Ljubavna pisma

,,Pisacu joj pisma duga
iz Zagore, iz Drnisa
razglednice tople s juga
iz Banata, Bosne, Nisa" :mrgreen:
:zurka:
Ma lepo je to, ali je bilo davno, kada mi je ljubav bio u vojsci u Niššš, valjda sam ga ztrpavala svakodnevno pismima, kaoi on mene, davni dani :D
Nego, meni je pisanje ok, samo sam ispala iz tog fazona, ljudi sada komuniciraju savremenom tehnologijom-ako je neka fizička udaljenost u pitanju.
Iliti: ,,Potrošila sam sopstvenu tintu davno na te stvari" :whistling:
 
Pisao jesam, na sreću nisam sva i slao. Slatko gorko ljuto blagi ukus imalo, to u nekom prošlom vremenu i prošlom životu, sada ne bih mogao ni ljubavni PP da iskuckam, kamoli pismo da napišem, pogotovu kad zaboravih da su ona i postojala.
 
Da li ste ikad dobili ljubavno pismo?
Da niste mozda nekad nekom napisali?
Sta mislite o takvoj izjavi ljubavi?

Јесам. :)
Нека и дан данас негде чувам.

Јесам...
Не знам да ли их неко негде данас чува.

То је леп начин комуникације међу заљубљенима који су удаљени једно од другог, а немају техничке могућности да разговарају путем скајпа или телефона...
За то је потребно да човек зна да заокружи мисао и да заокружи целину.
Но, данас је тога, у овом свету инстант порука све мање...
И, углавном се пишу мејлови мада то није баш потпуно исто...
 
Da li ste ikad dobili ljubavno pismo?
Da niste mozda nekad nekom napisali?
Sta mislite o takvoj izjavi ljubavi?

Kad sam ja bila mala,nije postojao drugi vid komunikacije (osim fiksinh telefona,i to ko ga je imao bio je sretnik) pa smo onda pisali ljubavne porukice:flert:
Nekako mi je to bilo bas slatko i prisnije nego sada.Jos uvek cuvam neka pisma.
 
Da li ste ikad dobili ljubavno pismo?
Da niste mozda nekad nekom napisali?
Sta mislite o takvoj izjavi ljubavi?

Jao prelepa tema, otvara sve najlepše ou meni.
Ja sam samo dobio, a nisam poklonio nikad. A to pismo što sam dobio drži me u životu jer je od jedne posebne devojke koja me je jako volela i normalno ja nju, pismo je bilo na 4 strane, a u sredini je zalepila svoju sliku. Pisala je pismo danima u svojoj sobi što lepšim slovima pa mi poklonila, a ja sam zaplakao dok sam ga čitao...duga priča.
Al to za ljubavna pisma samo od prave kad dobijem pamtim celog života. Možda sam dobio deset od drugih pa ni ne pamtim. Za ovo sve pamtim. Nisam opterećen ljubavnim pismima ali po tome pamtim najbolju devojku koja se čak i tukla sa muškarcima koji su je ogovarali meni, ta devojka je bila je izbeglica iz Bosne, ljubili smo se odlazio sam kod nje extra bilo. I bila je jako lepa, zgodna i sve naj naj, pa su ostali bili ljubomorni.
 

Back
Top