno?:zper: Molim vas odgovorite mi zato što me jako zanima
 
Imam jedno smešno pitanje. Da li gay mladić može da se emotivno naloži na ženu? Imam jednog ortaka koji je gay, ali stalno se muva oko mene, voli me, voli da se druži samnom, ispituje me šta je bilo sa nekim mojim udvaračima (on se ne loži na njih). Čula sam da oni mogu da se emotivno nalože na ribu, ali ne i seksualno?:zper: Molim vas odgovorite mi zato što me jako zanima

Шта ти значи то емотивно али не и сексуално?
Сексуално "ложење" је оно што једну везу дефинише као мушко-женску, а емотивно се можемо "ложити" на било кога другог...

Кажеш да те јако занима, а мени то изгледа као да се ти "ложиш" на њега па се сад надаш нечему...
Ни један други разлог ми не пада на памет зашто би те то толико занимало...
 
Imam jedno smešno pitanje. Da li gay mladić može da se emotivno naloži na ženu? Imam jednog ortaka koji je gay, ali stalno se muva oko mene, voli me, voli da se druži samnom, ispituje me šta je bilo sa nekim mojim udvaračima (on se ne loži na njih). Čula sam da oni mogu da se emotivno nalože na ribu, ali ne i seksualno?:zper: Molim vas odgovorite mi zato što me jako zanima

Mozda je on shemale.
 
Pa pitala sam ga zašto me toliko voli, on je rekao zato što sam mu prijatelj i zato što sam mu jako slatka :P
Paaa...lepo ti covek rekao a ti bi i dalje da ga caskas.ustvari .da nije tebi frka sto je gay..da se ti ne lozis na njega bas zato sto je takav.....ne znam kako drugacije da protumacim ova tvoja pitanja ..i pored toga sto je bio jasan i glasan..
 
Шта ти значи то емотивно али не и сексуално?
Сексуално "ложење" је оно што једну везу дефинише као мушко-женску, а емотивно се можемо "ложити" на било кога другог...

Кажеш да те јако занима, а мени то изгледа као да се ти "ложиш" на њега па се сад надаш нечему...
Ни један други разлог ми не пада на памет зашто би те то толико занимало...

U suštini tako je, malo se nadam...ali znam da nemam čemu pošto on sigurno nije bi...Ali opet ja ga često kuliram, a on me voli, uvek me ljubi, stalno me ispituje za sex, za momke, zove me...I ne znam kako da definišem to njegovo interesovanje za mene, oje nije isto kao i sa ostalim ljudima i devojkama
 
U suštini tako je, malo se nadam...ali znam da nemam čemu pošto on sigurno nije bi...Ali opet ja ga često kuliram, a on me voli, uvek me ljubi, stalno me ispituje za sex, za momke, zove me...I ne znam kako da definišem to njegovo interesovanje za mene, oje nije isto kao i sa ostalim ljudima i devojkama

Па онда ти не преостаје ништа друго него да га заведеш.
Или пробаш да га заведеш...

Ако ти буди неку наду, имаш мнго гејева који су гејеви јер је то "ин" па ти се можда и посрећи.
У сваком случају, немаш шта да изгубиш... :)
 
Imam jedno smešno pitanje. Da li gay mladić može da se emotivno naloži na ženu? Imam jednog ortaka koji je gay, ali stalno se muva oko mene, voli me, voli da se druži samnom, ispituje me šta je bilo sa nekim mojim udvaračima (on se ne loži na njih). Čula sam da oni mogu da se emotivno nalože na ribu, ali ne i seksualno?:zper: Molim vas odgovorite mi zato što me jako zanima

hm....
Vas slucaj je zamrsen i zaguljen
tesko mogu da pomognem ovako, putem poruka
mislim da je najbolje da organizujemo jednu seansu
upoznamo se sa problemom i adekvatno pristupimo njegovom resavanju
ne mogu nista reci, dok ne vidim kako izgledas
 
hm....
Vas slucaj je zamrsen i zaguljen
tesko mogu da pomognem ovako, putem poruka
mislim da je najbolje da organizujemo jednu seansu
upoznamo se sa problemom i adekvatno pristupimo njegovom resavanju
ne mogu nista reci, dok ne vidim kako izgledas

On je rekao da sam ja njemu mnogo slatka i mnogo lepa i da baš voli da se druži samnom. Ali ****** kad mu pomenem dečka nekog on ne diše, a jednom me je pitao da li volim ribe . Možda planira da me upozna sa nekom :ppp
 
On ima MNOGO veće sexualno iskustvo od mene, ali uvek me iznenadi tom pažnjom, tom zainteresovanošću. zaljubiću se ******, zbog toga ga i izbegavam najviše
Одгледај неки геј филмић, па замисли тог ортака у пасивном немужевном ставу... можда помогне.
 

Back
Top