Mrka pati za radikalima!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Mrka pati za radikalima!

Primećen član
    Učlanjen
    29.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Mrka pati za radikalima!

Poznat po tome što se starih prijatelja ne odriče olako, Milutin Mrkonjić tako nije okrenuo leđa ni srpskim radikalima, koji su na proteklim izborima izvisili za mesto u parlamentu. Dok su mnogi prebrojavali osvojene mandate, on se latio telefona da zameniku lidera Srpske radikalne stranke Draganu Todoroviću „izjavi saučešće“ zbog političkog poraza.

- Lično mislim da radikali imaju odličnu ekipu mladih ljudi, mladih radikala, i iskreno mi je žao što neće imati prilike da se dokazuju i kale u našem parlamentu, da stiču neophodno iskustvo. Oni su malo dalje od stare retorike i škole SRS-a i verujem da imaju dobru budućnost u politici. Zato sam Todoroviću rekao: „Glavu gore, pa da ponovo budemo kolege u parlamentu“, jer bez njih svakako ništa neće biti isto! - otkrio je Mrka za „Alo!“ i ponovio da drugove stare ne zaboravlja preko noći.
    - S pojedinim ljudima u SRS-u imam izuzetno dobre odnose, koji nemaju veze s politikom. Uvek sam govorio, a sad ponavljam mladim kadrovima da nije sve u pretrčavanju, menjanju boja, stranaka. Neke vrednosti moraju da se znaju, kao što su porodica, prijateljstvo. Prijatelji se stvaraju kroz ceo život i nikada nikoga ne bih ostavio kad je u nevolji, kao što je njih sad zadesila. Budimo ljudi pre svega, nije bitno kojoj stranci pripadamo - poručio je potpredsednik socijalista i najavio svoj „politički kredo“.
    - Zalažem se da se brišu granice između stranaka i da svi učestvujemo u vladi. Srbija nema ljudi da napravi 50 vlada, ali za jednu dobru ima i te kako. Ljudi znaju ili ne znaju, nije bitno kojoj stranci pripadaju, a kako su uostalom pokazali i ovi izbori, nijedna stranka ne može sama da napravi poštenu vladu - kaže Mrka i dodaje da je Draganu Todoroviću njegova podrška mnogo značila.
    - Baš mu je bilo drago! On je častan čovek, zna da će i ovo proći, a sada se sprema za druge aranžmane.

Podržao i Šešelja
    Svoju podršku radikalima Milutin Mrkonjić javno je demonstrirao i krajem februara, kada se na sveopšte iznenađenje pojavio u „Beogradskoj areni“ na skupu „Srbija čeka Šešelja“, koji je SRS organizovao povodom devete godine otkako se njihov lider nalazi u Tribunalu u Hagu. Potpredsednik SPS-a tada je dočekan i ispraćen zvižducima okupljenih radikala.

Todorović: Hvala, Mrko!
    Dragan Todorović priznaje za „Alo!“ koliko mu je značio gest njegovog prijatelja, ali i političkog konkurenta.
    - Uvek čoveku znači priznanje za njegov rad, posebno kada dolazi od nekoga ko se nalazi u suparničkom političkom taboru. Osim njega, niko me nije zvao da izjavi saučešće. (smeh) Bilo je, doduše, samo nekih ličnih kontakata. Mislim da je pre svega šteta za Srbiju što radikali neće biti u Skupštini jer je parlament izgubio istinsku patriotsku opciju koja se sve vreme borila za interese građana i Srbije. Ja sam se već vratio svom primarnom poslu, koji nema veze s politikom. Ipak, u politici se nikad ne zna - zagonetan je zamenik lidera radikala.http://www.alo.rs/politika/49365/Mrka_pati_za_radikalima

Iskusan Party Boy (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano Re: Mrka pati za radikalima!

Vau koji si ti lik,ako citas Alo i verujes sve sta oni pisu onda stvarno,on je dno dna medju novinama...

Buduća legenda Милица (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1055

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3744

E , naso je ,, ozaloscenog ,, ..

Todoroviceva firma je 1993 godine - usred najzesce tuce SPSa i SRS ( u kojoj su i glave letele ) dobijala poslove od Jugoslovenske agencije za strateske rezerve ..... a o dilovima sa zutim svedoci masa slicnih poslica ...
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

_nobody_ nije na forumu
    Zivot je Zivotinjsko Carstvo u kome NE caruje Drugarstvo!
    Veoma poznat
    Učlanjen
    01.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Dobar je Mrka... Mnogo mi je drag taj lik... Nesto recimo kao dobar kamen za kacenje kupusa... Nije lako naci isti!

_nobody_

Slične teme

1. Da li radikalima treba dati sansu?
    Autor Jerry Ropero u forumu Politika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 09.09.2006., 23:23
  2. Kako bi izgledala Srbija pod RADIKALIMA?
    Autor _Milanche_ u forumu Politika
    Odgovora: 495
    Poslednja poruka: 21.04.2006., 16:50
  3. DECA PRETE RADIKALIMA
    Autor Headhunter u forumu Politika
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 05.04.2005., 03:31
  4. Buducnost sa Radikalima
    Autor Headhunter u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 23.02.2005., 21:17

Pravila za slanje poruka