Slika i prilika Srbije... SRAMOTA!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Slika i prilika Srbije... SRAMOTA!

Domaćin Marko BL (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Slika i prilika Srbije... SRAMOTA!

Evo istraživanje koje dovoljno govori kako Srbija vidi Srpsku

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/BiH-osudjena-na-propast-141689.html

Toliko o poznavanju situacije u RS i nekom velikom srbovanju. Doduše ovo je izvod, neki dan je bilo opširno predstavljeno.

Jedina top destinacija u BH im je sarajevo. Ko god tako misli dabogda dobio 14 dana besplatno puta tamo da se nauživa te ljepte ali bez prava da se vrati kući ranije. Asocijacija na BiH - rat i ćevapi sarajevski, umjesto da bude ili Gradina kao simbol pogroma sunarodnika u 2. sv. ratu , ili Jahorina, Kozara, Tjentište, Trebinje kao najljepši mali grad, Banjaluka, Republika Srpska ili 1000 drugih asocijacija njima je asocijacija na BiH sarajevo i ćevapi te zaostalost i tmurna perspektiva u smislu ekonomskog razvoja ali generalno... kao da su Švedska boga ti. Ovo zaista nisam očekivao iz Srbije ali nije prvi put da se pokaže apsolutno nepoznavanje stanja i nezainteresovanost za RS.
    Čast izuzecima ali ovo je tuga, čemer, jad i moralni sunovrat braće sa te strane Drine. Kako su glasali Hrvati savršeno me ne zanima jer oni nemaju ni razlog da se interesuju za BiH jer su autonomiju u BiH žrtvovali zarad sopstvene nezavisnosti ali Srbija
    Poslednji put ažurirao/la Marko BL : 19.05.2012. u 19:20
    "U srcu te nosim, s tobom se ponosim, zemljo moja jedna jedina. Svi smo mi Republika Srpska!!!!!!"

Poznat
    Učlanjen
    17.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Slika i prilika Srbije... SRAMOTA!

Citat Original postavio Borac Banjaluka, Srpska Pogledaj poruku

Toliko o poznavanju situacije u RS i nekom velikom srbovanju. Doduše ovo je izvod, neki dan je bilo opširno predstavljeno.

Jedina top destinacija u BH im je sarajevo. Ko god tako misli dabogda dobio 14 dana besplatno puta tamo da se nauživa te ljepte ali bez prava da se vrati kući ranije. Asocijacija na BiH - rat i ćevapi sarajevski, umjesto da bude ili Gradina kao simbol pogroma sunarodnika u 2. sv. ratu , ili Jahorina, Kozara, Tjentište, Trebinje kao najljepši mali grad, Banjaluka, Republika Srpska ili 1000 drugih asocijacija njima je asocijacija na BiH sarajevo i ćevapi te zaostalost i tmurna perspektiva u smislu ekonomskog razvoja ali generalno... kao da su Švedska boga ti. Ovo zaista nisam očekivao iz Srbije ali nije prvi put da se pokaže apsolutno nepoznavanje stanja inazainteresovanost za RS.
    Čast izuzecima ali ovo je tuga, čemer, jad i moralni sunovrat braće sa te strane Drine. Kako su glasali Hrvati savršeno me ne zanima jer oni nemaju ni razlog da se interesuju za BiH jer su autonomiju u BiH žrtvovali zarad sopstvene nezavisnosti ali Srbija
    E pa hebiga, kako vi prema RSK, tako Srbija prema vama, ima tu nesto, a?????

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2265

ma sta se palis na bosnjacke lazi i propagandu.

to je namerno plasiran tekst da odvoji srbe u Republici Srpskoj od Srbije i da nas podele i tako podeljene lakse uniste.

Mi smo jedan narod i cim zbacimo izdajnike na vlasti bicemo i jedna drzava.

Veoma poznat Vanila7 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2575

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    ma sta se palis na bosnjacke lazi i propagandu.

to je namerno plasiran tekst da odvoji srbe u Republici Srpskoj od Srbije i da nas podele i tako podeljene lakse uniste.

Mi smo jedan narod i cim zbacimo izdajnike na vlasti bicemo i jedna drzava.
    Tačno, samo da dodam, ne sme Dodik u Srbiji podržavati jednu opciju, već treći put! To je skandalozno, jer mnogo je više Nikolićevih glasača pomoglo RS.
    Вредите само онолико колико сте другима потребни.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2265

Rekao sam čast izuzecima,naravno da ima izuzetaka ali Vojvodina i Beogradski region su zastranili načisto i nadam se samo da će oni koji im pune glave da će platiti putovanje da svi koji žele odu u Sarajevo da se "nauživaju" te jedine top destinacije i najedu ćevapa.
    ma svugde ima sljama al najvise u beogradu to je cinjenica.

i naravno da ti bosnjacke nezavisne serviraju takav tekst i poturaju LDP/DS debile

kakvo crno sarajevo ne bi tamo otiso nikad

Učlanjen
    29.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio /POBEDNIK/ Pogledaj poruku
    E pa hebiga, kako vi prema RSK, tako Srbija prema vama, ima tu nesto, a?????
    Šta prema RSK, kako ste vi iz RSK primljeni u Banjaluku u po vihora rata kada su i sami Banjalučani strahovali za sopstvenu sudbinu, ne vjerujem da ste toliko srdačno ni dan danas dočekani u Srbiji. Šta smo mi toliko pogriješili prema vama iz RSK

Ovdje se radi o nečemu drugom, ljudi robuju predrasudama i ne razumijem da ih ne interesuje RS u kojoj živi njihov narod i koja ih podržava u svakom pogledu bezrezervno a ne kao ovi iz Srbije samo ako imaju kakvog inetersa onda im je RS IN. RS ih zanima koliko i Zimbabve Čuj sarajevo jedina top destinacija, top destinacija sarajevo za Srbe i još jedina u BiH pored Banjaluke, Trebinja, Jahorine ...
    "U srcu te nosim, s tobom se ponosim, zemljo moja jedna jedina. Svi smo mi Republika Srpska!!!!!!"

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    440

mozda sam ja slep, al gde se u tekstu uopste spominje Sarajevo?
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Učlanjen
    29.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio RickRoss Pogledaj poruku
    mozda sam ja slep, al gde se u tekstu uopste spominje Sarajevo?
    Ovo je izvod, ima tu negdje čitavo istraživanje objavljeno prekjuče.

Znači ponižavajuće je za mene čak i da je 1% Srba u Srbiji rekao da mu je Sarajevo jedina top destinacija u BH ili čak top destinacija a ne 40% kako tamo piše. To ruglo od grada iz kojeg je protjerano 150 000 Srba, u kojem je bilo 100 logora u kojem su nabijali Srbe na kolac, u kojem ni danas ne smiješ reći da si Srbin ako ti idol nije Čeda Jovanović, 120 džamija, odapinjanje ratnih strelica i dan danas prema svemu srpskom i toliki šovinizam njihovih građana rijetko gdje se može još sresti i to uz zelene trotore, zeleni stadion, zelene stubove rasvjete i sve živo zeleno i ulice nazvane po ratnim zločinacima nekome u Srbiji top destinacija ...

Sarajevo u kojem se prekraja istorija, jer u 2. sv. ratu prozor nije razbijen dok je BG sravnjen sa zemljom, a poslije su ih kroz film o Vlateru morali spašavati blama i sramote toliko o njihovom antifašizmu odnosno srpskom fašizmu
    Poslednji put ažurirao/la Marko BL : 19.05.2012. u 19:32

Elita
    Učlanjen
    15.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jedina top destinacija u BH im je sarajevo. Ko god tako misli dabogda dobio 14 dana besplatno puta tamo da se nauživa te ljepte ali bez prava da se vrati kući ranije. Asocijacija na BiH - rat i ćevapi sarajevski, umjesto da bude ili Gradina kao simbol pogroma sunarodnika u 2. sv. ratu , ili Jahorina, Kozara, Tjentište, Trebinje kao najljepši mali grad, Banjaluka, Republika Srpska ili 1000 drugih asocijacija njima je asocijacija na BiH sarajevo i ćevapi te zaostalost i tmurna perspektiva u smislu ekonomskog razvoja ali generalno... kao da su Švedska boga ti. Ovo zaista nisam očekivao iz Srbije ali nije prvi put da se pokaže apsolutno nepoznavanje stanja i nezainteresovanost za RS.
    Ne bih se ja u tom Sarajevu snašao ... sve tri adrese na kojima sam živeo nemaju isto ime .... a i 99% posto ljudi koje sam znao sada su ili u Bgd-u ili negde daleko .... inače lep grad beše ....

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2301

Ovo je izvod, ima tu negdje čitavo istraživanje objavljeno prekjuče.

Znači ponižavajuće je za mene čak i da je 1% Srba u Srbiji rekao da mu je Sarajevo jedina top destinacija u BH ili čak top destinacija a ne 40% kako tamo piše. To ruglo od grada iz kojeg je protjerano 150 000 Srba, u kojem je bilo 100 logora u kojem su nabijali Srbe na kolac, u kojem ni danas ne smiješ reći da si Srbin ako ti idol nije Čeda Jovanović, 120 džamija, odapinjanje ratnih strelica i dan danas prema svemu srpskom i toliki šovinizam njihovih građana rijetko gdje se može još sresti i to uz zelene trotore, zeleni stadion, zelene stubove rasvjete i sve živo zeleno i ulice ratnih zločinaca nekome u Srbiji top destinacija ...
    Јаојјјјјјј... не наседај........ако су тако одговарали о Сарајеву - ТО СУ МОГЛИ РЕЋИ ЈЕДИНО МАТОРЦИ КОЈИ СЕ СЕЋАЈУ СФРЈ САРАЈЕВА - а млађи у њему нису ни били....... КО бре иде у Сарјево??? Свашта........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1291

Citat Original postavio Vanila7 Pogledaj poruku
    Tačno, samo da dodam, ne sme Dodik u Srbiji podržavati jednu opciju, već treći put! To je skandalozno, jer mnogo je više Nikolićevih glasača pomoglo RS.

Чек чек, "седмица" отишла у Бања Луку...
    Poslednji put ažurirao/la SURbel : 19.05.2012. u 19:33
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Vanila7 Pogledaj poruku
    I Dodik je izdajnik kao i Tadić. Sve vajni patriota do patriote, a sve milioner do milionera. A odakle pare? Pa od glupog naroda...od koga drugog? Budi ti patriota pa ne pljačkaj sopstveni narod, a ne ovo što rade. STRAŠNO!

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio SURbel Pogledaj poruku
    Nije valjda i to?

Učlanjen
    29.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Jeste a to znate, bem li vam miša. Zar ne treba ni jednom u dvije god. da ode. Od kad se igra loto samo 4 dobitka otišla u RS

Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1291

Jeste a to znate, bem li vam miša. Zar ne treba ni jednom u dvije god. da ode. Od kad se igra loto samo 4 dobitka otišla u RS

Добио неки твој пријатељ? Или пријатељ пријатеља? Или, макар, пријатељ пријатељевог пријатеља?

Погледај мало боље.
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Učlanjen
    29.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio varsamelon Pogledaj poruku
    I Dodik je izdajnik kao i Tadić. Sve vajni patriota do patriote, a sve milioner do milionera. A odakle pare? Pa od glupog naroda...od koga drugog? Budi ti patriota pa ne pljačkaj sopstveni narod, a ne ovo što rade. STRAŠNO!
    A narod pljačka samo onaj ko vi kažete da pljačka, ista vam spika kao onima u Sarajevu pa me i ne čudi da 65% federalaca želi Tomu za predsjednika. To što pripisujete Dodiku 70% građana RS će odmah potpisati da mu se da još toliko, koliko je učinio za ovaj narod i to je malo.
    Poslednji put ažurirao/la Marko BL : 19.05.2012. u 19:38

Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1291

Ајд да се присетимо тих четирију разлога.

Последњи је подршка Тадићу.
    Пре тога, чини ми се, у вези "независног" Косова.
    Пре тога?

Domaćin 'Clint' (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Prijatelju...ako si pratio moje pisanje znas sta mislim o RS,neznam jel ova anketa podmetacina ili nije,ali ne generalizuj tek tako jer sam mnogo puta naisao na podozrenje vas iz RS prema nama iz Srbije...jednom sam i otvaro temu o tome jer sam bio zapanjen onim sto mi je jedan "veliki Srbin" sto pusku u ruke nikad uzeo nije rekao....imas debila s obe strane Drine koji misle da je njihova selendra i ljudi u njoj najbolja,najlepsa,najjaca a svi ostali boranija....tako da probaj bar malo da n ebudes subjektivan jer ako se iznosi prljav ves ima ga prilicno na obe strane...
    South will rise again...

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

A narod pljačka samo onaj ko vi kažete da pljačka, ista vam spika kao onima u Sarjevu pa me i ne čudi da 65% federalaca želi Tomu za predsjednika. To što pripisujete Dodiku 70% građana RS će odmah pripisati da mu se da još toliko koliko je učinio za ovaj narod.
    E vidiš, prijatelju, ja spadam u onih 30%.

Poznat
    Učlanjen
    17.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ej BORAC, oladi malo, ankete mjesi svaka agencija po narudzbini,
    pa i Dino Merlin je dva puta punio Arenu, sam Beograd ima 2 miliona stanovnika, tu svasta ima,
    ali, svakako je najvise pravih Srba!!!

Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1291

Nije valjda i to?

Loto sedmica otišla u Banjaluku

15.05.2012. - 22:53 Komentara (3)

U 38. kolu igre na sreću Loto izvučena je sedmica, a dobitnik koji je bogatiji za oko 180 miliona dinara listić je uplatio u Banjaluci.

Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1291

Sunce moje, ovo je paranoja. Tako isto razmišljaju i u Federaciji. Ne postoji ništa u ovom regionu u šta Dodika nisu upetljali, čak i kad se potuku navijači Širokog i Sarajeva oni prebace na Dodika da je podmetnuo ili barem da je njegova retorika kriva

Можда тек идеја.

П.С. Шта је било с оном Додиковом куповином Телекома (беше)?

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Loto sedmica otišla u Banjaluku

15.05.2012. - 22:53 Komentara (3)

U 38. kolu igre na sreću Loto izvučena je sedmica, a dobitnik koji je bogatiji za oko 180 miliona dinara listić je uplatio u Banjaluci.
    A dobitnik se, po običaju, "zna".

Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1291

A dobitnik se, po običaju, "zna".

Наравно, ево то је пријатељ пријатељевог пријатеља БорцаБањалуке.

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Sunce moje, ovo je paranoja. Tako isto razmišljaju i u Federaciji. Ne postoji ništa u ovom regionu u šta Dodika nisu upetljali, čak i kad se potuku navijači Širokog i Sarajeva oni prebace na Dodika da je podmetnuo ili barem da je njegova retorika kriva.

A ne vidim razliku između stava anketiranih i tvog stava o BL. Kao da smo plemenska zajednica sa 500 pa moram znati ko je dobio na lotou. Kod vas u BG se to odmah zna i čovjek časti ili ...

Mi smo takav narod da ne postoji šansa da se tako nešto ne sazna. Samo se prisjeti nekih priča koje dođu o nekom tamo do tebe, a zamisli tek ovo...NEMA ŠANSE! Ali dobro, nastavi da vjeruješ Dodiku i njegovom patriotizmu, imaš na to pravo: sad će novi auto-put!

Slične teme

1. Slika i prilika glasača SNS
    Autor RaniMraz u forumu Politika
    Odgovora: 461
    Poslednja poruka: 12.03.2011., 15:38
  2. Slika i prilika Srbije
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 17.02.2011., 00:48
  3. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 25.11.2010., 02:16
  4. Slika i prilika srpskog društva!