[ANKETA] Svi igraci na danasnjoj politickoj sceni Srbije su indoktrinirani...

Da li se slazete/ne slazete sa pamfletom?

  • Da, apsolutno se slazem

  • Delimicno se slazem sa napisanim

  • Neutralan sam

  • Delimicno se ne slazem sa napisanim

  • NE, apsolutno se NE slazem


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
pismo:
svi igraci na danasnjoj politickoj sceni srbije su indoktrinirani iz tajnih sluzbi. o ovim glumcima koji 24 casa ne silaze sa svih medija necu da trosim vise slova. moje veliko razocarenje je i vajni gdin kostunica koji je dokazao da je i on posredno jedan od njih jer je usao u ovaj ritualni cirkus kad su cak i radikali mudro ostali po strani i direktno dao zeleno svetlo za pocetak parodije a to je bilo ono cuveno "pismo".. a u pismu je verovatno bio i atachment od dzaka. nasi prekookeanski prijatelji su ko ne zna savrseni poznavaoci politike i izbornih kao i ratnih marifetluka uvek podrzavajuci i finansirajuci najjacu ali i najslabiju partiju. tako je gdin kostunica i isplivao kao predsednik 2000 i kome oni diletanti iz dosa nisu smeli nista vec samo da ga mrze posto je osim americke zastite bio i ostao najobrazovaniji od tog politickog olosa kome kao sto smo videli za ovih 12 godina nista nije sveto. u srbiji je kroz istoriju skoro uvek bila neka forma strane uprave, a ako vec neki tudjin mora da nas ustrojava najbolje bi po nas bilo da to bude neko ko ima koliko toliko mozga a ne neko ko je mentalni bolesnik ili patoloski lazov.

ako u nasoj bia zutoj firmi mogu da nesmetano sede ljudi iz mi, cie i mosada o cemu su mnogi analiticari javno pisali kao hvalospeve nasem bezbedonosno-demokratskom dostignucu, onda je u srbiji danas sve moguce pa cak i gradjanski rat gde se nece znati ko ce na koga udariti jer ne postoje suprostavljene grupe posto su listom skoro svi normalni ljudi u srbiji protiv ove sadasnje oligarhije olicene u ovom laznom dvojcu. ne zanosite se pricama ovih nekoliko najglasnijih forumskih provokatora koji vas loze i prze da budete za ovog ili onog jer su to bezbednjaci koji rade samo ono sto im je posao, za platu a nikako iz ubedjenja, ideologije, ili srbije borisa ili tomislava. najtragicniji su vatreni simpatizeri jedne ili druge, pete ili desete, leve ili desne partije koji su operisani od mozga i uopste ne vide sta se sprema ovom narodu.

Prenosim, kako sam cut/paste... Nadasve interesantan politicko-emotivni pamflet. I prigodna javna anketa uz njega. :per:

_nobody_
 

Back
Top