Da li ce Toma samo slegnuti ramenima?

A vi kako ga cenite?

  • I mi ga isto tako cenimo!

  • Uopste ga ne cenimo!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Mislim da manje-vise hoce...

Moja prognoza je otprilike repriza proslih izbora - Toma slegne ramenima... kao, pa, eto, sta cemo... Oni su bolji, a nama nikad na pada tesko da gubimo od boljeg... mi najsportskije gubimo i u tome je nasa velicina...

Dakle, cenim da ce Toma preuranjeno da baci peskir u ring, malo da se poduri na stiroporu, a onda da zauzme poziciju LDP-a, kao najmilija opoziciona stranka :flert:
 
Mislim da manje-vise hoce...

Moja prognoza je otprilike repriza proslih izbora - Toma slegne ramenima... kao, pa, eto, sta cemo... Oni su bolji, a nama nikad na pada tesko da gubimo od boljeg... mi najsportskije gubimo i u tome je nasa velicina...

Dakle, cenim da ce Toma preuranjeno da baci peskir u ring, malo da se poduri na stiroporu, a onda da zauzme poziciju LDP-a, kao najmilija opoziciona stranka :flert:

Mislim da ovoga puta nece.... zaista ne mogu da prognoziram pobednika, ali pod pretpostavkom da pobedi Tadic (za 0,2%, ne verujem u vecu razliku) opet ce biti kuknjave u vezi kradje i pozivanja na ustanak od koga naravno nece biti nista...Jedino ne znam kako bi objasnio tajkunima koji su ulozili onolike pare u kampanju zasto se desilo to sto se desilo...
 
A sta bi drugo trebao da uradi u slucaju poraza, da pozove na revoluciju? Gluposti.

Realno gledano, on i ako izgubi, to nece biti cudno, s obzirom da protivnik kontrolise medije, ima podrsku javnosti, napravio je armiju glasaca o trosku poreskih obveznika... A sta ima Nikolic? Jedan deo glasaca koji iz inata Tadicu glasaju za njega. Onaj drugi deo nezadovoljnih je vec slegao ramenima, kad su shvatili da su se Joska, Jadranka i Glisic ipak zahebali u proceni.
 
Poslednja izmena:
Какво црно слегање раменима, посао тек онда почиње, ваља порадити на ЕУ интеграцијама, на промени Устава, на промовисању мултикултуралности, наравно све то раме уз раме са "љутим" ДС "непријатељима".
 
veoma mogući scenario.......nikolić pobedi tadića ali onda rik saopštava da je izlaznost bila niska ispod 50%......

Musa nema šanse da pobedi , čak ni ako izbori budu pošteni jer je sam sve uradio da pobedi Borhan i ispao je po ko zna koji put nevidjena budala(a vrlo verovatno je i plaćen i to sve radi namerno) , a inače po novom ustavu i važećim zakonima više nije potrebna izlasnost od preko 50%.č
 
Samo se pitam, da li stvarno Kostunica veruje da ce naprednjaci ispostovati taj njihov sporazum? Nije on ni naivan i neobavesten, nego mu je taj sporazum alibi za nepruzanje otpora ociglednoj kradji, pristanak da crveno-zuta koalicija legitimno proglasi i predsednika.Istorijska sansa za DSS JE PROPUSTENA.Pa ne misli valjda da ce mu u ovom pobednickom pohodu razaratelja Srbije, Nikolic ostati odan? Naravno da ne misli, ali ce imati savrsen alibi za sramotnu i, usudjujem se da kazem, izdajnicku pasivnost.Ovo je moje misljenje a bice veoma prijatno iznanadjenje ako gresim.
 
A sta bi drugo trebao da uradi u slucaju poraza, da pozove na revoluciju? Gluposti.

Realno gledano, on i ako izgubi, to nece biti cudno, s obzirom da protivnik kontrolise medije, ima podrsku javnosti, napravio je armiju glasaca o trosku poreskih obveznika... A sta ima Nikolic? Jedan deo glasaca koji iz inata Tadicu glasaju za njega. Onaj drugi deo nezadovoljnih je vec slegao ramenima, kad su shvatili da su se Joska, Jadranka i Glisic ipak zahebali u proceni.

Da te pitam, gde zivis ti?

Lepo kazes, Tadic finansira kampanju iz budzeta, to svi znamo, ali ODAKLE NIKOLICU lova za ovakvu kampanju?!

Mr. Eye of the Tiger nije covek iz naroda koji glasove skuplja na ugladu i postenju, nego neko cija kampanja traje duze nego Tadiceva, a nipocemu ne zaostaje u glamuru! ;)
 
Да би ишта урадио, мислим - формирао владу мора да победи на изборима.
Волео бих да видим да уиради што може - да не дозволи конституисање парламента, ал нешто не верујем.
То је генијалан потез...а он Тома. Дај Боже да нисам у праву.
 
Da te pitam, gde zivis ti?

Lepo kazes, Tadic finansira kampanju iz budzeta, to svi znamo, ali ODAKLE NIKOLICU lova za ovakvu kampanju?!

Mr. Eye of the Tiger nije covek iz naroda koji glasove skuplja na ugladu i postenju, nego neko cija kampanja traje duze nego Tadiceva, a nipocemu ne zaostaje u glamuru! ;)

Ako tako gledas, onda ni jedan od njih nije covek iz naroda. Jel si znao da je Glisicev cale oteo kucu nekoj zeni? A ako si se pitao odakle Dverima novac za kampanju, njihovo objasnjenje je - od clanarina. O Dinkicu, Cedi i Canku ne vredi trositi reci. Ali najvise novca je zvanicno potrosila DS, i to ne racunajuci one prehrambene pakete koji su deljeni sirom Srbije, kao ni razne poklone, povisice, bespovratne pomoci i sl. zaposlenima u javnim preduzecima. Nema tu mesta bilo kakvom poredjenju sa Nikolicem.
 
Mislim da manje-vise hoce...

Moja prognoza je otprilike repriza proslih izbora - Toma slegne ramenima... kao, pa, eto, sta cemo... Oni su bolji, a nama nikad na pada tesko da gubimo od boljeg... mi najsportskije gubimo i u tome je nasa velicina...

Dakle, cenim da ce Toma preuranjeno da baci peskir u ring, malo da se poduri na stiroporu, a onda da zauzme poziciju LDP-a, kao najmilija opoziciona stranka :flert:

Лако је то питати , али реци ти мени шта треба да уради Тома ?

Ето шта би ти урадио на његовом месту и немој ми причати да ти не би ни био на његовом месту јер си ти покренуо ову тему, ајд сад !!
 
Лако је то питати , али реци ти мени шта треба да уради Тома ?

Ето шта би ти урадио на његовом месту и немој ми причати да ти не би ни био на његовом месту јер си ти покренуо ову тему, ајд сад !!

Sigurno ne bih bio Borisov saucesnik :hvala:

Napravio si novu stranku napravio, al' kud bas da je napravis da legne na zuti kolosek, majku mu :)
 
Mislim da ovoga puta nece.... zaista ne mogu da prognoziram pobednika, ali pod pretpostavkom da pobedi Tadic (za 0,2%, ne verujem u vecu razliku) opet ce biti kuknjave u vezi kradje i pozivanja na ustanak od koga naravno nece biti nista...Jedino ne znam kako bi objasnio tajkunima koji su ulozili onolike pare u kampanju zasto se desilo to sto se desilo...

ne znam za koju si opciju, da ti kazem da si totalni optimist ili pesimist. da ti pomognem. toma ima sanse ko "tele u mesara" :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top