Kvota na Tomu 4.5 ???

па знају људи шта су већ заокружили и спаковали у вреће...Борис је виртуелни председник већ дуго...на улици и од познаника ,нити на послу нити било где никад не сретох неког ко је за ту чиповану марионету Бориса али ето-он ће *убедљиво* победити...не сумњам ни за тренутак да онима који су нас бомбардовали,сатанизовали и овако растурили не одговара да склоне овог свог поислушника са власти...питање је-да ли одговара нама?и хоћемо ли бар оловком пробати да га сменимо?(иако су нам и то последње оруђе за исказивање своје воље одавно корумпирали и крађама и манипулацијама обесмислили)...наше је да изађемо и гласамо ПРОТИВ овога што нам раде...а за после...па видећемо..за 5 година са апсолутном влашћу ДСа-од Србије свакако неће остати камен на камену....
 
па знају људи шта су већ заокружили и спаковали у вреће...Борис је виртуелни председник већ дуго...на улици и од познаника ,нити на послу нити било где никад не сретох неког ко је за ту чиповану марионету Бориса али ето-он ће *убедљиво* победити...не сумњам ни за тренутак да онима који су нас бомбардовали,сатанизовали и овако растурили не одговара да склоне овог свог поислушника са власти...питање је-да ли одговара нама?и хоћемо ли бар оловком пробати да га сменимо?(иако су нам и то последње оруђе за исказивање своје воље одавно корумпирали и крађама и манипулацијама обесмислили)...наше је да изађемо и гласамо ПРОТИВ овога што нам раде...а за после...па видећемо..за 5 година са апсолутном влашћу ДСа-од Србије свакако неће остати камен на камену....

Ni ja ne znam njegove glasače u rl. Ili su za Nikolića, ili eventualno apstiniraju, a istu priču čujem i od drugih ljudi, na ulici, prodavnici, parku.....

6. maja, u centru Beograda uveče, vladao je potpuni muk, znači ni u "krugu dvojke" borisovom uporištu, niko nije slavio.
 
Poslednja izmena:
Ni ja ne znam njegove glasače u rl. Ili su za nikolića, ili eventualno apstiniraju, a istu priču čujem i od drugih ljudi, na ulici, prodavnici, parku.....

6. maja, u centru Beograda uveče, vladao je potpuni muk, znači ni u "krugu dvojke" borisovom uporištu, niko nije slavio.

па кажем ти..виртуални председник...имаш његове спинере по оваквим форумима (са милион клонова) који одржавају *слику* како у њега ,као ,неко *верује* али живог човека који ће нешто лепо рећи о њему (а да не причам на пример о Динкићу)-нећеш никад срести (наравно,говорим ван структура њихових странака)..а ето...испада да су они,и поред година њихове владавине које су обележили непрестани штрајкови)-још *убедљивије* скрпити нову Владу него претходну...па ти види о којим размерама крађа,манипулација и уцена говоримо.....сутра сви на гласање(у нади да не могу толико да украду) а онда ћемо видети шта даље....
 

Против Тадића, била одлична квота за оног билмеза Николића, а постоји вероватноћа да ће пући онај далматинац.
Кладила сам се на Ђоковића против Федерера и на Бајерн-Челзи нерешено...
Ова два сам добила, остаје ми само овај несрећник... :D
 
Против Тадића, била одлична квота за оног билмеза Николића, а постоји вероватноћа да ће пући онај далматинац.
Кладила сам се на Ђоковића против Федерера и на Бајерн-Челзи нерешено...
Ова два сам добила, остаје ми само овај несрећник... :D

Izgleda ti klađenje dobro ide, mislim na Đokovića, nastavi tako, takvi nam trebaju, na takve se treba uvek kladiti. Nemoj majke ti da daješ pare niikad na Nikolića, beda je to neviđena, ponovo kažem, nije Tadić pravo rešenje, ali je Nikolić najgore moguće rešenje.
P.S.
Za sva buduća klađenja ti držim fige, dabogda da osvojiš puuuuunooooooooooooo para, ako ništa drugo, pare će neke stvari da ti ulepšaju u životu
 
Ево овде је 5.70 на Тому. Може да се покуша, што да не, не верујем да је величанствени Председник, секси деда, баш толики фаворит.

http://betcityru.com/

ulozi
Politika. RS President elections. 2012. 2nd round. Winner.
20.05.2012
VREME POLITIČAR 1 POLITIČAR 2 1 2 Dodatno
10:00 Tadic B. Nikolic T. 1.10 5.70
Samo u pojedinim ulozima
naslov



Politika. RS President elections. 2012. 2nd round. Winner.
 

Back
Top