Hajde da se vise ne lazemo....

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Vesti Krstarice:

Politička i ekonomska nestabilnost ne idu na ruku turizmu. U takvim okolnostima Grčka je već tri godine, ali srpski turisti ostaju verni.

I ovog leta više od pola miliona građana Srbije krenuće na jedno od tri grčka mora
. Za razliku od nas, turisti iz Evropske unije sve češće Grčku zamenjuju nekom drugom mediteranskom državom.


:eek: CELIH POLA MILIONA Srba ce letovati na grckom moru? :eek:

Preko 100.000 na hrvatskom Jadranu...:eek:

Koliko u Turskoj, Egiptu i OSTALIM MORIMA SVETA? :think:



SVAKI SEDMI Srbin ce letovati NA NEKOM MORU? :rtfm:

I JOS VI PRICATE O NEKOJ KRIZI??????? :hahaha:

Nista vam vise NE VERUJEM!

NISTA!!!! :evil:
 
grčka se ove sezone nudi skoro za džabaka..šteta je ne iskoristiti, ali jedno jebeno letovanje od desetak, petnaest dana sigurno nije realan pokazatelj "dobrog života".
mnogi uzmu kredit, neki štede i odriču se mnogo čega tokom godine baš zbog odmora...a koliko ih je opet kojima je i vrnjačka banja nedostižna?
blajburger po običaju potcenjuje inteligenciju forumaša i potura svoje besmislene pretpostavke i tvrdnje.
 
Sada cete jos napraviti da Srbi letuju u inostranstvu da bi NESTO USTEDELI...:hahaha:

Neverovatni ste....:mrgreen:

Проста рачуница ти каже како људи летују, ако су ишли на оне први минут и ортплате и тих 100 € на рате до Нове Године.
Отприлике се тако летује. Иностранство за избеглице са два пасоша није иностранство, тако да ти је и та прича - ћорак.

Иди види мало колико има незапослених, само високошколаца има сада око 40-50.000 незапослених...
 
Poslednja izmena:
Ja to Blajbi ne mogu da shvatim i ne mogu da verujem. Odakle ovom narodu pare, ipak mislim da su to lazne ankete.

Ma nije Pikolina!

Kada je mi moj rodjak, obican poloprivrednik, polupismeni seljak, seljacina, javio da je kupio novi Dzon dir sa celom prikljucnom opremom za KES, A RANIJE JE KUKAO NA SAV GLAS KAKO JE TESKO U SRBIJI - ja sam PRESTAO DA VERUJEM da je tako lose kao sto se prica....

Ni bogati americki farmeri ne mogu da kupe Dzon dir za kes.....
 
Ma nije Pikolina!

Kada je mi moj rodjak, obican poloprivrednik, polupismeni seljak, seljacina, javio da je kupio novi Dzon dir sa celom prikljucnom opremom za KES, A RANIJE JE KUKAO NA SAV GLAS KAKO JE TESKO U SRBIJI - ja sam PRESTAO DA VERUJEM da je tako lose kao sto se prica....

Ni bogati americki farmeri ne mogu da kupe Dzon dir za kes.....

Pa jedino ako je neki "pijacar" ili nakupac, svercer...

To je obicno takav soj ljudi koji kuka, a ide na more ili kupuje sebi takve stvari (a zivi kao pas, da mu ne udjes u kucu, kod njega nista nema ili je sve zabranjeno).
 
Ma nije Pikolina!

Kada je mi moj rodjak, obican poloprivrednik, polupismeni seljak, seljacina, javio da je kupio novi Dzon dir sa celom prikljucnom opremom za KES, A RANIJE JE KUKAO NA SAV GLAS KAKO JE TESKO U SRBIJI - ja sam PRESTAO DA VERUJEM da je tako lose kao sto se prica....

Ni bogati americki farmeri ne mogu da kupe Dzon dir za kes.....

i gde gospodin šanjika džon dir letuje?
na azurnoj obali?
 
ta taj nigde ne letuje...Samo radi nesretnik...

Verujem da nikada nije bio na moru..

Ja kada hocu da ga iznerviram samo mu kazem: "Hajde ti prodaj zemlju i stoku pa dodji u svet da se proveselimo, da trazimo zenske..."

Odmah ga dovedem u predinfarkto stanje....:mrgreen:

ali tebi bode oči njegov nov i skupocen traktor.
ovde ti smeta što se ljudi dovijaju da si priušte makar deset dana godišnje malo oduška, odmora i putovanje...shvati da se siromaštvo, nezaposlenost i loš život ne mere i ne porede po afričkim standardima, već po evropskim.
a tu smo na dnu uprkos ovim tvojim "statistikama" iz uvodnog posta.
 
Tako je bilo i prosle sezone, a isto je bila kriza.Ne bi me iznenadilo da je ovo predvidjanje tacno.

О предвиђањима има форум Астрологија, Натрпиродне пој. и мистерије..


Прошле сезоне су Грци зарадили 10 милијарди €, и то та и таква ГР, шта је ова држава зарадила, то је реално питање.
 
upoznam na skijanju simpaticnog grka,
pitam za krizu,kakva kriza kada su svi na planini, hotel 4-5 zvezdica
on kaze- velika je kriza

Pa jeste kriza u Grckoj, ali nije za njega. O takvima ovde pricamo.


О предвиђањима има форум Астрологија, Натрпиродне пој. и мистерије..


Прошле сезоне су Грци зарадили 10 милијарди €, и то та и таква ГР, шта је ова држава зарадила, то је реално питање.

Ovo je vest kao i svaka druga sa ovog sajta koju itekako treba komentarisati kao fenomen (jer je i prosle godine bilo identicno stanje).
 
ali tebi bode oči njegov nov i skupocen traktor.
ovde ti smeta što se ljudi dovijaju da si priušte makar deset dana godišnje malo oduška, odmora i putovanje...shvati da se siromaštvo, nezaposlenost i loš život ne mere i ne porede po afričkim standardima, već po evropskim.
a tu smo na dnu uprkos ovim tvojim "statistikama" iz uvodnog posta.

Ja sam stari komunista, levicar i borim se za ujednacenu raspodelu dobara. :D

Svi imamo iste stomake.
 

Back
Top