Takmicenje za najbitch u drustvu!

macanns2005

Početnik
Poruka
18
Pricala mi je price tipa "Super si" "Super mi je sa tobom" "U krvetu nenormalno dobro".
Onda se razidjosmo i sad prica drugaricama price tipa "on je ruzan" "on je glup" "on je ovakav onakav". I totalno mi nije jasno zasto to cini osim sto zeli da ispadne najBitch u drustvu. Inace smatram da sam i lepsi i pametniji od nje ali to nikad nisam ni pominjao ni pricao o tome, jednostavno sam sabrao sve, sve vrline i mane i procenio da je ipak dobra. Daleko je od savrsene, ali prihvatio sam je takvu kakva jeste.
Te price i teznja da se neko spusti ne bi li kao ona ispala nesto vrednija su jako glupe.

I nije prvi put ovakva prica, mada je ipak procentualno mnogo veci broj mojih bivsih sa kojim sam ostao u dobrim odnosima i koje nisu pricale takve price, sa kojima mi je i dan danas drago da ih cujem ili da me cuju. A ova i njoj slicne su u takmicenju za najbitc i time gube prijatelja i sve ostalo sto ide sa tim.

Da li ste i vi primetili da ovo takmicenje postoji?
 
nemoj biti siguran da prica drugaricama da si ruzan ili glup...ne verujem u to! :wink: da si bezobrazan,e to mozda vec prica :!: :lol: .no,pre sam za varijantu "reci mi u lice sve sto imas!i ja cu tebi" 8) .ma,mozda ti nju i ne poznajes dovoljno...ili uopste :roll:
btw,zvucis mi uobrazeno :?
 
Jos jedan primer, pre nekih par meseci pozan sam kod jedne drugarice na "palacinka party" Vise "pelinkovac party" al ajde de. Ja i njih 5 devojaka. Naravno da su me vrlo brzo nadkokodakale i pocele one klasicne zenske price o kosi, kremama, parfemima....I taman kad sam mislio da je vreme da kazem da mi se smrtno spava i da krenem kuci...pocese o sexu...ko je s kim kada i gde. I to se bukvalno pretvorilo u takmicenje koja je spavala sa vise njih.

Ona1 "Ja sam sa ovim tada i tamo"
Ona2 "ma nemas ti pojma, ja sam sa onim tamo i tamo"
Ona3"ma taj ti je jadan, ja sam sa onim tada"
Ona4"a onaj sto ima dobar k"
Ona5"a onaj ima dobar, al mu se ne dize, hehe".

E onda su pocele da pljuju jedna drugu.
Ona1 "e a tebi kad je curilo ono belo iz pice"
Ona2"e a kad je tebi celo more curilo pa si trazila ubrzanu terapiju lecenja da bi mogla da se kreses tamo"
ona3 "a ti si spavala sa onim moronom"

onda price tipa
Ona1 "ja svom muzu za godinu dana braka nisam skuvala ni jedan obrok" - rece ponosno.
Ona2"Ja kupujem najskuplje, nejmodernije krpice" (a 5 min pre toga je pricala kako njena beba nema sta da jede)
Ona3 "ako te moj momak pita u cetvrtak poslepodne sam bila kod tebe"
Ona4 "Onoga sam umemorisala u mob na tvoje ime...ako me pozove da mogu momku da kazem da me to ti zoves"

Fantasticno je kako su bukvalno svi tipovi u tim pricama bili samo budaletine i nista drugo...pa cak i muzevi od ovih par udanih.

Ja krenoh u WC, da se olaksam od tih silnih prica, a bogami i od pica, kad ona udana sa bebom sto joj je nesto curilo za mnom, pa mi u hodniku uvali njen broj telefona da je zovem, i ne propusti priliku da me stisne...tamo dole... Verovatno sam na sledecem njihovom partiju i ja bio jedan od tih tema... No ne znam, nisam vise nikad tamo otisao... Ja pomislih u kakvu sam ja ovo indijansku jazbinu upao. :wink:

Al kopkalo dal sam trebao da nazovem mamicu... :lol:
 
slatko volim :)):
drugarice, a ?

pa znas sta, ako su ti takve drugarice, nisi ni ti bolji--s kim si, takav si :wink:

pretpostavljam da su palacinke bile dobre :D
Ma palacinke su bile skroz ok...na oko gledano...cak sta vise bilo je par jako dobrih...ma da ti voda krene na usta dok ih gledas. :lol: A tek sto im curi eurokrem iz njih :lol: Te price njihove... :roll: Jednostavno takmicenje za najBitch.
 
Vidi, kad ih tako opisujes tachno mogu da zamislim kako izgledaju, koji im je stil oblacenja, kakve frizure forsiraju (plave su manje vise jel?), kakav nakit kache na sebe, koje cigare i kako pushe, kakave su im gestikulacije, maniri, mimike lica... ma sve!
Jednostavno to je vrlo odredjena vrsta zena/devojaka i u nekoj mojoj filozofiji zivota ima samo jedna radnja koja moze da se vrsi sa/nad njima: SEX. Sex i nista vise. Ko je pametan omastice se o njih u ludim godinama tj. otprilike od prvih teen dana dok ne pozeli ozbiljan zivot. Posle im kazes drago mi je sto smo se yebali, ali ja imam pametnija posla dalje... i cao.
 
divlja u srcu:
Meni to pljuvanje dodje ko pljuvanje po sebi.
Ako sam provela sa nekim lepe trenutke, oni ostaju takvi i posle.
Ma koliko te neko razocarao, treba se izdici iznad toga. Al' ja sam staromodna. :lol:

Slazem se.
Bio sam i povredjen i razocaran mnogo puta,ali nikad nisam ni mislio,a ne rekao za bivsu nesto lose.
Najgori oni koji jedan dan velicaju nekoga ,a sutradan,kad budu ostavljeni ili odbijeni :" ... ma *****,sta ce mi ...".
 
blue2x:
divlja u srcu:
Meni to pljuvanje dodje ko pljuvanje po sebi.
Ako sam provela sa nekim lepe trenutke, oni ostaju takvi i posle.
Ma koliko te neko razocarao, treba se izdici iznad toga. Al' ja sam staromodna. :lol:

Slazem se.
Bio sam i povredjen i razocaran mnogo puta,ali nikad nisam ni mislio,a ne rekao za bivsu nesto lose.
Najgori oni koji jedan dan velicaju nekoga ,a sutradan,kad budu ostavljeni ili odbijeni :" ... ma *****,sta ce mi ...".

IJAOOO...
dobro i ja ovo radim
sad mi je ravna kosa a qrchila sam se kako imam cebastu i kako je ne dam
 
Kad_LupimLupim:
Vidi, kad ih tako opisujes tachno mogu da zamislim kako izgledaju, koji im je stil oblacenja, kakve frizure forsiraju (plave su manje vise jel?), kakav nakit kache na sebe, koje cigare i kako pushe, kakave su im gestikulacije, maniri, mimike lica... ma sve!
Jednostavno to je vrlo odredjena vrsta zena/devojaka i u nekoj mojoj filozofiji zivota ima samo jedna radnja koja moze da se vrsi sa/nad njima: SEX. Sex i nista vise. Ko je pametan omastice se o njih u ludim godinama tj. otprilike od prvih teen dana dok ne pozeli ozbiljan zivot. Posle im kazes drago mi je sto smo se yebali, ali ja imam pametnija posla dalje... i cao.
4 blondike...poneka satirana..i jedna mala garava...i ja. :P
 
macanns2005:
Kad_LupimLupim:
Vidi, kad ih tako opisujes tachno mogu da zamislim kako izgledaju, koji im je stil oblacenja, kakve frizure forsiraju (plave su manje vise jel?), kakav nakit kache na sebe, koje cigare i kako pushe, kakave su im gestikulacije, maniri, mimike lica... ma sve!
Jednostavno to je vrlo odredjena vrsta zena/devojaka i u nekoj mojoj filozofiji zivota ima samo jedna radnja koja moze da se vrsi sa/nad njima: SEX. Sex i nista vise. Ko je pametan omastice se o njih u ludim godinama tj. otprilike od prvih teen dana dok ne pozeli ozbiljan zivot. Posle im kazes drago mi je sto smo se yebali, ali ja imam pametnija posla dalje... i cao.
4 blondike...poneka satirana..i jedna mala garava...i ja. :P

Jesi li i ti Blondi or what?
 

Back
Top