PITANJE ZA DEVOJKE

  • Začetnik teme MIKI BOGNER
  • Datum pokretanja
MIKI BOGNER:
Sta prvo uocavate kod muskarca, :?: sta vas najvise pali :?: , na koje price njcesce padate :?: , da li volite neobavezne veze? :?: Hvala. :D :D
Prvo primetim kosu,obozavam kad je duga....i naravno izgled uopste,mislim jel fenser ili metalac,reper,panker....nemam padajuce price i nepodnosim neobavezne veze.Ako sam sa nekim sa njim sam i gotovo!
 
Courtney:
Hvala,hvala :oops: Nego,ovaj,dokle ti je kosa? :oops:

Eh... sta crvenis... jeste to dobro za ten, ali nemoj previse ;)

A koja kosa? :lol: :twisted:

Shalim se, odrzavam je na nekih pola metra... Sad sam je doduse malo skratio (za 10-ak cm) jer pocela opasno da opada :cry: (ostarilo se, shta ces...)... Ali nikad je necu osisati! (eh, sta sam ja sve 'preziveo' zbog iste... imam je od 6-og razreda osnovne)...
 
Incognito:
Courtney:
Hvala,hvala :oops: Nego,ovaj,dokle ti je kosa? :oops:

Eh... sta crvenis... jeste to dobro za ten, ali nemoj previse ;)

A koja kosa? :lol: :twisted:

Shalim se, odrzavam je na nekih pola metra... Sad sam je doduse malo skratio (za 10-ak cm) jer pocela opasno da opada :cry: (ostarilo se, shta ces...)... Ali nikad je necu osisati! (eh, sta sam ja sve 'preziveo' zbog iste... imam je od 6-og razreda osnovne)...
Eeeeeee....evo ja teram mladjeg brata da pusta kosicu,znas kako mu je lepa,a on sa nesto ne da...ma nateracu ja njega,bice on meni jednog dana zahvalan zbog toga! :D
 
he he... ma nemoj... bar dok mu ne kazes kolika to muka ume da bude... i koliko kosta da se odrzava (samponi, balzami, regeneratori, i jos 300 cuda)... retko koji muskarac je dovoljno strpljiv za tako nesto... zaista to mislim...

Poz.
 
kad vidim nekog tipa uglavnom prvo gledam oci.volim kad su zelene ili plave ili ako su braon onda da su krupne-uglavnom da imaju nesto posebno.naravno onda gledam u kom je fazonu.dok sam bila mladja verovala sam da bih i ja koja sam u fancy fazonu da budem sa nekim tipom koji je u nekom drugom-tipa siroke pantalone ili metal ili sta ti ja znam.ali ne ide to.nema sanse,drugaciji interesi skroz-uglavnom.tako da gledam da je u istom fazonu a i ne mogu na druge da nabasam u tim krugovima gde se krecem.
 
MIKI BOGNER:
Sta prvo uocavate kod muskarca, :?: sta vas najvise pali :?: , na koje price njcesce padate :?: , da li volite neobavezne veze? :?: Hvala. :D :D

Prvo primetim stav i pogled... narocito gde je uprt:)).
Pali me temperament.....:)..
Ne padam ni na kakve price, ako primetim da me shminka komplimentima i da se napreze da bude fin, odma' je zavrsio..:)
I da! volim neobavezne veze:)
 

Back
Top