[REŠENO] SSD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Србодер

Zainteresovan član
Poruka
497
Posto trenutno moj laptop ima sata 2 hard disk od 320gba, ja sam odlucio da uzmem jedan ssd posto sam cuo da je preterano brzi i sve to na tu temu.


1.Eh sada posto moj laptop ima sata 2, a ssd je sata 3 dali to znaci da ce ga on citati na istoj brzini kao sata 2 ili ceo ici do kraja kao sto SSD zasluzuje? (
citao sam po raznim sajtovima da ako je ssd3 a ja imam sata 2, da ce on to citati kao sata2.)
2.I ako ga cita kao sata 2-jku dal ja onda imam ikakve vajde od ssd-a ili ne?
2.Kada izvadim ovaj hdd od 320gba? da li postoji neko kuciste za hdd preko kojeg bi ja mogao da ga koristim kao externi hdd?
 
Ovo mi baš i nije jasno.

Znaci ako imas sata2 ssd i sata 3 ssd i na oba instaliran win ,u praksi ,u relanom radu ici ce sve podjednako brzo,podizanje Win-a ,otvaranje programa,rad u programima,ucitavanje igre,kopiranje malih fajlova...jedinu razliku izmedju sata2 i sata 3 kod ssd-a ces primetiti ako zelis da kopiras fajl od 10gb ,tu je razlika dosta primetna...
Pustite sinteticke teskove ,ja sam probao i sata2 i sata3...razlika za oko je neprimetna u 90% operacija.
 
Znaci ako imas sata2 ssd i sata 3 ssd i na oba instaliran win ,u praksi ,u relanom radu ici ce sve podjednako brzo,podizanje Win-a ,otvaranje programa,rad u programima,ucitavanje igre,kopiranje malih fajlova...jedinu razliku izmedju sata2 i sata 3 kod ssd-a ces primetiti ako zelis da kopiras fajl od 10gb ,tu je razlika dosta primetna...
Pustite sinteticke teskove ,ja sam probao i sata2 i sata3...razlika za oko je neprimetna u 90% operacija.

Da ali ja imam sata 2 HDD a kupujem sata 3 SDD. dali ce ti biti primetne razlike u brzini i otvaranju programa i sve te zajebancije?
 
Da ali ja imam sata 2 HDD a kupujem sata 3 SDD. dali ce ti biti primetne razlike u brzini i otvaranju programa i sve te zajebancije?

Razlika je ogromna u korist ssd-a bez obzira sto je sata 3 ,a radice kao sata 2...uostalom to sto je sata3 ce ti koristiti u buducnosti,moci ces da ga ubodes u neki noviji lap top ili konfu koja ce imati sata3 ...a i ovaj lc-power rack je usb3 ,tako da obezbedio si se.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top