Neos Marmaras

Ja planiram mozda da odem tamo polovinom jula. Zanima me da li da se ide preko agencije ili tamo na licu mesta da se trazi smestaj. Milsim da moze jeftinije da se prodje ako se na licu mesta trazi smestaj.
 
Ove godine idem prvi put na nekom "prsticu". Letovala sam u Olimpijskoj regiji i na Tasosu. Odlucila sam se za NM zbog toga sto kazu da mesto ima dusu, da nije grad koji samo zivi u vreme turisticke sezone.
Po slikama i snimcima koje sam nahvatala po netu mi deluje zanimljivo i simpaticno zbog svih tih strmih ulicica.
Nadam se da necu biti razocarana jer i ne ocekujem nista previse, samo nocni mir, koji mislim da ce biti na Paradiso plazi gde cu biti smestena i suncane dane.
 
Prosle godine sam po drugi put bio u Neos Marmarasu i evo da podelim utiske.
Bio sam sa porodicom u hotelu Sun Set koji je malo odvojen od glavnog grada, uz plazu je i zaista odlican hotel.
Moram priznati da su zaista lepe plaze, ima jako lepih i skupih hotela tipa Porto Caras, ali to nije ni bitno.
Prosto smo svi uzivali tamo, ima malo setaliste pored tih hotela koji su odvojeni od glavnog grada, ali do glavnog grada treba 10 minuta setanja tako da smo skoro svako vece isli tamo.
Preporucujem svima da posete hotele koji se nalaze blizu Sun Set hotela, svi izgledaju zaista divni i u tom mirnom delu su, tako da ko voli mir i tisinu onda je to pravo mesto za njega.
Ako nekoga jos nesto zanima oko Neos Marmarasa neka slobodno ovde pita, mozda mogu da pomognem nekako.
 
Prosle godine sam po drugi put bio u Neos Marmarasu i evo da podelim utiske.
Bio sam sa porodicom u hotelu Sun Set koji je malo odvojen od glavnog grada, uz plazu je i zaista odlican hotel.
Moram priznati da su zaista lepe plaze, ima jako lepih i skupih hotela tipa Porto Caras, ali to nije ni bitno.
Prosto smo svi uzivali tamo, ima malo setaliste pored tih hotela koji su odvojeni od glavnog grada, ali do glavnog grada treba 10 minuta setanja tako da smo skoro svako vece isli tamo.
Preporucujem svima da posete hotele koji se nalaze blizu Sun Set hotela, svi izgledaju zaista divni i u tom mirnom delu su, tako da ko voli mir i tisinu onda je to pravo mesto za njega.
Ako nekoga jos nesto zanima oko Neos Marmarasa neka slobodno ovde pita, mozda mogu da pomognem nekako.

Pozdrav, mozes li mi reci nesto o vili 'Panorama' , da li si imao iskustva sa njom, ili mozda poznajes nekog ko je tu odseo? Takodje zanimaju me cene, kako se krecu, i koliko se placa lezaljka na plazi? I ako nije problem, da mi kazes neke plaze koje su u blizini ove vile(koja se nalazi blizu gradske)... nadam se da nisam dosadan i konfuzan :)
 
Pozdrav, mozes li mi reci nesto o vili 'Panorama' , da li si imao iskustva sa njom, ili mozda poznajes nekog ko je tu odseo? Takodje zanimaju me cene, kako se krecu, i koliko se placa lezaljka na plazi? I ako nije problem, da mi kazes neke plaze koje su u blizini ove vile(koja se nalazi blizu gradske)... nadam se da nisam dosadan i konfuzan :)

Nazalost, ne znam nista o toj vili jer koliko vidim ona je u samom gradu i slicna ostalim vilama u tom gradu..Po slikama koje vidim o toj vili izgleda da je veoma lepo tamo, samo zavisi od tebe sta ti se svidja, sta volis, a sta ne. Isto tako je i sa plazama, ja sam sa porodicom uglavnom isao po divljim plazama gde ima manje ljudi gde nije toliko uredjeno, to su plaze koje nisu poznate, a neke cak i nemaju imena, valjda. Imas jako lepe plaze juzno od Neos Marmarasa i vredi obici svaku. Dole imas link sajta na nasem jeziku gde su opisane neke plaze blizu Neos Marmarasa. Uzivaj.

http://www.neosmarmaras.co.rs/plae
 

Back
Top