Radikalka kojoj je nestao džak s listićima: Nikad više neću u birački odbor
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Radikalka kojoj je nestao džak s listićima: Nikad više neću u birački odbor

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    747

Podrazumevano Radikalka kojoj je nestao džak s listićima: Nikad više neću u birački odbor

Kako za „Blic” kaže izvor blizak istrazi, D. S. je ustvrdila da su i drugi morali da po propisima pakuju džakove, a da je ona nekoliko puta izlazila, a izborni materijal ostavila sestri i članovima nekih drugih biračkih odbora da ga čuvaju.

„Blic” je juče razgovarao sa predsednicom odbora D. S. i na pitanje šta se dogodilo s listićima na biračkom mestu, ona isprva kaže da ne zna ništa, a onda i nastavlja:
    „Stvarno ne znam šta je moglo da se dogodi. Sve je odneseno u opštinu, prebrojano, zapisano. Nemam pretpostavku kako je to moglo da se desi”.

Na pitanje šta je pomislila kada je čula da su na mestu za koje je odgovorna ukradeni listići, ona kaže: „Jao, bila sam iznenađena. Ne znam šta sam pomislila, ali iznenadila sam se i nisam mogla da verujem. Kada se brojalo svi su bili tu, a kada smo se dovezli, bilo je nas dvoje. Ne mogu da kažem gde su nestali listići”.
    Ona dodaje i da ne može ni da pretpostavi da su listići nestali slučajno ili namerno, ali u jedno je sigurna.

„Nikad više neću da budem u odboru. Razmišljam ja o svemu što se dogodilo, ali šta sada da ja radim tu”, poručuje predsednica biračkog mesta gde su ukradeni glasački listići.

Buduća legenda Милица (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1056

Podrazumevano Re: Radikalka kojoj je nestao džak s listićima: Nikad više neću u birački odbor

Ovi su naprednjaci izgleda svi takvi h***** , treba ih se kloniti za svaki slučaj.

Slične teme

1. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 15.05.2012., 02:25
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.05.2012., 21:59
  3. U Nišu pronađen džak sa izbornim listićima!
    Autor bugmenot u forumu Politika
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 09.05.2012., 14:03
  4. Smušen: Pavličić ne zna na kojoj je listi
    Autor NN77 u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.03.2012., 02:02
  5. Nova opcija na glasačkim listićima?
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 15.12.2007., 20:54

Pravila za slanje poruka